ادامه فیلمبرداری فیلم قاتلان ماه کامل پس از مسدوم شدن رابرت دنیرو

رابرت دنیرو بازیگر فیلم قاتلان ماه کامل (Killers Of The Flower Moon) از ناحیه پا دچار آسیب شد؛ خبرها حاکی از آن است که این مصدومیت در صحنه فیلمبرداری رخ نداده و فیلمبرداری فیلم قاتلان ماه کامل همچنان ادامه دارد. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


رابرت دنیرو طی اقامتش در اوکلاهاما برای فیلمبرداری قاتلان ماه کامل، دچار آسیب از ناحیه پا شد و برای درمان به نیویورک منتقل شد؛ لذا به دلیل آفیش نبودن این بازیگر به مدت سه هفته، دوره درمان دنیرو با فیلمبرداری این اثر تداخل نخواهد داشت و در نتیجه فیلمبرداری همچنان ادامه دارد.


آغاز فیلمبرداری فیلم قاتلان ماه کامل، فیلم جدید اسکورسیزی، در سال ۲۰۲۱

دنیرو، اسکورسیزی و دی‌کاپریو

خبر منتشر شده در تاریخ ۳۰ بهمن ۱۳۹۹

فیلمبرداری فیلم قاتلان ماه کامل کار جدید مارتین اسکورسیزی برای اپل، آغاز می‌شود. او اکنون جسی پلمونس را به جمع بازیگران فیلم اضافه کرده است. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


پلمونس که پیش‌ازاین در فیلم ایرلندی حضور داشت، در فیلم جدید مارتین اسکورسیزی در کنار لئوناردو دی‌کاپریو، رابرت دنیرو و لیلی گلداستون قرار می‌گیرد.


نقد و بررسی فیلم «اولین گاو»


فیلم جدید مارتین اسکورسیزی، اقتباسی از کتاب غیرداستانی و پرفروش دیوید گران و بر اساس فیلم‌نامه‌ای از اریک راث است. داستان فیلم در اوکلاهما و در دهه‌ ۱۹۲۰ اتفاق می‌افتد.

این فیلم ماجرای قتل‌ اعضای سرخپوست قبیله‌ اوسیج را روایت می‌کند. قبیله‌ای که در زمین‌هایشان نفت کشف‌شده و  از این راه به ثروت زیادی رسیده‌اند. فیلم جنایات وحشتناک مربوط به این برهه را که به دوران ترور شناخته می‌شود، به تصویر می‌کشد.

گلداستون در نقش مولی بورخات با ارنست بورخارت یکی از اعضای قبیله‌ اوسیج(دی‌کاپریو) ازدواج‌کرده که برادرزاده‌ گله‌دار ثروتمند آن منطقه (دنیرو) است.

پلمونس که هم‌اکنون فیلم یهودا و مسیح سیاه (Judas & The Black Messiah) را روی پرده دارد، دریکی از نقش‌های اصلی فیلم جدید اسکورسیزی بازی می‌کند. او در نقش مامور ارشد اف‌بی‌آی، درباره‌ قتل‌ اعضای قبیله‌ اوسیج تحقیق می‌کند.


حضور کیکه پالمر در فیلم جدید جوردن پیل


منبع: EmpireOnline


خبر منتشر شده در ۱۰ دی ۱۳۹۹
مارتین اسکورسیزی تاریخ آغاز فیلمبرداری فیلم «قاتلان ماه کامل» (با عنوان اصلی «Killers of the Flower Moon») را اعلام کرد. تولید این پروژه اقتباسی که قرار بود در ماه مارس امسال آغاز شود، به علت پاندمی ویروس کرونا به تاخیر افتاد. به گفته مارتین اسکورسیزی، پس از یک سال تعویق، فیلم‌برداری قرار است در ماه فوریه سال آینده آغاز شود. به گزارش ایندی وایر، پس از آغاز مراحل تولید در ماه‌های نوامبر و دسامبر، سازندگان فیلم برای ۱۶ هفته فیلم‌برداری در اوکلاهاما آماده خواهند شد. این فیلم با اقتباس از کتاب غیرداستانی دیوید گران ساخته خواهد شد. با فیلیمو شات همراه باشید.


داستان فیلم «قاتلان ماه کامل» درباره قتل چندین نفر از مردم قبیله سرخپوستان اوسیج در سال‌های دهه ۲۰ و پس از کشف نفت در آن محدوده است. در این درام تاریخی، اسکورسیزی با لئوناردو دی‌کاپریو و رابرت دنیرو همکاری خواهد کرد. ترکیب هیجان‌انگیز این دو بازیگر را آخرین بار در سال ۱۹۹۶ و در فیلم «اتاق ماروین» (با عنوان اصلی «Marvin’s Room») به کارگردانی جری زکس تماشا کرده بودیم.

شرکت پارامونت سرمایه‌گذار فیلم «قاتلان گل ماه» خواهد بود. در ابتدا مالکیت تمامی حقوق توزیع و اکران این اثر برای شرکت پارامونت بود ولی مدتی بعد، پس از آن که بودجه فیلم بیش از ۲۰۰ میلیون دلار تخمین زده شد، استودیوی فیلمسازی پارامونت در قراردادی با شرکت اپل حق پخش دیجیتال این اثر را واگذار کرد. البته حق پخش و اکران غیردیجیتال این اثر هنوز تماماً در مالکیت پارامونت است.


فیلم «قاتل اهلی» سرانجام به شبکه نمایش خانگی رسید


شاید تصور کنید که تخمین این مقدار بودجه برای یک فیلم درام مقدار مقدار بسیار زیادی است، اما با در نظر گرفتن بودجه ۲۵۰ میلیون دلاری آخرین فیلم اسکورسیزی، «مرد ایرلندی» (با عنوان اصلی «The Irishman»)، موفقیت‌های قابل‌توجه و البته فروش چشمگیر این اثر، این مقدار بودجه و چنین قراردادی برای شرکت اپل چندان دور از ذهن نیست.


هر آنچه باید در مورد فیلم «مرد ایرلندی» بدانید را در فیلیمو شات بخوانید


هنوز تاریخ دقیقی برای اکران جدیدترین فیلم اسکورسیزی اعلام نشده است اما با توجه به آغاز فیلمبرداری فیلم «قاتلان گل ماه» در فوریه ۲۰۲۱، انتظار می‌رود که این اثر جذاب را در سال ۲۰۲۲ بر روی پرده‌های سینما تماشا کنیم.


منبع: Collider

شاید برایتان جالب باشد

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.