بیشتر
کارگردان :
تهیه کننده :
در حال بارگذاری
برای تماشای این فیلم و بیش از هزار فیلم دیگر فیلیمو، اشتراک تهیه کنید.
 • اینترنت رایگان و نامحدود ویژه تماشا و دانلود درون برنامه‌ای فیلم‌ها برای مشترکین ایرانسل، مبین‌نت، های‌وب، پارس‌آنلاین، آسیاتک، پیشگامان و فن‌آوا.
خرید اشتراک

قاتل حرفه ای The Hitman

کارگردان: Wei Tung

پیرمرد ثروتمندی كه «تسوكاموتو» نام دارد توسط افراد ناشناس كشته می شود. نوه او مصمم است تا با اجیر كردن آدم كش های حرفه ای قاتلین پدربزرگش را بیابد. «فِرِد» جوانی صادق اما فقیر است که این کار را قبول می کند.

برای نشان کردن فیلم ها و استفاده از پیشنهادات ویژه فیلیمو وارد شوید و یا ثبت نام کنید
این فیلم را به لیست فیلم های نشان شده اضافه کنید.
خرید اشتراک
4,33 از 343 رای

فیلم رو تو فیلیمو ببین، جام جهانی رو تو روسیه

20% تا 45% تخفیف، از 9 آبان تا 24 آذر

هنوز در قرعه‌کشی شرکت نکردید، فرصت را از دست ندهید:ورود به قرعه کشی

پیش نمایش، تصاویر و برش هایی از فیلم

 • نمایی از فیلم «قاتل حرفه ای» اثر وای تونگ
 • نمایی از فیلم «قاتل حرفه ای» اثر وای تونگ
 • نمایی از فیلم «قاتل حرفه ای» اثر وای تونگ
 • نمایی از فیلم «قاتل حرفه ای» اثر وای تونگ
 • نمایی از فیلم «قاتل حرفه ای» اثر وای تونگ
 • نمایی از فیلم «قاتل حرفه ای» اثر وای تونگ
 • نمایی از فیلم «قاتل حرفه ای» اثر وای تونگ
 • نمایی از فیلم «قاتل حرفه ای» اثر وای تونگ
 • نمایی از فیلم «قاتل حرفه ای» اثر وای تونگ

فیلم های مشابه

بازیگران قاتل حرفه ای

سایر عوامل فیلم قاتل حرفه ای

فیلمبردار

Arthur Wong

فیلم نامه نویس

Hing

فیلم نامه نویس

Ka Chan

آهنگساز

Jussi Tegelman

نقدهای فیلم قاتل حرفه ای

 • منتقد: نقد فیلم «قاتل حرفه ای»

  برای اجیر کردن آدمکش ها باید قیمت آن ها را پرداخت . برخی مقداری کم و بعضی هزارها دلار می گیرند اما اخیراً آدمکشی مرموز وارد صحنه شده است که چیزی در قبال کارش نمی خواهد . آدمکش های حرفه ای او را سلطان آدمکش ها و افرادی که از او می ترسند او را فرشته مرگ می خوانند.

  بازیگر نقش اول فیلم جت لی می باشد.

  لی لیان جیه هنرپیشه چینی و رزمی کار حرفه ای ووشو مشهور به جت لی در ۲۶ آوریل ۱۹۶۳ برابر با ۶ اردیبهشت ۱۳۴۲ به دنیا آمد. بعد از سه سال تمرینات سخت، برنده اولین مسابقه کشوریش برای تیم ووشو پکن می شود. اولین فیلم او «معبد شائولین»(۱۹۸۲) است. بعد از آن در فیلم های رزمی و برجستۀ زیادی بازی کرد از جمله مجموعه فیلم های «روزی روزگاری در چین و آمریکا» در نقش قهرمان مردمی وونگ فِی هونگ. «اسلحه مرگبار ۴»(۱۹۸۸) اولین فیلم هالیوودی او که در نقش یک تبهکار ایفای نقش کرد، ولی اولین فیلم هالیوودی که در نقش اصلی بازی کرد «رومئو باید بمیرد»(۲۰۰۰) بود.

  اعضای خانواده او عبارتند از مادر، دو خواهر و دو برادر که از او بزرگتر بودند. در دو سالگی پدر خود را از دست داد و هیچ تصویری از او در ذهن ندارد و چون بچه آخر بود مادرش نمی گذاشت هر کاری که کمی دران احتمال خطر می رفت انجام دهد و نمی توانست کارهایی را که تمام بچه های هم سن او انجام می دادند را انجام دهد. او طوری بار امده بود که اگر می گفتند "به این دست نزن" محال بود به آن دست بزند. این اولین خاطرات کودکی او بودند و در چنین حال و هوایی بزرگ شد.

  او خود می گوید: در هشت سالگی به کلاس اول رفتم. به دلایلی که خودم هم نمی دانم محبوب همه معلمها بودم و آنها مرا لوس کرده بودند حسابی نازم خریدار داشت وهنوز هم نمی دانم کارشان درست بود یا نه ولی برایم جالب که هر درسی را امتحان می دادم بیست می شدم. فقط کلاس موسیقی برایم عذاب آور بود. معلمم به خوبی از این موضوع باخبر بود. روز امتحان معلم مان آخر از همه اسم مرا صدا زد " لی لیان جی ". ازجا بلند و توی دلم گفتم: لعنتی!

  معلمم گفت: امروز گلو درد داری نه؟ من که از تعجب دهانم باز مانده بودگفتم: هان؟ بهترین فرصت بود که از زیرش در بروم ولی مادرم مرا طوری بار آورده بود که هیچ وقت دروغ نگویم به همین دلیل مات و مبهوت با دهان باز همانطور سر جایم ایستادم. معلمم دوباره تکرار کرد :اگر گلو درد داری مجبور نیستی امتحان بدهی بنشین " بیست ".

  آموزش " کونگ فو" (این هنر جنگی مسلط بر سرزمین چین است وبدلیل قدرت تحرک و سرعت عمل زیاد آن ازسوی دولت و مردم چین مورد توجه زیاد قرار گرفته است) را از تابستان ۱۹۷۱ شروع کردم. تمام بچه ها بر حسب سال تحصیلی شان در یک رشته ورزشی مشغول شدند و کلاس اولی ها را به کلاس " کونگ فو" فرستادند ولی ما هیچکدام نمی دانستیم که این چه جور ورزشی است. با آمدن پاییز و بازشدن مدرسه ها از هزار نفری که در کلاس های" کونگ فو" ثبت نام کرده بودند فقط بیست نفر باقی ماندند و بقیه اخراج شدند و من از اینکه در بین این بیست نفر بودم احساس غرور می کردم به علاوه تنها کلاس اولی مدرسه خودمان در اینجا بودم. در این اکادمی استاد او "ووبن " دریافت که" لی"دارای یک استعداد ذاتی برای فراگیری این هنر رزمی دارد. چون "لی" در دو سالگی پدر خود را از دست داده بود علاقه زیادی به "کونگ فو" پیدا کرده بود و همین امر باعث پیشرفت زیادی در او شد.

  در ۱۹۷۴ برای گذراندن یک دوره آموزشی دیگر انتخاب شدم. دولت در صدد بود بهترین " کونگ فو " کار جوان کشور را انتخاب کند. این انتخاب ماه ها طول کشید و بالاخره مربیان سی نفر از بهترین ها را به عنوان برگزیده ها معرفی کردند که من هم جزو آن ها بودم. قرار بود این گروه از چهار شهر بزرگ آمریکا سفر کنیم و " کونگ فو "ی چین را به نمایش بگذاریم.

  جت لی در سن ۱۶سالگی اولین فیلم خود را به نام «معبد شائولین» بازی کرد و به شهرت زیادی در چین دست یافت. او به سوی آمریکا رفت و در سال ۱۹۸۸ در فیلم «اژدهای مبارز» به ایفای نقش پرداخت.

  بیشتر

دیدگاه‌های فیلم قاتل حرفه ای

 • u u_1955819 27 خرداد 1396
  بازیش باحالتره(یارو کچله که پشت سرش خالکوبی داره)
 • r Ra.zor 9 اردیبهشت 1396
  سلام چند فیلم از بازیگر جتلی بزارین ممنون میشم