بستن
تاریخچه جستجو
    فیلم ماجرای نیمروز 2 : رد خون (با زیرنویس مخصوص ناشنوایان)

   فیلم ماجرای نیمروز 2 : رد خون (با زیرنویس مخصوص ناشنوایان)

   Midday Adventures 2: Trace of Blood (For Hearing-Impaired)

   91 % (416)
   6.3 /10
   مناسب برای بالای 18 سال
   کارگردان: محمدحسین مهدویان
   2ساعت و 10 دقیقه - محصول ایران - 1397 - زیرنویس دارد - کیفیت HD
   دانلود

   سایر عوامل فیلم ماجرای نیمروز 2 : رد خون (با زیرنویس مخصوص ناشنوایان)

   نقد‌های فیلم ماجرای نیمروز 2 : رد خون (با زیرنویس مخصوص ناشنوایان)

   • مرور کارنامه بازیگری جواد عزتی | لب مرز

    در اوایل دهه هشتاد کسی باورش نمی شد جواد عزتی، در سال های پایانی دهه نود به یکی از مهم ترین بازیگران سینمای ایران تبدیل شود؛ حضورش در فیلم های کمدی باعث فروش چند برابری آن ها شود و سنگینی حضورش در درام های اجتماعی، کیفیتی مضاعف به آن ها ببخشد.

    آن روزها جواد عزتی بازیگر نقش های فرعی سریال های طنز بود. به سختی می توان او را در نقش پیک غذا در قسمت نوزدهم سریال من یک مستاجرم (۱۳۸۳) به یاد آورد یا در نقش کمک خلبان ملکی ایرلاین در کمربندها را ببندیم (۱۳۸۳). در فاصله دیده شدنش در نقش بابا اتی در سریال قهوه تلخ (۱۳۸۹)، در نقش های فرعی سریال های طنز ظاهر می شد اما برای تبدیل شدن به بازیگری که اعتماد کارگردان ها را برای سپردن نقش های اصلی به خود جلب می کند، نیازمند تجربه بیشتری بود. حضور در سریال سرزمین کهن (۱۳۸۷) به دلیل توقیف شدن سریال، کمکی به کارنامه بازیگری جواد عزتی نکرد، آفریقا (۱۳۸۹) به شکل عجیبی هیچگاه اکران نشد و بازی خوبش میان انبوه بازیگران سریال مثل هیچ کس (۱۳۸۷) گم شد.

   • نگاهی به فیلم ماجرا نیمروز (رد خون)

    محمدحسین مهدویان نه اولین کسی است که فکر ساخت فیلمی با محوریت تاریخ معاصر سیاسی به ذهنش خطور کرده و نه سازنده اولین تریلر سیاسی تاریخ سینمای ایران. با این وجود – چه موافق سینمای او باشیم و چه مخالف آن – نمی توانیم نقش کلیدی او را در شکل گیری چرخه جدیدی از تریلرهای سیاسی در سینمای کشورمان انکار کنیم. مهدویان شجاعت این را داشته که حصار تنگ ایده های محدود فیلم های یک دهه اخیر سینمای ایران را بشکند و کار او می تواند الهام بخش فیلمسازانی باشد که به بخش های ملتهب تاریخ معاصر علاقه مند هستند (تازه ترین نمونه اش، فیلم «لباس شخصی» به کارگردانی امیرعباس ربیعی است که در سی وهشتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و حتی در جزییاتی همچون پرورش شخصیت ها هم وامدار دو قسمت ماجرای نیمروز به نظر می رسد). نمایش نسخه آنلاین فیلم سینمایی رد خون بهانه ای است برای پرداختن بیشتر به آخرین ساخته مهدویان و اهمیت آن در سینمای ایران. در ادامه، با یادداشت فیلیمو شات همراه باشید.

   • نگاهی به فیلم های کارنامه سینمایی محمدحسین مهدویان | زخم و گلوله

    در میان نسل جدید سینماگرانی که در دهه نود به میدان آمدند، محمدحسین مهدویان چهره منحصر به فردی است؛ کمتر کسی به اندازه او فرصت پرداختن به موضوعات مهم و حساس را داشته و به همان نسبت بیش از هر کسی با واکنش های ضدونقیض به متن و فرامتن آثارش مواجه شده. سینماگری که از یک سو با منتقدان درگیر است و از سوی دیگر با کارشناسان سیاسی و تاریخی. همین حضور فعال و موثر او در عرصه فیلمسازی و اهمیت آثاری که ساخته، از سال ۹۴ تا امروز او را در کانون توجه رسانه ها قرار داده است.
    حالا مهدویان در آستانه ورود به دهه پنجم زندگی اش، با چالش بزرگی روبه روست: از یک سو در سال های اخیر تلاش زیادی کرده تا خود را از پیش فرض های حزبی و جناحی جدا کند و از سوی دیگر با ورود به سریال سازی، در حال تجربه ای تازه است؛ سریالی برگرفته از یک رمان کوتاه با خط داستانی ملتهب و بحث برانگیز که قطعا حواشی و واکنش ها نسبت به آن کمتر از فیلم هایش نخواهد بود.
    به همین بهانه در فیلیمو شات مروری داریم بر فیلم های کارنامه سینمایی محمدحسین مهدویان و سیری که او تا رسیدن به زخم کاری طی کرده است.

   دیدگاه‌های فیلم ماجرای نیمروز 2 : رد خون (با زیرنویس مخصوص ناشنوایان)

   • u
    ۲۱ فروردین ۱۴۰۱
    _spoil :no__

    خیلی فیلم خوبیه

   • u
    ۱۹ مرداد ۱۴۰۰
    _spoil :no__

    زنده باد ایران غیرت ایرانی

   • u
    ۲۶ خرداد ۱۴۰۰
    _spoil :no__

    فیلم خوبیه و با هزینه خیلی بالایی تهیه شده ...

   • u
    مهدی ۳۱ فروردین ۱۴۰۰
    _spoil :no__

    بی نظیر

   • u
    ۲۳ دی ۱۳۹۹
    _spoil :no__

    محشر

   • u
    ۲۶ آبان ۱۳۹۹
    _spoil :no__

    عالی عالی واقعا قشنگ بود با بازیگران قوی دست همه عوامل درد نکنه وافعا ممنونم از همه شما بینندگان عزیزو ارجمند دعوت میکنم حتما این فیلمو نگاه کنن ولذت ببرن تشویق

   • u
    احمد جعفرپور ۱۳ آبان ۱۳۹۹
    _spoil :no__

    مگه داریم فیلم ایرانی به این قشنگی. 👍👍👍

   • u
    ۷ آبان ۱۳۹۹
    _spoil :no__

    یه فیلم عالی