ایدینا منزل در فیلم سیندرلا بازی می‌کند

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

به نظر می‌رسد که شرکت سونی قصد دارد داستان کلاسیک سیندرلا را بازسازی کند و به سینما بیاورد. امروز شایعه شده که «ایدینا منزل» که در انیمیشن «فروزن» هم حضور داشته، در فیلم سیندرلا بازی خواهد کرد.

در اطلاعاتی که از فیلم سیندرلا منتشر شده، این فیلم قرار است یک بازسازی مدرن از داستان فانتزی سیندرلا باشد. همچنین این پروژه دارای صحنه‌های موزیکال بسیار زیادی خواهد بود. در ادامه مشخص شده که داستان اقتباس سینمایی سیندرلا هم توسط «کی کنون» ساخته می‌شود که قبلا نویسنده و تهیه کننده سریال کمدی «۳۰ راک» هم بود.

شاید بریتان جالب باشد: لیست بهترین فیلم های فانتزی دهه اخیر

فیلم سیندرلا

انیمیشن های پیشنهادی فیلیمو شات: انیمیشن سیندرلا

ایدینا منزل که حالا قرار است در اقتباس سیندرا بازی قبلا در تئاترهای برادوی هم بازی کرده است. او در فیلم سینمایی موزیکال «افسون‌زده» شرکت دیزنی هم بازی کرده بود. هنوز اطلاعات بیشتری درباره فیلم سینمایی‌ای که قرار است از روی داستان Cinderella ساخته شود، منتشر نشده و نمی‌دانیم چه بازیگران دیگری در این پروژه حضور دارند. حتی نمی‌دانیم که فیلم‌برداری از کی شروع می‌شود و فیلم در چه تاریخی اکران خواهد شد. به نظر می‌رسد که روند بازسازی انیمیشن‌‌های کلاسیک به دیگر شرکت‌ها هم منتقل شده و پس از دیزنی، سونی هم قصد دارد کارتون‌‌های کلاسیک را راهی سینما کند. آیا این پروژه می‌تواند موفق شود؟


منبع: Coming Soon

شاید برایتان جالب باشد

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.