بازسازی تنها در خانه در راه است

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

حتی قبل از اینکه دیزنی شرکت فاکس را بخرد، گفته شده بود که فاکس در حال بازسازی یکسری از فیلم‌های کلاسیک خود در قالب سریال است. روز گذشته «باب ایگر» مدیرعامل دیزنی اعلام کرد که بازسازی تنها در خانه و برخی دیگر فیلم‌های فاکس روی سرویس دیزنی پلاس پخش خواهند شد.

مدیرعامل دیزنی اعلام کرد که بازسازی تنها در خانه، «دوجینش ارزان‌تر است»، «شب در موزه» و «دفترچه خاطرات یک بی‌عرضه» ساخته خواهند شد. البته هنوز مشخص نیست که بازسازی این فیلم‌ها کی پخش می‌شوند. اولین قسمت تنها در خانه با بازی «مکالی کالکین» در سال ۱۹۹۰ ساخته شد و به پرفروش‌ترین فیلم همان سال با فروش ۴۷۶٫۶ میلیون دلار تبدیل شد. این مبلغ در سال ۲۰۱۹ به ۹۳۴ میلیون دلار می‌رسد. فیلم تنها در خانه توسط «کریس کلمبوس» ساخته شده بود. موفقیت فیلم اول باعث شد که بعدا ۵ فیلم از این مجموعه ساخته شود که در دوتای آن‌ها مکالی کالکین بازی کرده است. فیلم «تنها در خانه: سرقت در تعطیلات» آخرین قسمت از این مجموعه به‌حساب می‌آید که در سال ۲۰۱۲ اکران شد.

بازسازی شبی در موزه

مجموعه دوجینش ارزان‌تر است یکی از قدیمی‌ترین مجموعه‌های سینما به‌حساب می‌آیند. این فیلم‌‌ها از روی کتابی ساخته شدند که در سال ۱۹۴۸ به چاپ رسید. اولین فیلم این مجموعه در سال ۱۹۵۰ ساخته شد که یک خانواده ۱۲ نفره را نشان می‌داد. این فیلم در سال ۲۰۰۳ بازسازی شد و در آن بازیگرانی مانند «استیو مارتین» و «بانی هانت» بازی کرده بودند. فیلم دوجینش ارزان‌تر است به فروش ۱۹۰ میلیون دلاری رسید و دنباله آن هم در سال ۲۰۰۶ ساخته شد.

فیلم کمدی شب در موزه با بازی «بن استیلر» داستان موزه‌ای را روایت می‌کرد که تمام چیزهایی که در آن قرار داشتند، شب‌ها زنده می‌شدند. سه فیلم از این مجموعه ساخته شده که روی هم ۱٫۳ میلیارد دلار فروش داشته‌اند.

دفترچه خاطرات یک بی‌عرضه هم از روی یک کتاب کودکانه پرفروش با همین نام ساخته شده بود. داستان درباره یک پسر و دوستش بود که می‌خواستند از دوران مدرسه جان سالم به‌در ببرند. سه دنباله برای این فیلم ساخته شده که روی هم ۲۶۵ میلیون دلار در باکس آفیس فروش داشتند.

حالا باید منتظر باشیم تا ببینیم بازسازی تنها در خانه و دیگر پروژه‌های دیزنی و فاکس کی پخش می‌شوند.


منبع: Coming Soon

شاید برایتان جالب باشد

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.