استقبال از سینمای آنلاین با فیلم سینمایی «طلا» ادامه پیدا کرد

با ادامه پیدا کردن مسیر اکران آنلاین فیلم‌های سینمایی به دلیل شرایط اجتماعی موجود و پیوستن فیلم سینمایی مستقل «طلا» به این اکران، استقبال از سینمای آنلاین وارد مرحله تازه‌ای شد.

به گزارش روابط عمومی فیلیمو و با بررسی آمار تجمیعی فروش بلیت‌های فیلم سینمایی «طلا» در دو سرویس وی‌اودی فیلیمو و نماوا، بیش از ۵۰ هزار بلیت در دو روز ابتدایی اکران این فیلم به فروش رفته است. «طلا» به کارگردانی پرویز شهبازی فیلمی در ژانر اجتماعی است که از چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت به اکران در سینمای آنلاین رسید و با گذشت ۴۸ ساعت، از مرز فروش ۵۰ هزار بلیت گذشت. از آنجایی که این فیلم در دو سرویس وی‌اودی فیلیمو و نماوا به اکران درآمده و آمار فروش هر دو سرویس به‌صورت مجزا در دسترس است، مجموع ۵۰ هزار بلیت از بررسی و تجمیع میزان فروش در هر دو سرویس به‌دست آمده است. از طرف دیگر، طبق معیارهای سنجش تعداد تماشاگر در شبکه نمایش خانگی یعنی در نظر گرفتن حداقل ۲.۵ تماشاگر به ازای یک بلیت، دسترسی ۸ ساعته به محتوا و امکان تماشای خانوادگی، مجموع تعداد تماشاگران فیلم «طلا» در دو سرویس وی‌اودی فیلیمو و نماوا را می‌توان حداقل ۱۲۵ هزار نفر در ۴۸ ساعت ابتدایی برآورد کرد.

همچنین پیش‌بینی می‌شود که روند صعودی افزایش تماشا در دو روز ابتدایی اکران اینترنتی فیلم «طلا» و حضور بازیگرانی چون نگار جواهریان، هومن سیدی، طناز طباطبایی، هدی زین‌العابدین، احترام برومند و مهرداد صدیقیان در روزهای آینده نیز ادامه داشته باشد. «طلا» به کارگردانی پرویز شهبازی و تهیه‌کنندگی مشترک رامبد جوان و محمد شایسته فیلمی متعلق به بخش خصوصی است که به‌عنوان دومین فیلم سینمای آنلاین، توانسته است مخاطبان زیادی را به خود جلب کند.

فیلم طلا

شاید برایتان جالب باشد
1 نظر
  1. show می گوید

    خیلی خوب بود فیلمش. دوباره میخوام ببینم.

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.