کاشان میزبان قبله عالم شد | یک مجموعه کمدی-تاریخی در راه است!

حامد محمدی سریال قبله عالم را در کاشان کلید زد. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


خانه طباطبایی‌ها لوکیشن سریال قبله عالم

به گزارش روابط عمومی، مجموعه قبله عالم به کارگردانی حامد محمدی و تهیه‌کنندگی منوچهر محمدی در خانه طباطبایی‌های کاشان، یکی از بناهای مربوط به نیمه‌ دوم سده ۱۳ هجری، کلید خورد.

در این مجموعه طنز که به اتفاقات تاریخی دوران ناصرالدین‌شاه می‌پردازد، تا امروز حامد کمیلی در نقش ناصرالدین‌شاه، شقایق دهقان در نقش مهد علیا، هادی کاظمی در نقش ظل‌الدوله و سوگل خلیق در نقش انیس الدوله جلوی دوربین رفته‌اند.

در خلاصه داستان این سریال آمده است:
ناصرالدین‌شاه ملقب به قبله عالم در آرزوی دست یافتن به اکسیر آب حیات است. اکسیر توسط طبیب مخصوص تهیه می‌شود، اما با نوشیدن آن حوادثی پدید می‌آید که دستمایه سریال کمدی-فانتزی قبله عالم است.

حامد محمدی در اولین تجربه حضور در شبکه نمایش خانگی، کارگردانی و نویسندگی قبله عالم را بر عهده دارد و قرار است این مجموعه در سال ۱۴۰۰ به‌صورت اختصاصی از فیلیمو پخش شود.


شروع پخش سریال های جدید فیلیمو


جزئیاتی از نخستین سریال حامد محمدی اعلام شد؛ روایتی طنزآمیز از احوالات شخصی ناصرالدین‌شاه

خبر منتشرشده در تاریخ ۶ مهر ۹۸
به گزارش روابط عمومی، قبله عالم سریالی طنز و برآمده از اتفاق‌های تاریخی دوران ناصرالدین‌شاه قاجار است که حامد محمدی، کارگردانی آن را بر عهده دارد. این سریال که در حال طی مراحل پیش‌تولید برای عرضه در شبکه نمایش خانگی است، با سرمایه‌گذاری سرویس وی.او.دی فیلیمو و تهیه‌کنندگی نمایش گستران تولید خواهد شد.

حامد محمدی که تجربه کارگردانی چند فیلم سینمایی از جمله اکسیدان، چهار انگشت و نویسندگی فیلم‌های طلا و مس و حوض نقاشی را در کارنامه دارد، با سریال قبله عالم برای اولین بار در شبکه نمایش خانگی حضور خواهد داشت.

قبله عالم با درون مایه طنز، رخدادهای تاریخی دوران ناصرالدین شاه را به جامعه امروز پیوند می‌زند و بر اساس طرحی از حامد محمدی نوشته شده است.
با پایان یافتن مراحل پیش‌تولید، بازیگران این سریال به‌زودی معرفی خواهند شد.


*لوگویی که در تصویر مشاهده می‌کنید، توسط عرفان بهکار طراحی شده است.


شاید برایتان جالب باشد

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.