کارگردان فیلم‌های «جان ویک» از صحنه های اکشن «ماتریکس ۴» می‌گوید

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

چاد استاهلسکی که بیشتر به خاطر کارگردانی سری فیلم‌های «جان ویک» شناخته می‌شود، پیش از کارگردانی، بعضی از بهترین صحنه‌های بدلکاری سه‌گانه «ماتریکس» را انجام می‌داده و در دو فیلم اول این سه‌گانه بدلکار کیانو ریوز بوده است. استاهلسکی در کنار کار بر روی فیلم جدید «جان ویک»، بازگشته تا به لانا واچوفسکی در تولید صحنه های اکشن فیلم «ماتریکس ۴» کمک کند.

استاهلسکی در گفت‌وگویی که با خبرگزاری گزارشگران هالیوود درباره کار در زمان قرنطینه داشته از همکاری با لانا واچوفسکی صحبت کرده و روحیه همکاری و سلیقه او در صحنه های اکشن «ماتریکس ۴» را تحسین کرده است. استاهلسکی گفت: «لانا در زمان کار کردن می‌گوید که می‌خواهیم این کار را بکنیم و این کار و این کار را، و او ایده‌های واقعا محشری دارد. او جلوه‌های بصری را به خوبی می‌شناسد. او می‌داند که در هر سکانسی چه می‌خواهد بگوید. او می‌خواهد که با شما همکاری کند و ببیند که این همکاری، کار را تا کجا ارتقا می‌دهد.»
استاهلسکی در ادامه توضیحاتش گفت: «واچوفسکی با قسمتی از کار می‌آید سراغت و می‌گوید:«این شخصیت ما است؛ این اتفاق‌هایی است که می‌افتد و مسئله این صحنه این است و این جایی است که بعد از تمام شدن سکانس، کاراکتر باید در راستای داستان فیلم از لحاظ احساسی یا فیزیکی یا هر چیز دیگری باشد. چه راه‌حلی به فکرت می‌رسد تا به بهترین شکل ممکن آن را بسازیم؟»»

این فیلمساز سپس درباره اینکه از این فیلم جدید چه انتظاراتی می‌توانیم داشته باشیم به شوخی گفت: «اگر عاشق سه‌گانه «ماتریکس» باشید، عاشق کارهایی خواهید شد که لانا دارد می‌کند، چرا که او نابغه و بامزه است و می‌داند که مخاطبینش چه می‌خواهند.»
ساخت «ماتریکس ۴» به علت شرایط قرنطینه دچار وقفه شده، اما بنابر زمان‌بندی هنوز هم قرار است بیست و یکم ماه می سال ۲۰۲۱ اکران شود.


منبع: The Playlist

شاید برایتان جالب باشد

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.