بستن
تاریخچه جستجو
   سریال اسب بخار - فصل 6 قسمت 10
   اسب بخار / قسمت دهم

   سریال اسب بخار - فصل 6 قسمت 10

   Asbe Bokhar S06E10

   94 % (271)
   مناسب برای بالای 18 سال
   کارگردان: حامد زارع پور
   یک ساعت و 36 دقیقه - محصول ایران - 1399 - کیفیت HD
   دانلود

    • فصل 6 قسمت 1
     %90.8
     %90.8 (679)

     بالاخره فصل ششم اسب بخار آغاز شد و در قسمت اول این برنامه خودرویی، تست و بررسی دنا پلاس توربو اتوماتیک انجام داده ایم. همچنین با توجه به تغییرات اتفاق افتاده در فصل جدید اسب بخار به سراغ پلیس نامحسوس، بررسی وضعیت قیمت گذاری خودروها، راه های ورود به صنعت طراحی خودرو، روشی آسان برای نو نگه داشتن خودرو و مروری بر تاریخ صنعت خودروی ایران رفته ایم.

     دانلود فصل 6 قسمت 1
    • فصل 6 قسمت 2
     %92.8
     %92.8 (555)

     در قسمت دوم فصل ششم اسب بخار، چهار نسل تویوتا لندکروزر مورد تست و بررسی قرار گرفته است. همچنین وانت زامیاد (نیسان آبی) در جایگاه یک خودروی کار و تجاری به اسب بخار آمده و می خواهیم ببینیم که با این خودروی قدیمی، می توان چه میزان از درآمد را به صورت روزانه داشت؟ همچنین در این قسمت عملکرد سه پلتفرم کارشناسی خودرو را به صورت مو شکافانه بررسی کرده ایم و به صورت دوربین مخفی، پشت پرده این کارشناسی ها را به تصویر کشیده ایم. در قسمت دوم فصل جدید اسب بخار نتایج مسابقه قبل و برندگان جایزه نقدی مشخص می شوند و همچنین نظرسنجی و قرعه کشی جدیدی هم برگزار خواهد شد.

     دانلود فصل 6 قسمت 2
    • فصل 6 قسمت 3
     %93.6
     %93.6 (346)

     در قسمت سوم فصل ششم اسب بخار به سراغ بررسی پرفروش ترین خودروی هیبریدی بازار جهانی رفته ایم. تویوتا پریوس در این قسمت اسب بخار پا به چالش های جدیدی می گذارد. همچنین در این قسمت دوباره با پلیس نامحسوس همراه می شویم و سپس به سراغ یکی از چالش های اصلی صنعت خودرو می رویم. در پایان هم با یکی از کارشناسان صنعت خودرو همراه خواهیم بود و مشکلات بازار خودرو را مرور می کنیم. قرعه کشی و مسابقه این قسمت هم به آیتم نظرسنجی اختصاص دارد.

     دانلود فصل 6 قسمت 3
    • فصل 6 قسمت 4
     %92.2
     %92.2 (319)

     در قسمت چهارم فصل ششم اسب بخار به سراغ بررسی ام وی ام X55 رفته ایم و می خواهیم تا به یکی از شغل های پرحاشیه با خودرو بپردازیم. از سویی نگاهی به نوع زیان خودروسازان و بازی دولت بر سر این ماجرا انداخته ایم و مسابقه ای جدید را برپا کرده ایم. ماشین کار، ماشین دودی، نظرسنجی، دست انداز، تیپ کار و… از جمله آیتم های قرار گرفته در قسمت جدید اسب بخار هستند.

     دانلود فصل 6 قسمت 4
    • فصل 6 قسمت 5
     %93.2
     %93.2 (296)

     در قسمت پنجم فصل ششم اسب بخار، قرار است تا تجربه ای متفاوت را با هم درمیان بگذاریم. رانندگی با تویوتا هایس آمبولانس در یک بعد از ظهر شلوغ تهران و از سویی بررسی چالش رانندگان خودروهای امدادی از جمله بخش های این قسمت اسب بخار است. همچنین در ادامه برنامه تست و بررسی یکی از کراس اوورهای مونتاژی و جدید بازار خودرو کشور را آماده کرده ایم و به سراغ لیفان X70 رفته ایم. قرعه کشی و مسابقه، چالش قیمت گذاری خودرو، ماشین دودی و... از جمله آیتم های دیگر قسمت پنجم فصل ششم اسب بخار است.

     دانلود فصل 6 قسمت 5
    • فصل 6 قسمت 6
     %95.4
     %95.4 (341)

     در این قسمت از برنامه اسب بخار، رنو تندر ۹۰ پیکاپ را در جایگاه یک خودروی کار و تجاری و از سویی امدادی بررسی کرده ایم. همچنین به سراغ تست و بررسی کراس اوور جدید گروه بهمن رفته ایم و دیگنیتی پرایم را به برنامه اسب بخار آورده ایم. پیگیری تخلفات آشکار در بازار خودرو، برگزاری مسابقه، پرداختن به موضوع خودروهای سنگین و… از جمله آیتم های قسمت ششم فصل اخیر اسب بخار است.

     دانلود فصل 6 قسمت 6
    • فصل 6 قسمت 7
     %94.8
     %94.8 (289)

     در قسمت هفتم فصل ششم اسب بخار شاهد تست و بررسی خودروهای پرتقاضایی هستیم. همچنین سوژه هایی برای عنوان در این برنامه انتخاب شده است که شاید این روزها، سوال بسیاری از افراد باشد. تست و بررسی سایپا شاهین دنده ای، بررسی تویوتا کمری هیبرید LE تاکسی، بررسی وضعیت خودروهای حفاظت از شخصیت ها در ایران و نکاتی در مورد صفر شویی خودرو از جمله آیتم های قسمت جدید اسب بخار است.

     دانلود فصل 6 قسمت 7
    • فصل 6 قسمت 8
     %92.8
     %92.8 (222)

     در هشتمین قسمت فصل ششم «اسب بخار» به سراغ بررسی یکی از جدیدترین کراس اوورهای بازار رفته ایم. «SWM G01» کراس اوور تک دیفرانسیلی است که پس از حواشی «بیسو» به خط تولید «سیف خودرو» آمد. همچنین در این برنامه رانندگی با خودروی کار و تجاری را تجربه کرده ایم که در این روزها می تواند به کسب و کاری سیار تبدیل شود.

     دانلود فصل 6 قسمت 8
    • فصل 6 قسمت 9
     %95.8
     %95.8 (253)

     فصل ششم اسب بخار به ایستگاه نهم خود رسیده و در این قسمت بررسی از سه خودرو را در اختیار مخاطبان خود گذاشته است. در قسمت «ماشین کار» قسمت نهم اسب بخار به سراغ بررسی شغل رانندگان تاکسی و سایپا آریا یا همان زوتی Z300 مونتاژی رفته ایم. در قسمت اصلی تست و بررسی خودروها هم دو کراس اوور لوکس و متوسط را به برنامه آورده ایم و نگاهی به رقابت دی اس 7 کراس بک با لکسوس NX300h انداخته ایم. در بخش «دست انداز»، علی شکوهی در جایگاه کارشناس صنعت و بازار خودرو به برنامه اسب بخار آمده و مطالبی را در خصوص واردات خودرو مطرح می کند. مسابقه، گیرپاچ و... از جمله آیتم های دیگر قسمت نهم فصل ششم اسب بخار است.

     دانلود فصل 6 قسمت 9
    • فصل 6 قسمت 10
     %94
     %94 (271)

     در قسمت دهم فصل ششم اسب بخار به سراغ تست و بررسی FMC SX5 شرکت خودروسازی فردا رفته ایم و این کراس اوور جدید را به چالش کشیده ایم. همچنین ب ام و 630i نیز در این قسمت اسب بخار حاضر شده و نقش خود را در قالب یک آیتم «ماشین کار» به نمایش گذاشته است. بررسی انواع کاورهای بدنه، پرداختن به حواشی ایران خودرو تارا، نگاهی به قراردادهای خودرویی و فروش های غیر قانونی، مروری با حضور سیتروئن زانتیا در ایران و... از جمله آیتم های قسمت دهم فصل ششم اسب بخار است.

     دانلود فصل 6 قسمت 10
    • فصل 6 قسمت 11
     %94.6
     %94.6 (165)

     حال به قسمت یازدهم فصل ششم اسب بخار رسیده ایم و در این برنامه به سوژه های ویژه ای پرداخته ایم. تست و بررسی یکی از خاص ترین مدل های مرسدس بنز در ایران، شفاف سازی موضوع خرید و فروش خودرو، بررسی کامیونت ایسوزو در قالب ماشین کار، نگاهی به بازار خودرو و حواشی افزایش قیمت، برگزاری مسابقه و... از جمله آیتم های قسمت یازدهم اسب بخار است.

     دانلود فصل 6 قسمت 11
    • فصل 6 قسمت 12
     %69.4
     %69.4 (183)

     در قسمت پایانی فصل ششم روایتی متفاوت از اتفاقات رخ داده در سال 1399 داریم. این برنامه که به سبک روایتی و مستند تهیه شده است، نگاهی طنز به رخدادهای یازده قسمت فصل ششم اسب بخار دارد. قسمت پایانی و دوازدهم مجموعه برنامه های ویدیویی اسب بخار در سال 1399، در قالب یک ویژه برنامه تهیه شده است و از آغاز رخدادهای جدید در اسب بخار خبر می دهد.

     دانلود فصل 6 قسمت 12

   سایر عوامل سریال اسب بخار - فصل 6 قسمت 10

   دیدگاه‌های سریال اسب بخار - فصل 6 قسمت 10

   • u
    ۷ آبان ۱۴۰۰
    _spoil :no__

    دمتون گرم و خسته نباشید

   • u
    ۶ اسفند ۱۳۹۹
    _spoil :no__

    عالییییییییییههه

   • u
    ۴ اسفند ۱۳۹۹
    _spoil :no__

    دمتون گرم و خسته نباشید محمد و حسین عزیز

   • u
    صامو ۲ اسفند ۱۳۹۹
    _spoil :no__

    واقعا بسیار برنامه ی زیبایی هست حتما توصیه می کنم ببینید مخصوصا ماشین بازا

   • u
    Hossein Delavar ۲ اسفند ۱۳۹۹
    _spoil :no__

    سپاس از فیلیمو جهت نشر برنامه ما و احترام به حقوق ناشر

   • u
    ۲ اسفند ۱۳۹۹
    _spoil :no__

    علاوه بر تست و برسی دقیق، لحظه ای لبخند هم روی لب ما نقش می بنده چون قسمت فان هم زیاد داره. ممنون از آقای زارع.

   • u
    Mike ۳۰ بهمن ۱۳۹۹
    _spoil :no__

    خدارو شکر بعد از مدتی بررسی صرفاً ماشینهای چینی، به ماشینهای (نسبتاً) لوکس هم سری زدید. امیدوارم بازهم ادامه داشته باشه ...، مثلاً آزرا 2019، یا حتی CSL500 یا E200 2018 ...؛ بله درسته که توان خریدش نیست ولی چرا توان لذت بردن از بررسیش نباشه؟!، بخصوص با جذابیت همیشگی اجرای این دو عزیز

   • u
    ۳۰ بهمن ۱۳۹۹
    _spoil :no__

    عالی عالی من هر هفته دنبال قسمت جدید هستم خیلی ممنون تشکر از شما موفق و پیروز باشید

   • u
    ۳۰ بهمن ۱۳۹۹
    _spoil :no__

    عالی بود😍😍

  • && !(isSmartTv() || isSabok())