ایثن هاک به تیم بازیگران سریال شوالیه ماه اضافه می‌شود!

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

دنیای سینمای مارول و دیزنی پلاس بدون اتلاف وقت مشغول جذب بازیگر برای سریال شوالیه ماه (با عنوان اصلی Moon Knight) هستند؛ در همین راستا، پای ایثن هاک هم به صف بازیگران سریال شوالیه ماه کشیده شد.


کوین فایگی خبر از پخش مجموعه‌های «شوالیه ماه»، «خانم مارول» و «هالک-دخت» می‌دهد


مارک اسپکتور شخصیت اول سریال شوالیه تاریکی، با ثروت قابل‌توجهی که در دست دارد و همچنین با هویت‌های متفاوتی که می‌تواند در پشت آن‌ها ظاهر شود، دربرابر جرم و جنایات زیادی می‌ایستد. او پیش‌تر به‌عنوان رابط خونس (خدای ماه مصر) هم به ایفای نقش می‌پرداخت. این کاراکتر اصلی سریال، مردی سفید پوش به نام آقای شوالیه است که روزگارش را با کارهای مشاوره‌ای می‌گذراند.

در فیلیمو تماشا کنید: فیلم شوالیه سبز

طبق گزارش‌های رسیده از هالیوود، هنوز نقش هاوک مشخص نشده است ولی این را می‌دانیم که برجسته‌ترین شخصیت منفی این سریال بوشمن است؛ ولی خب طبق حدس‌هایی که دیگر منابع می‌زنند او در نقش دراکولای دنیای مارول می‌تواند ظاهر شود.
همچنین نام می کلماوی هم در بین بازیگران این سریال به چشم می‌خورد و در پایان لازم به ذکر است که زمان پخش سریال شوالیه ماه مشخص نشده، ولی طبق برنامه‌‌ریزی‌های انجام‌شده فیلم برداری‌ آن از ماه مارس امسال (اسفند- فروردین) دربوداپست (پایتخت مجارستان) کلید می‌خورد.


منبع: EmpireOnline

شاید برایتان جالب باشد

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.