همه چیز درباره سریال میدان سرخ + نقد و آخرین اخبار

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

سریال میدان سرخ به کارگردانی ابراهیم ابراهیمیان به‌زودی وارد شبکه نمایش خانگی می‌شود. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.

نقد سریال میدان سرخ، پس از انتشار اولین قسمت آن در همین صفحه قرار داده می شود.


سعید صفرپور، مجری طرح سریال مطرح کرد:


تصویربرداری «میدان سرخ» تا اعلام شرایط مناسب متوقف شد!

فیلم‌برداری سریال میدان سرخ تا زمان عادی شدن شرایط شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد.

به گزارش روابط عمومی سریال؛ سعید صفرپور مجری طرح سریال میدان سرخ درباره وضعیت تولید این سریال در نمایش خانگی گفت:

تا قبل از اعلام روابط عمومی سازمان سینمایی مبنی بر توقف تصویربرداری سریال‌ها، روند تولید و ساخت را طبق برنامه‌ریزی انجام‌شده طی کردیم؛ ‌اما این روزها به دلیل شیوع گسترده بیماری کرونا و به خاطر حفظ سلامتی عوامل موقتا ضبط سریال میدان سرخ تعطیل‌شده است.

وی در ادامه گفت:

بیشتر بازیگران سریال جلوی دوربین رفتند و ما در حال حاضر مراحل فنی این سریال معمایی متفاوت را پیش می‌بریم تا بتوانیم همزمان تصویربرداری قسمت‌های باقی‌مانده را انجام دهیم و امیدواریم با شروع پخش مخاطبان را با خود همراه کند.

مجری طرح سریال میدان سرخ یادآور شد:

میدان سرخ پربازیگرترین سریال نمایش خانگی است که به‌صورت اختصاصی قرار است از فیلیمو پخش شود و به‌زودی زمان پخش دقیق آن اعلام می‌شود.

بنابراین گزارش، حمید فرخ نژاد، مهتاب کرامتی، بهرام افشاری، کاظم سیاحی، مسعود کرامتی، امید روحانی، بهدخت ولیان، آرمین رحیمیان، با هنرمندی علی مصفا و امیر حسین آرمان بازیگران این سریال هستند. دیگر بازیگران این سریال نیز به زودی معرفی خواهند شد.

میدان سرخ نخستین تجربه کارگردانی ابراهیمیان در سریال‌سازی است که به تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی و مجری طرح سعید صفرپور بصورت اختصاصی از فیلیمو منتشر می‌شود. ابراهیمیان پیش‌ازاین فیلم‌های سینمایی آآآدت نمی‌کنیم، پیلوت و ارسال یک آگهی تسلیت به روزنامه را در مقام کارگردان ساخته است.


فرزاد فرزین تیتراژ سریال میدان سرخ را می‌خواند

سریال میدان سرخ

خبر منتشر شده در تاریخ ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

به گزارش روابط عمومی پروژه، فرزاد فرزین تیتراژ سریال میدان سرخ را می‌خواند. این تریلر معمایی به‌زودی وارد نمایش خانگی می‌شود و پخش آن بر عهده فیلیمو خواهد بود.

فرزاد فرزین که سابقه بازی در سریال های نمایش خانگی را هم دارد پیش‌تر برای سریال های عاشقانه و مانکن نیز قطعاتی را خوانده بود.

حمید فرخ نژاد، مهتاب کرامتی، بهرام افشاری، کاظم سیاحی، مسعود کرامتی، امید روحانی، بهدخت ولیان، آرمین رحیمیان، علی مصفا و امیر حسین آرمان بازیگران این سریال هستند. دیگر بازیگران این مجموعه نیز به‌زودی معرفی خواهند شد.

میدان سرخ نخستین تجربه کارگردانی ابراهیمیان در حوزه سریال‌سازی است. ابراهیمیان پیش از این فیلم های سینمایی آآآدت نمی‌کنیم، پیلوت و ارسال آگهی تسلیت به روزنامه را ساخته بود.

میدان سرخ به کارگردانی ابراهیم ابراهیمیان و تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی با همکاری سعید صفرپور به‌عنوان مجری طرح، به‌صورت اختصاصی از فیلیمو پخش خواهد شد.


رونمایی از لوگوی سریال میدان سرخ

جدیدترین سریال‌های فیلیمو

مروری بر بهترین سریال‌های شبکه نمایش خانگی


شاید برایتان جالب باشد

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.