بستن
تاریخچه جستجو
   فیلتر
   همه
   همه
   اکشن
   تاریخی | مذهبی
   عاشقانه
   خانوادگی
   مستند
   کمدی
   انیمیشن
   فیلم تئاتر
   علمی تخیلی
   وحشت
   تاک شو
   فیلم کوتاه
   دوبله ترکی
   کنسرت
   فقط HD
   مرتب‌سازی بر اساس
   زبان فیلم
   کشور سازنده

   آپارات چی - قسمت 29

   مناسب برای بالای 13 سال
   کارگردان: حامد قشلاقی
   %69
   80 رای ثبت شده
   این فیلم را به لیست فیلم های نشان شده اضافه کنید.
   • قسمت 1 %64.4
    %64.4
    116 رای ثبت شده
    آپارات چی - قسمت 1

    در این قسمت از آپارات چی پاسخ سخنگوی ارشاد به منتقدانش درباره اصغر فرهادی، 50 کیلو آلبالو و...خواهید دید.

   • قسمت 2 %68
    %68
    50 رای ثبت شده
    آپارات چی - قسمت 2

    در این قسمت از آپارات چی گفتگو درباره فیلم یک دزدی عاشقانه با حضور امیر شهاب رضویان و لادن مستوفی و گفتگوی ویژه با بهروز افخمی: فالانژ خشک مغز نیستم، حزب اللهی خشک مغز هستم را خواهید دید.

   • قسمت 3 %75.2
    %75.2
    72 رای ثبت شده
    آپارات چی - قسمت 3

    در این قسمت از آپارات چی گفت وگو درباره«من سالوادور نیستم»با منوچهر هادی و یکتا ناصر، گفت وگو با کارگردان آاادت نمی کنیم و نقد«مرگ ماهی»و«زوتوپیا» را خواهید دید.

   • قسمت 4 %70.2
    %70.2
    49 رای ثبت شده
    آپارات چی - قسمت 4

    در این قسمت از آپارات چی اخبار سینمای ایران و جهان، گفتگو با مصطفی کیایی و محسن کیایی درباره فیلم بارکد و نقد و بررسی فیلم ایستاده در غبار و سریال گیم اف ترونز را خواهید دید.

   • قسمت 5 %74.6
    %74.6
    73 رای ثبت شده
    آپارات چی - قسمت 5

    در این قسمت از آپارات چی گفت وگوی بلند سیدجواد یحیوی با رضا عطاران، گزارش اختصاصی از اکران افتتاحیه فیلم دراکولا و گپ هایی با ویشکا آسایش، مهران غفوریان، پیمان قاسم خانی و علی سرتیپی را خواهید دید.

   • قسمت 6 %62.8
    %62.8
    44 رای ثبت شده
    آپارات چی - قسمت 6

    در این قسمت از آپاراتچی به بحث و گفتگو راجع به عباس کیارستمی ، نقد فیلم عادت نمی کنیم ، گفتگوی ویژه با علیرضا مجلل درباره مهاجرت و سی سال زندگی در سوئد را خواهید دید.

   • قسمت 7 %62.8
    %62.8
    36 رای ثبت شده
    آپارات چی - قسمت 7

    مهمان ویژه این قسمت آپارات چی رضا میرکریمی است. صحبت درباره فیلم دختر ، استعفا از خانه سینما ، رد شدن تیزرهای فیلم دختر ، پروژه سینمایی شهید همت و... نقد فیلم بارکد و انیمیشن آنومالیزا از بخش های مختلف این برنامه است.

   • قسمت 8 %75.2
    %75.2
    68 رای ثبت شده
    آپارات چی - قسمت 8

    در این قسمت آپارات چی گفت وگوی بلند سید جواد یحیوی با ویشکا آسایش را ببینید.

   • قسمت 9 %71.4
    %71.4
    49 رای ثبت شده
    آپارات چی - قسمت 9

    مهران غفوریان جدی ترین روز خود را با آپارتچی نهم گذراند.غفوریان از دخترانی که مردان را تلکه می کنند در فیلم عبدالرضا کاهانی میگوید...گله می کند از کسانی که در جم فیلم می سازند...چرا تلویزیون تصویر مواد و وسایل کشیدن مواد مخدر را نشان می دهد.

   • قسمت 10 %73
    %73
    37 رای ثبت شده
    آپارات چی - قسمت 10

    مهمان این قسمت از برنامه آپارات چی، کمال تبریزی است. صحبت های کمال تبریزی در مورد فیلم امکان مینا، نحوه برگزاری جشن خانه سینما، نافرجام بودن سریال ابله، علت توقف سرزمین کهن و تاثیر سیاست در فرهنگ و هنر را در این برنامه خواهید دید.

   • قسمت 11 %70.2
    %70.2
    47 رای ثبت شده
    آپارات چی - قسمت 11

    مهمان یازدهمین برنامه آپارات چی خانم شبنم مقدمی و آقای حسینی هستند و صحبت درباره فیلم زاپاس

   • قسمت 12 %68.8
    %68.8
    32 رای ثبت شده
    آپارات چی - قسمت 12

    در این قسمت عباس غزالی و ارژنگ امیرفضلی مهمانان برنامه آپارات چی هستند.

   • قسمت 13 %71.8
    %71.8
    29 رای ثبت شده
    آپارات چی - قسمت 13

    در این قسمت از آپارات چی، سیروس الوند مهمان برنامه است.

   • قسمت 14 %70
    %70
    36 رای ثبت شده
    آپارات چی - قسمت 14

    در این قسمت بخش هایی از هجدهمین جشن خانه سینما را خواهید دید.

   • قسمت 15 %61
    %61
    44 رای ثبت شده
    آپارات چی - قسمت 15

    در این قسمت از آپارات چی، نرگس آبیار از نفس می گوید و گلاره عباسی از شهرزاد...

   • قسمت 16 %62.4
    %62.4
    42 رای ثبت شده
    آپارات چی - قسمت 16

    مهمان این برنامه آپارات چی، روزبه بمانی به بهانه فیلم ربوده شده است.

   • قسمت 17 %69
    %69
    31 رای ثبت شده
    آپارات چی - قسمت 17

    جهانگیر کوثری تهیه کننده برجسته سینمای ایران مهمان این قسمت از برنامه آپارات چی است.

   • قسمت 18 %63.8
    %63.8
    36 رای ثبت شده
    آپارات چی - قسمت 18

    مهمان این قسمت از آپارات چی، هرمز سیرتی است.بزرگترین گناهی رو كه می شود در زندگی كرد را من مرتكب شدم- من به دلیل فقر مالی مجبور شدم در سریال جم بازی كنم... پردیس افكاری هنگام ترك ایران گریه می كرد.. جوانانی كه در جم بازی می كنند ماهی ٢ هزار لیر می گیرند و در UN در خواست پناهندگی كردند و مسیحی شدند... رابعه اسكویی بیش از یكسال است كه منتظر بازگشت به ایران است.

   • قسمت 19 %63
    %63
    33 رای ثبت شده
    آپارات چی - قسمت 19

    در این قسمت از برنامه آپارات چی، گفتگوی جواد یحیوی با عوامل فیلم سینمایی متولد 65 و گزارش ویژه از مراسم فیلم جاودانگی و گفتگو با عوامل فیلم را خواهید دید.

   • قسمت 20 %73.4
    %73.4
    45 رای ثبت شده
    آپارات چی - قسمت 20

    در این قسمت از برنامه آپارات چی پانته آ پناهی ها از اینكه صدا و چهره خوبی برای بازیگری ندارد گفت و از اینكه در پشت صحنه فیلم نفس قبل و بعد از گریم ننه آقا كودكان با أو چه رفتاری داشتند. او عاشق منشی صحنه بودن است. بازی در تئاتر را دیوانه وار دوست دارد. از چگونگی پیوستن به فیلم نفس گفت و همچنین چگونه با یك گریم نازیبا به نقش نزدیك شد و آن را باور پذیر كرد.

   • قسمت 21 %56
    %56
    40 رای ثبت شده
    آپارات چی - قسمت 21

    در این برنامه گفتگوی امیر پوریا با افشین هاشمی به بهانه اجرای نمایش طرب خانه به کارگردانی بهرام بیضایی در کالیفرنیا بهمراه صحبت های بهرام بیضایی در مورد ناصر تقوایی و پشت صحنه نمایش طرب خانه و نمایش نامه خوانی " آرش" با حضور محسن نامجو را خواهید دید.

   • قسمت 23 %62
    %62
    50 رای ثبت شده
    آپارات چی - قسمت 23

    در این قسمت درددل های صریح حمید رضا آذرنگ از زد و بندهای برخی ستاره ها در پشت صحنه سینمای ایران، گلایه صمیمانه سارا بهرامی از کم دیده شدن نقشش در فیلم " گیتا"، تجربه اذرنگ با مسعود کیمیایی در " قاتل اهلی" را خواهید دید.

   • قسمت 24 %68.6
    %68.6
    79 رای ثبت شده
    آپارات چی - قسمت 24

    مهمان این برنامه آپارات چی، بهاره رهنما است. او صادقانه از زندگی شخصی اش می گوید، از كاهش وزن تا مرز پنجاه كیلو تا حال و هوای تازه این روزهایش.

   • قسمت 25 %64
    %64
    83 رای ثبت شده
    آپارات چی - قسمت 25

    مهمان این برنامه آپاراتچی، باران کوثری است. شانس ها و دردسرهای فرزند یک خانوادهٔ سینمایی... انشایی قدیمی درباره مادری که مدام درگیر کار است!... راه من و این صدا و سیما، از هم جداست... جوان ها، آگاهی سیاسی و فیلم «عصبانی نیستم»... فیلم «خشکسالی و دروغ» و ویرانی خاطره یک نمایش ماندگار... چرا مثل همستر در یک تئاتر دویدم.

   • قسمت 26 %65.2
    %65.2
    42 رای ثبت شده
    آپارات چی - قسمت 26

    در این قسمت از آپارات چی، حرف های ستاره اسکندری درباره توهمی به نام تئاتری بودن در بازی برای سینما... وقتی جایزه را به من دادند و به ترانه علیدوستی برای «شهرزاد» ندادند... آیا کار با همکاران زن و مرد تفاوتی دارد؟... حرف های تینا پاکروان در هر سه جایگاه بازیگر، کارگردان و تهیه کننده: چرا ده نمکی سرصحنه «اخراجی ها2» مرا عباس آقا صدا می زد...

   • قسمت 27 %67.2
    %67.2
    50 رای ثبت شده
    آپارات چی - قسمت 27

    در این قسمت از آپارات چی خواهید دید : حرف های سروش صحت درباره سریال«لیسانسه ها» که این شب ها روی آنتن دارد...مهران مدیری گفت ننویس، بازیگری کن... رو کردن سورپرایز عجیب از کارنامه گذشته ام حرف های آزاده صمدی درباره نقش این روزهایش در تئاتر: یک دختر انقلابی اهل کشور استونی که تن به تن فروشی می دهد... اعتراض به سیاست های یک بام و دو هوا درباره «پنجاه کیلو آلبالو»/...معیارهای تلویزیون باور من نیست، ولی با آن کنار می آیم.

   • قسمت 28 %60
    %60
    33 رای ثبت شده
    آپارات چی - قسمت 28

    در این قسمت از آپارات چی خواهید دید: حرف های بازیگران زن فیلم «کاناپه» درباره این فیلم و استفاده از کلاه گیس فریبا کامران: برای هر فیلم و فیلمسازی حاضر نبودم سرم را بتراشم آتوسا انواریان: آقای عیاری برای دیده شدن به جشنواره ها نیاز ندارد... فرگل فربخش: در برخورد مسئولان با «کاناپه» عدالت رعایت نشده است... بی تا بیگی: تصور می کردم با بحث سر تراشیدن دارند امتحانم می کنند.

   • قسمت 29 %69
    %69
    80 رای ثبت شده
    آپارات چی - قسمت 29

    در این قسمت از آپارات چی رامبد جوان حضور دارد. صحبت تلفنی با محمد بحرانی با صدای جناب خان، عروسکی که به جای جناب خان می آوریم، فیلم «نگار» و تجربه در ژانرهای اکشن و معمایی، پشت پرده انتخاب محمدرضا فروتن و بازی مانی حقیقی، حرف های تمام نشدنی مردم از طلاق و ازدواجم، چرا فیلم هم نام همسرم نگار جواهریان است.

   • قسمت 30 %75.2
    %75.2
    80 رای ثبت شده
    آپارات چی - قسمت 30

    در این برنامه لیلا حاتمی حضور دارند. علاقه به فیلم «بوتیک» زمینه همکاری با حمید نعمت الله... علی حاتمی در جمع ها چه قدر قصه می گفت... «رگ خواب» و زنی در اوج وابستگی و نیاز به عشق...

   • قسمت 31 %64
    %64
    35 رای ثبت شده
    آپارات چی - قسمت 31

    مهمان این قسمت برنامه آپارات چی، رضا کیانیان است. برنامه هفت كاملا جناحی است. چقدر خوب كه آپارات هست. اسكار این دفعه سیاسی است. من كارهای خیریه انجام میدهم برنامه هفت کاملاً سیاسی و از پیش تعیین شده است. سینمای ایران هویت فرهنگی ما را در دنیا ساخته و نمی شود آدم با هویت خودش بد باشد. روزی که نماینده مجلس به من گفت سنگین باش و مسخرگی نکن! چرا دخترهای مدرسه ای در همسایگی ما با دیدن من جیغ می کشیدند؟ سه نفری که بیشترین تاثیر را در زندگی حرفه ای من داشتند.

   • قسمت 32 %75.8
    %75.8
    68 رای ثبت شده
    آپارات چی - قسمت 32

    مهمان این هفته آپارات چی، خانم مهناز افشار است. مهناز افشار از شباهتش با یکی از خواننده ها می گوید. من عكس این خانم رو به اسم خودم امضا می كردم و به پسرها می دادم. ازدواج من با پسر شخصیتی سیاسی إز روی آگاهی و آگاهانه بود. من حاضرهم با سر به سقف بكوبم حتی اگر سرم خون آلود بشود اما سقف را بر میدارم.

   • قسمت 33 %67
    %67
    43 رای ثبت شده
    آپارات چی - قسمت 33

    در این قسمت از آپارات چی با دغدغه های پیمان قاسمخانی و دلیل ورودش به سینما آشنا خواهید شد و سام درخشانی در اولین تجربه سینمایی از لذت همكاری با پیمان و حمید فرخ نژاد و پژمان جمشیدی میگوید.

   • قسمت 34 %76.2
    %76.2
    94 رای ثبت شده
    آپارات چی - قسمت 34

    مهمان این قسمت آپارات چی مصطفی زمانی است: اصلا دوست ندارم در كارهای اصغر فرهادی بازی كنم. او از بازی در نقش یوسف و دستمزدش میگوید از فیلم آل و همكاری جانانه با زنده یاد علی معلم ، از بدرود بغداد و لذت بازی در فیلم ملکه در نقش روح یك دیده بان میگوید همچنین او ناگفته های سریال شهرزاد و هزینه هایی كه برای این فیلم شده و اتفاقاتی كه برای تهیه كننده فیلم افتاده می گوید.

   • قسمت 35 %78.8
    %78.8
    62 رای ثبت شده
    آپارات چی - قسمت 35

    در این قسمت جواد عزتی از ترس همكاری با محمدحسین مهدویان در ماجرای نیمروز میگوید. او از همكاری هایش با مهران مدیری و قهوه تلخ و خاطره عارف لرستانی صحبت می كند. همچنین جریان آشنایی با مه لقا باقری و ازدواجش و حرفهایی هم از همكاری با هومن سیدی می گوید.

   • قسمت 36 %63.8
    %63.8
    98 رای ثبت شده
    آپارات چی - قسمت 36

    مهمان این برنامه آپارات چی نیوشا ضیغمی است. در ابتدا 8 فیلم بازی کرده بودم بی آن که هیچ کدام اکران شوند... از بازی در «اخراجی ها2» خوشحال نیستم و پیشنهاد همکاری بعدی را رد کردم ... تقسیم بندی «بازیگر عامه پسند» امکان تجربه های تازه را کاهش می دهد... تصور می کردند با گریمور شخصی سرصحنه می روم... هنوز در مرحله یادگیری ام و حتی شاید دوره فن بیان بگذرانم.

   • قسمت 37 %69.8
    %69.8
    55 رای ثبت شده
    آپارات چی - قسمت 37

    در این برنامه هنگامه قاضیانی مهمان برنامه آپارات چی است. روحی بی قرار از آوازه خوانی تا موضع انتخاباتی برنده تندیس حافظ و دو سیمرغ بلورین فجر، از شاخه های گوناگون تجربه های شخصی اش می گوید، از دوران تحصیل فلسفه در آمریکا تا خوانندگی در تالار وحدت و فیلم های ایرانی، از تست دادن و قبول نشدن در اوایل راه بازیگری تا احوالی که با جایزه گرفتن از علی معلم داشت.

   • قسمت 38 %72.6
    %72.6
    35 رای ثبت شده
    آپارات چی - قسمت 38

    در این برنامه سعید سهیلی دل پرش از تمامی مسئولینی كه در سینما به گفته وی بی مسئولیت هستند را بر سر كارت كانون كارگردانان و همچنین كارت خانه سینما خالی می كند.

   • قسمت 39 %81
    %81
    44 رای ثبت شده
    آپارات چی - قسمت 39

    مهمانان این قسمت از آپارات چی، نیکی و مجید مظفری هستند. دستمزدهای سینمای قبل از انقلاب چه قدر بود؟ سوت زدن های آقای بیضایی... چگونه بعد از دو سال کناره گیری و مغازه داری، در فیلم «مسافران» بازی کردم ... به خاطر توهین فرج اله سلحشور اجازه ندادم دخترم بازیگر شود.

   • قسمت 40 %80
    %80
    76 رای ثبت شده
    آپارات چی - قسمت 40

    مهمان این قسمت از آپارات چی، بهاره کیان افشار است. بهاره کیان افشار درباره زیبایی ستیزی مردم و نقد در ایران، تفاوت زیبایی طبیعی و جراحی شده، ترانه سرایی برای بهرام رادان، احوال امروز ما و جامعه و افزایش دروغ و فریب و خیانت، اجرای تئاتری در تورنتو، دو ماه برای نقش راضیه در جدایی نادر از سیمین زحمت كشیدم و در آخر اضغر فرهادی گفت ؛ نه..صحبت می کند.

   • قسمت 41 %70.2
    %70.2
    84 رای ثبت شده
    آپارات چی - قسمت 41

    مهراوه شریفی نیا در گفتگویی سرشار از صراحت و صمیمیت در این قسمت از آپارات چی حضور دارد. گریم اول نقش مادرم در «دزد عروسک ها» ترسناک تر بود. از کار در سریال و نقش «کیمیا» باوجود شوخی های مردم، پشیمان نیستم. کسانی که درباره موضع سیاسی پدرم قضاوت می کنند، چیزی از گذشته او می دانند؟ نگرانی های یک زن سی ساله از تنهایی و تجرد...پدرم هفت سال با ما نبود.

   • قسمت 42 %69
    %69
    47 رای ثبت شده
    آپارات چی - قسمت 42

    مهمان این قسمت از برنامه آپارات چی، فرزانه کابلی است. حرفهایی در مورد اتفاقاتی كه بعداز انقلاب برای او افتاد. خاطرات علی كوچولو. اجراهای بسیار زیادی كه در ایران با او قبل از انقلاب و با وقفه كوتاه پس از انقلاب به روی صحنه رفت.

   • قسمت 43 %71.4
    %71.4
    54 رای ثبت شده
    آپارات چی - قسمت 43

    در این قسمت از آپارات چی، رنج زن عاشق فیلم «رگ خواب» در حرف های حمید نعمت الله، کوروش تهامی ،انتخاب و ساخت شعر و آهنگ «آهای خبردار»، دلیل همکاری با سهراب پورناظری و همایون شجریان، چرا لیلا حاتمی در «آرایش غلیظ» بازی نکرد، درک محمدرضا گلزار از جا و زاویه دوربین و ... خواهید دید.

   • قسمت 44 %73.8
    %73.8
    67 رای ثبت شده
    آپارات چی - قسمت 44

    در این قسمت از آپارات چی سیامک انصاری در آستانه اکران «ساعت پنج عصر»: کار با مهران مدیری آن سال ها و این سال ها...آیا نقشم در کارهای مدیری تکرارشونده است؟ چرا در فیلم های کیمیایی، ملاقلی پور و حاتمی کیا نقش های جدی داشتم؟ وقتی از فشار کار «قهوه تلخ» نصف صورتم فلج شد... چک کردن همدیگر در روابط امروزی، از مضامین «ساعت پنج عصر»...عشق دیوانه وار به فیلم های خیال پردازانه

   • قسمت 45 %63.4
    %63.4
    36 رای ثبت شده
    آپارات چی - قسمت 45

    حسن معجونی و تئاترهایی از جنس چخوف كه با لهجه گیلكی اجرا شدند/ انتقاد او از داریوش مهرجویی و كارهای اخیر او/ نگرانی حسن معجونی از سیاست های تلویزیون و برنامه هایی كه باید تمام مخاطبان را راضی نگه دارد/ به گفته او رامبد جوان أهل كلك نیست اما جر میزند بسیار/ و ناگفته هایی از پشت پرده خندوانه و برنامه خنداننده شو/ این برنامه مهیج را از دست ندهید

   • قسمت 46 %66
    %66
    43 رای ثبت شده
    آپارات چی - قسمت 46

    در این برنامه با رخشان بنی اعتماد ، مجتبی میرطهماسب ، محسن عبدالوهاب و شیرین برق نورد مهمان آپاراتچی ٤٦ بودند و شاید ناب ترین حرفهای سالهای اخیر سینما را در این برنامه خواهید دید. آدم اصیل از مصیبت های بزرگ، اتفاقات بزرگ می سازد/ شخصیت مستند ما در فیلمی که تلویزیون از او ساخت، آدم دیگری شده بود!/ دیگر در ایران هیچ کودک سرطانی، از فقر نخواهد مُرد/ اگر مرا فقط به عنوان «مادر باران کوثری» بشناسند.

   • قسمت 47 %45.6
    %45.6
    39 رای ثبت شده
    آپارات چی-قسمت 47

    در این قسمت از برنامه آپاراتچی، حرکت در مسیر عملی کردن کمپین شان_سینما لوون هفتوان و نوید محمدزاده در اولین حضور سینمایی شان را خواهید دید.

   • قسمت 48 %62.4
    %62.4
    52 رای ثبت شده
    آپارات چی - قسمت 48

    در این قسمت از آپارت چی، نگار آذربایجانی كارگردان و سحر صباغ سرشت تهیه كننده حضور دارند و همچنین صحبت هایی درمورد سرمایه گذار فیلم آقازاده معروف به ژن خوب حمیدرضا عارف و همچنین واكاوی خط داستانی و مسئله اهدای عضو در جامعه و نگرش ایرانیان به این موضوع مهم از دیگر بخش های این برنامه خواهد بود.

   • قسمت 49 %78.8
    %78.8
    80 رای ثبت شده
    آپارات چی - قسمت 49

    در این قسمت از آپارات چی، نازنین فراهانی مهمان برنامه است. روزنامه نگاری تا بازیگری... امیدوارم نقشم در فیلم آلما دیده شود... کیانوش عیاری گفت اگر این سکانس را خوب بازی کنی جایزه میگیری...

   • قسمت 50 %65.8
    %65.8
    41 رای ثبت شده
    آپارات چی - قسمت 50

    پوشش كامل جشن خانه سینما و مصاحبه كامل تَر با أهالی سینما در روز ملی سینما و جشن نوزدهم خانه سینمای ایران به همراه مصاحبه با فاطمه معتمد آریا و لیلا حاتمی و باران كوثری و رخشان بنی اعتماد و جهانگیر كوثری و نوید محمدزاده و وحید جلیلوند و تهمینه میلانی و میلاد كی مرام و اكثر بازیگران و عوامل مطرح سینمای ایران

   • قسمت 51 %76
    %76
    140 رای ثبت شده
    آپارات چی - قسمت 51

    مهدی فخیم زاده و حرفهایی بی پرده و شفاف از اتفاقاتی كه این سالها برای فیلمها و سریالها برایش افتاده. از نمكی مسافران مهتاب تا ابن سعد سریال مختار. آپاراتچی پنجاه و یكم را از دست ندهید

   سایر عوامل فیلم آپارات چی - قسمت 29

   دیدگاه های فیلم آپارات چی - قسمت 29

   وب اپلیکیشن فیلیمو را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید.
   • برای نصب اپلیکیشن فیلیمو سایت فیلیمو را روی مرورگر سافاری باز کنید.
   • 1- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
   • 2- منوی بازشده را به چپ بکشید و گزینه "Add to home screen" را انتخاب کنید.
   • 3- در مرحله بعد در قسمت بالا روی "Add" یا "save" کلیک کنید.
   باشه
   از نوار پایین مراحل را شروع کنید!
   بیش از 1800
   فیلم، سریال و انیمیشن از سینمای ایران و جهان
   برای استفاده از همه امکانات فیلیمو ابتدا باید وارد شوید.