رایزنی با مارگو رابی برای بازی به جای اما استون درفیلم بابل دیمین شزل

سال گذشته اخباری درباره دیمین شزل (کارگردان فیلم لالالند با عنوان اصلی La La Land) منتشر شد که قصد دارد در فیلم آینده خود با عنوان بابل (با نام اصلی Babylon)، برد پیت را در کنار هنرپیشه زن برنده اسکار یعنی اما استون قرار دهد. متاسفانه برنامه‌ریزی‌ها به‌درستی پیش نرفت و شزل نتوانست از بازی اما استون در فیلم جدیدش بهره ببرد. اما این کارگردان محبوب حالا مذاکراتی را با مارگو رابی برای ایفای نقشی که قرار بود به اما استون سپرده شود، آغاز کرده است. برای اطلاعات بیشتر درباره جزییات حضور مارگو رابی در فیلم جدید دیمین شزل با فیلیمو شات همراه باشید.


توضیحات ارائه‌شده درباره فیلم بابل آن را درامی در رده R توصیف می‌کند. داستان، در دوران گذار هالیوود از سینمای صامت و ظهور دیالوگ در فیلم‌ها اتفاق می‌افتد. در این داستان که توسط خود شزل نوشته شده است، افرادی واقعی از تاریخ، با شخصیت‌هایی خیالی در تعامل هستند. اگر شزل با رابی برای بازی در فیلم بابل به توافق برسد، زوج درخشان رابی و پیت در فیلم روزی روزگاری در هالیوود (با عنوان اصلی Once Upon A Time In Hollywood) دوباره در کنار هم قرار خواهند گرفت و دوباره داستانی از زندگی واقعی مردم با چاشنی اتفاقاتی خیالی به روی پرده خواهد رفت.

کمپانی پارامونت با تقبل بودجه سنگین ساخت فیلم بابل، به‌عنوان حامی اصلی آن شناخته می‌شود. پارامونت امیدوار است تا در روز کریسمس سال آینده، اکران محدود این فیلم محقق گردد و در فصل جوایز حضور داشته باشد. اکران عمومی فیلم بابل در تاریخ هفتم ژانویه انجام خواهد شد و از آن جا که قسمتی از فیلم در لس‌آنجلس که هنوز مرکز شیوع بیماری کرونا به شمار می‌رود فیلمبرداری خواهد شد، این کمپانی برنامه‌ریزی دقیقی برای از سرگیری تولید فیلم انجام داده است.
بر اساس گزارش مجله کولیدر، علاوه‌بر مارگو رابی، لی جون لی از سریال قاتلان وو (با نام اصلی Wu Assassins) نیز در حال پیوستن به گروه سازنده فیلم بابل است تا در نقش یکی از شخصیت‌های واقعی یعنی هنرپیشه‌ای به نام آنا می وونگ بازی کند. گفته می‌شود که وونگ اولین هنرپیشه چینی- آمریکایی بوده است که در هالیوود به عنوان بازیگر فعالیت کرده.
به نظر شما آیا مارگو رابی جایگزین مناسبی برای اما استون در فیلم جدید دیمین شزل خواهد بود؟


درباره مارگو رابی، ستاره این روزهای هالیوود؛ بلوند واقعی


منبع: Empire Online

شاید برایتان جالب باشد

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.