بیشتر
کارگردان :
تهیه کننده :
در حال بارگذاری
برای تماشای این فیلم و بیش از هزار فیلم دیگر فیلیمو، اشتراک تهیه کنید.
 • اینترنت رایگان و نامحدود ویژه تماشا و دانلود درون برنامه‌ای فیلم‌ها برای مشترکین ایرانسل، همراه‌اول، مبین‌نت، های‌وب، پارس‌آنلاین، آسیاتک، پیشگامان، فن‌آوا، ساتیا، رای‌نت، ماکس‌نت، شبدیز و صبانت و همچنین اینترنت نیم بها برای مشترکین دیگر شرکت های ارائه دهنده اینترنت ( مانند رایتل ، شاتل ، مخابرات و ...).
خرید اشتراک

یک پیشنهاد ساده - قسمت اول

کارگردان: یاسر عرب

مستند "یک پیشنهاد ساده" در مورد تغییرات زیست جنسی ‏در ایران است که روایتی صریح از بحران تربیت جنسی و فاصله بلوغ تا ازدواج در ایران را مطرح می کند... ‏

برای نشان کردن فیلم ها و استفاده از پیشنهادات ویژه فیلیمو وارد شوید و یا ثبت نام کنید
این فیلم را به لیست فیلم های نشان شده اضافه کنید.
خرید اشتراک
3,92 از 79 رای

فیلم های مشابه

سایر عوامل فیلم یک پیشنهاد ساده - قسمت اول

فیلم نامه نویس

یاسر عرب

دیدگاه‌های فیلم یک پیشنهاد ساده - قسمت اول

 • u صادق 6 مرداد 1396
  مسئولان کی درست کار کردن که تو این مسئله درست کار کرده باشن.من فقط یه سوال دارم.اون جوون هیچ گناهی نکرده؟اون جوون فقط مظلوم واقع شده؟اون جوون امکان نداشته خویشتن داری کنه یا بره دنبال ازدواج؟میخوام بدونم اون هیچ اشتباهی نکرده؟
  بسه دیگه جوزدگی هم حدی داره.مسئول مردمو مقصر میکنه و مردم مسئول رو.از خودمون شروع کنیم.هی نگیم جوون بیگناه.هی نگیم اون تقصیری نداره.
 • a ELM O Nabard 13 اسفند 1395
  در یک جمله یک ترکیب فوق العاده و آموزنده. مرحبا
 • s شکور 23 مهر 1395 امتیاز کاربر به فیلم: 5
  با عرض سلام تقدیر و تشکر از این فیلم تان واقعا اموزنده ای بود و من این فیلم رو به تمام دوستان و آشنایان نزدیکم پیشنهاد میکنم تا واقعا از این خطرات که جامعه مان اللخصوص سنین پایین رو شامل میشه با آگاهانه بتوانند با این مسایل پیش بیاند