تاریخ اکران دنیای ژوراسیک : سلطه مشخص شد | سرانجام انتظاری طولانی

سرانجام تاریخ اکران دنیای ژوراسیک : سلطه (Jurassic World: Dominion) در سینماهای انگلیس مشخص شد. در تاریخ ۱۰ ژوئن ۲۰۲۲ (۲۰ خرداد ۱۴۰۱) منتظر اکران دنیای ژوراسیک : سلطه باشید. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


مراحل فیلمبرداری دنیای ژوراسیک
نقد و بررسی سریال انیمیشنی دنیای ژوراسیک
کرونا به دایناسورها هم رحم نکرد


درحالی‌که همه با صبر و حوصله در خانه منتظر روز موعود و بازگشایی سینماها نشسته‌ایم، خبر بازگشایی سینماهای انگلیس به‌گوش می‌رسد. در این میان اکثر فیلمسازان برای اکران فیلم‌های خود در لیست انتظار قرار گرفته‌اند؛ دنیای ژوراسیک : سلطه نیز در این لیست حضور دارد.

ترورو در شماره جدید امپایر توضیح می دهد:
«در آخرین روز فیلمبرداری، دقیقا تا سه ساعت قبل از جمع شدن و تعطیل شدن کار، من هنوز به‌طورکامل در جریان نبودم!
من، الکساندرا، داربی شیر و کراولی با کمپانی یونیورسال صحبت کردیم و به توافق رسیدیم و همچنان تنها یک روز از فیلمبرداری باقی مانده بود که کار بابت همه‌گیری کرونا تعطیل شد، زیرا ما چند تست کرونا مثبت در تیم تولید داشتیم.»

به‌این‌ترتیب تیم تولید دنیای ژوراسیک همگی به خانه رفتند و تا درمان کامل، آرام شدن و متعادل شدن شرایط صبر کردند. سرانجام، فیلمبرداری در ماه جولای از سرگرفته شد و بحران کرونا تا حدود زیادی بهبود پیدا کرده بود.

ترورو می‌گوید:
«ما ترسناک‌ترین روزها را در مسیر ضبط دنیای ژوراسیک تجربه کردیم، گروه مدام درحال فعالیت بود و ویروس در کمین و پایان فیلمبرداری هم نزدیک بود! مدام نگران این بودیم که مبادا حادثه و یا اتفاقی مانع به‌سرانجام رساندن پروژه تولید فیلم بشود؛ اما خوشبختانه همه‌چیز درست پیش رفت و این پروژه به سرانجام رسید.
در واقع زندگی باری دیگر به ما نشان داد که مسیرش را پیدا می‌کند و پیش می‌رود و ما را نیز با خود همراه می‌کند.»


منبع: EmpireOnline

شاید برایتان جالب باشد

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.