دنباله فیلم چاقوکشی | ماجرای یک قتل و پرونده جدید آقای بلانک

نتفلیکس تهیه‌کنندگی دنباله فیلم چاقوکشی (با عنوان اصلی Knives Out) اثری از ریان جانسون را به عهده گرفت! برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


انتشار فیلمنامه فیلم «چاقوکشی» به صورت اینترنتی
نقد و بررسی فیلم «چاقوکشی»؛ ادای احترام ریان جانسون به آگاتا کریستی


وقتی ریان جانسون در مورد نوشتن پایان‌بندی فوق‌العاده عالی چاقوکشی در سال ۲۰۱۹ صحبت کرد، به‌اندازه کافی خوشحال شدیم؛ بنابراین می‌توانید تصور کنید که اخباری که وی در رابطه با دنباله این اثر منتشر می‌کند چطور قند در دل ما آب می‌کند.

دنیل کریگ در نقش بلانک، که برای تحقیق در مورد قتل آشکار هارلان ترومبی (با بازی کریستوفر پلامر) مرد منزوی و ثروتمند توسط یکی از افراد خانواده پلامر استخدام شد، بازخواهد گشت.

نسخه اصلی فیلم جانسون توسط MRC تولید و توسط Lionsgate منتشر شد، اما او و شریک تهیه‌کننده‌اش رام برگمن تصمیم هوشمندانه‌ای گرفتند که حقوق مجوز فیلم‌ها را به‌صورت موردی حفظ کنند. رقابت برای کسب حق ساخت دنباله فیلم چاقوکشی بین سه سرویس پخش اپل، آمازون و نتفلیکس برگزار شد که پیروزی نهایی با نتفلیکس بود. به گزارش ددلاین، این کمپانی بیش از ۴۰۰ میلیون دلار برای خرید امتیاز دنباله فیلم چاقوکشی هزینه کرده است.

به‌این‌ترتیب، جانسون قصد دارد فیلم‌برداری را از اواخر ماه ژوئن (خرداد ۱۴۰۰) در یونان آغاز کند و بلافاصله برای دنباله فیلم چاقوکشی شروع به جمع‌آوری گروه بازیگران می‌کند. اگر دنباله این فیلم به خوبی اولی باشد، در اثر جدید نیز با یک قاتل روبه‌رو خواهیم بود!


منبع: EmpireOnline

شاید برایتان جالب باشد

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.