فیلم جدید تام هنکس (Finch) در حال تولید است | آیا ربات می‌تواند از سگ مراقبت کند؟

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

فیلم جدید تام هنکس که اکنون Finch نامیده می‌شود، اثری در ژانر علمی تخیلی است که پخش آن به تلویزیون اپل پلاس سپرده شده. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


تام هنکس در فیلم «اخبار جهان» به سرتاسر غرب سفر می‌کند
نقد فیلم سگ تازی | تام هنکس در نبردهای دریایی جنگ جهانی دوم
مصاحبه با تام هنکس؛ از ابتلا به کرونا تا ترس از آینده


فیلم جدید تام هنکس که یک درام علمی تخیلی است و Finch نام گرفته مانند فیلم دیگر او با نام سگ تازی (با عنوان اصلی Greyhound) برای پخش به اپل پلاس سپرده شده است.

کارگردانی فیلم جدید تام هنکس را میگل سپاچنیک برعهده دارد و کریگ لاک و ایور پاول فیلم‌نامه این اثر را تالیف می‌کنند.
خلاصه داستان این فیلم به‌این‌ترتیب است که در یک ماجرای پسا آخرالزمانی، مخترعی بیمار با نام فینچ (با بازی تام هنکس) همانطور که به مرگ نزدیک می‌شود، برای محافظت از سگ محبوب خود یک ربات می‌سازد؛ فینچ تا پیش از مرگ خود با چالش‌هایی برای برقرار کردن ارتباط مناسب بین سگش و رباتی است که برای محافظت از او ساخته! کالب لندری جونز، سمیرا ویلی و اسکیت اولریش دیگر بازیگران این فیلم هستند.

این فیلم که قبلاً با عنوان Bios شناخته می‌شد، توسط Amblin تولید شده بود و قرار بود از اوایل سال جاری میلادی از طریق کمپانی یونیورسال اکران شود، اما نگرانی‌های مداوم در مورد همه‌گیری کرونا باعث شد تا پخش این اثر به اپل پلاس سپرده شود.

اما سوالی که پیش می‌آید این است که آیا ممکن است با باز شدن سینماها این فیلم مجدد روی پرده نقره‌ای نیز اکران شود؟ پاسخ این است که اگر فیلم جدید هنکس پتانسیل به‌دست آوردن جوایز را داشته باشد حتما سازندگان آن برای اکران عمومی در سینماها نیز تدبیری می‌اندیشد.


منبع: Empire Online

شاید برایتان جالب باشد

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.