پوستر سریال ویچر منتشر شد

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

شبکه نتفلیکس اولین پوستر سریال ویچر را منتشر کرد. روی پوستر سریال ویچر نوشته شده:

بدترین هیولاها، آن‌هایی هستند که ما خلق کرده‌ایم.

در پوستر سریال ویچر «هنری کویل» را هم مشاهده می‌کنید. او در این سریال نقش «گرالت» را ایفا می‌کند.  شبکه نتفلیکس تصاویر دیگری هم از شخصیت‌های سریال ویچر منتشر کرده است. در این پوسترها «آنیا چالتورا» و «فریا آلن» را در ظاهر شخصیت‌هایی که در سریال ایفا می‌کنند، خواهید دید.

سریال ویچر از روی کتاب و بازی‌های ویدیویی‌ای با همین نام ساخته می‌شود. یک داستان حماسی و فانتزی که ماجراجویی‌های گرالت را روایت می‌کند. گرالت یک شکارچی هیولا است و از قدرت‌های خاصی بهره می‌برد. تا این لحظه مشخص شده که فریا آلن ۱۷ ساله قرار است نقش شخصیت «سیری» (Ciri) را بازی ‌کند و چالتورا هم نقش «ینیفر» را ایفا می‌کند.

داستان ویچر توسط «آندژی ساپکوفسکی» نوشته شده که بازی‌های ویچر هم از روی همین کتاب ساخته شده‌اند. سازندگان سریال به این موضوع اشاره کرده‌اند که سریال بیشتر از روی کتاب ساخته شده و ارتباطی با بازی ندارد و به همین دلیل شخصیت‌ها فیلم شاید به شخصیت‌های بازی شبیه نباشند. قبلا از روی کتاب‌های ویچر یک سریال برای کشور لهستان ساخته شده بود.

شورانر و تهیه‌کننده این سریال «لورن اشمیت هیسریچ» خواهد بود که او را برای کار در پروژه‌هایی مانند «مدافعان»، «دردویل»، «قدرت» می‌شناختیم. فصل اول سریال ویچر در هشت قسمت ساخته می‌شود و قرار است در سال ۲۰۲۰ پخش شود. در ادامه می‌توانید پوستر سریال ویچر و دیگر تصاویر منتشر شده از این مجموعه را مشاهده کنید:


منبع: Coming Soon

شاید برایتان جالب باشد

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.