نقش اصلی ماتریکس ۴ مشخص شد؛ یحیی عبدالمتین دوم ستاره این فیلم است

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

بر اساس گزارش سایت Variety «یحیی عبدالمتین دوم» به‌عنوان نقش اصلی ماتریکس ۴ انتخاب شده است. یحیی عبدالمتین دوم در حالی به‌عنوان نقش اصلی ماترکیس ۴ انتخاب شد که قبلا در فیلم‌های «آکوامن»، «ما» و «واچ‌من» بازی کرده بود. در اطلاعات منتشرشده یحیی عبدالمتین دوم در کنار بازیگرانی همچمون «کیانو ریوز» و «کری-ان ماس» در این فیلم حضور خواهد داشت.

نقش اصلی ماتریکس 4 مشخص شد. یحیی عبدالمتین دوم به عنوان نقش اصلی این فیلم به ایفای نقش می‌پردازد. فیلمبرداری ماتریکس ۴ اوایل ۲۰۲۰ شروع می‌شود

هنوز اطلاعات بیشتری درباره نقش اصلی ماتریکس ۴ منتشر نشده است و نمی‌دانیم که داستان فیلم از چه قرار است. بر اساس اطلاعات منتشرشده فیلم‌برداری فیلم ماتریکس ۴ در اوایل سال ۲۰۲۰ شروع می‌شود. فیلم توسط «واچوفسکی‌ها» ساخته خواهد شد. «الکساندر همن» و «دیوید میچل» هم در نوشتن فیلم‌نامه به واچوفسکی‌ها کمک کرده‌اند. در حالی که هنوز هیچ اطلاعاتی از داستان فیلم چهارم لو نرفته، گفته شده که اتفاقات آن بعد از ماجراهای فیلم ماتریکس ۳ رخ می‌دهد.

در نظر سنجی‌های انجام شده ۶۹ درصد مردم به دیدن این فیلم علاقه‌نشان داده‌اند و حتی ۵۸ درصد مردم هم اعلام کردند که دوست دارند این مجموعه فیلم‌ها ادامه پیدا کنند.


حواشی فیلمبرداری فیلم ماتریکس ۴ | جینا تورس از بازی در این فیلم ناکام ماند!منبع: Coming Soon

شاید برایتان جالب باشد

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.