بستن
تاریخچه جستجو

   ویژه برنامه جام جهانی 21 - قسمت 2

   69 % (54)
   مناسب برای بالای 13 سال
   کارگردان: مهدی توتونچی
   یک ساعت و 5 دقیقه - تاک شو - talkshow - محصول ایران - 1397 - کیفیت HD

   • قسمت 1 %67.2
    %67.2 (85)

    قسمت اول برنامه 21؛ ویژه برنامه آپارات برای جام جهانی 2018 روسیه. نیما نکیسا در گفتگویی اختصاصی با آپارات، از پشت پرده های تیم ملی ایران در جام جهانی 98 می گوید و باور دارد که در گل خوردن از یوگسلاوی در آن رقابت ها، تقصیری نداشته است.

    دانلود سریال فصل 1 قسمت 1
   • قسمت 2 %68.6
    %68.6 (54)

    قسمت دوم برنامه 21؛ ویژه برنامه آپارات برای جام جهانی 2018 روسیه. در این برنامه حسرت ها و صحنه های خاطره انگیز ایران در جام جهانی مرور می شود و امیرحسین صادقی در گفتگویی اختصاصی با آپارات، از پیشنهادش به مسئولان استقلال برای بازگشت و ماجرای حذف رحمتی از تیم ملی می گوید.

    دانلود سریال فصل 1 قسمت 2
   • قسمت 3 %58.2
    %58.2 (45)

    قسمت سوم برنامه 21؛ ویژه برنامه آپارات برای جام جهانی 2018 روسیه. در این برنامه اولین برد ایران در جام جهانی روسیه و گل به خودی های مشهور این مسابقات مرور می شود و حسین ماهینی در گفتگویی اختصاصی با آپارات، از سختی بازی کردن در پست های متنوع می گوید.

    دانلود سریال فصل 1 قسمت 3
   • قسمت 4 %57
    %57 (47)

    قسمت چهارم برنامه 21؛ ویژه برنامه آپارات برای جام جهانی 2018 روسیه. در این برنامه نتایج ایران مقابل تیم های بزرگ دنیا بررسی می شود و احمد نوراللهی در گفتگویی اختصاصی با آپارات، از طلسم پنجره نقل و انتقالات برای خودش می گوید.

    دانلود سریال فصل 1 قسمت 4
   • قسمت 5 %63
    %63 (39)

    قسمت پنجم برنامه 21؛ ویژه برنامه آپارات برای جام جهانی 2018 روسیه. در این برنامه بازی ایران و اسپانیا، با بازی ایران و آرژانتین مقایسه شده و مهمترین گل هایی که VAR آن ها را مردود کرده مرور می شود. هاشم بیک زاده در گفتگویی اختصاصی با آپارات، از رابطه اش با علی کریمی و اتفاقاتی که برایش افتاد می گوید.

    دانلود سریال فصل 1 قسمت 5
   • قسمت 6 %70.2
    %70.2 (43)

    قسمت ششم برنامه 21؛ ویژه برنامه آپارات برای جام جهانی 2018 روسیه. در این برنامه تیم های آسیایی صعود کرده و بازی کره و پرتغال، به امید تکرار این معجزه توسط ایران بررسی شده و مجموعه ای مهمترین بازگشت های آلمان به مناسبت بازگشت دوباره آن ها به جام جهانی مرور می شود. علی پروین و ابراهیم میرزاپور هم از اتفاقات جام جهانی 1994 و 2006 پرده برمی دارند.

    دانلود سریال فصل 1 قسمت 6
   • قسمت 7 %67.6
    %67.6 (40)

    قسمت هفتم برنامه 21؛ ویژه برنامه آپارات برای جام جهانی 2018 روسیه. در این برنامه گل های رند جام جهانی و پنالتی های علیه ایران بررسی شده و مسیر پیشرفت ایران در سال های اخیر مرور می شود. اکبر محمدی کاشف آزمون و جهانبخش، از انتقاداتش به کی روش و نظر متفاوت با افکار عمومی می گوید.

    دانلود سریال فصل 1 قسمت 7
   • قسمت 8 %54
    %54 (30)

    قسمت هشتم برنامه 21؛ ویژه برنامه آپارات برای جام جهانی 2018 روسیه. در این برنامه مهمترین گل های گوچی برای تیم ملی به مناسبت خداحافظی او بررسی شده و حساس ترین گل های دقایق پایانی تاریخ جام جهانی مرور می شود. مهدی مهدوی کیا از آکادمی کیا می گوید و پاشازاده، از نگاهش به یوگسلاوهای سیاه کار حرف می زند.

    دانلود سریال فصل 1 قسمت 8
   • قسمت 9 %66.4
    %66.4 (31)

    قسمت نهم برنامه 21؛ ویژه برنامه آپارات برای جام جهانی 2018 روسیه. در این برنامه مهمترین کامبک های تاریخ جام جهانی به بهانه بازی بلژیک و ژاپن مرور می شود و پاریسی ها به نمایش بازیکنان شان در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی افتخار می کنند. هومن افاضلی، از جلسه هیات مدیره در خانه او و سبک تک بعدی تیم ملی صحبت می کند.

    دانلود سریال فصل 1 قسمت 9
   • قسمت 10 %67.6
    %67.6 (32)

    قسمت دهم برنامه 21؛ ویژه برنامه آپارات برای جام جهانی 2018 روسیه. در این برنامه تیم منتخب ناکام ترین بازیکنان جام جهانی بررسی می شود و انگلیسی ها برای اولین بار، از ضربات پنالتی فرار می کنند. امید روانخواه درباره کارشناسی و شغل جدیدش صحبت می کند و پرافتخارترین کشتی گیر سابق ایران، پیراهن فوتبال می پوشد.

    دانلود سریال فصل 1 قسمت 10
   • قسمت 11 %53.6
    %53.6 (38)

    قسمت یازدهم برنامه 21؛ ویژه برنامه آپارات برای جام جهانی 2018 روسیه. در این برنامه مشکل برزیل پس از عقب افتادن از رقیب بررسی و زیباترین سیوهای گلرها در تاریخ جام جهانی مرور می شود. مرتضی پورعلی گنجی، از کابوس گل به خودی و رویاهایی که با کی روش دارد می گوید. بهترین آسیایی جام جهانی به انتخاب AFC، نمی خواهد فوتبال ایران دوباره به عقب برگردد.

    دانلود سریال فصل 1 قسمت 11
   • قسمت 12 %66.4
    %66.4 (31)

    قسمت دوازدهم برنامه 21؛ ویژه برنامه آپارات برای جام جهانی 2018 روسیه. در این برنامه همه بازیکنان غیربومی فرانسه و بلژیک معرفی و مسیر اولین قهرمانی فرانسه در جام جهانی مرور می شود. ابراهیم قاسمپور، از ماجرای قهر حجازی حرف می زند و از ارزش ساعت های رولکس اهدایی به تیم 1978 می گوید.

    دانلود سریال فصل 1 قسمت 12
   • قسمت 13 %65.2
    %65.2 (39)

    قسمت سیزدهم برنامه 21؛ ویژه برنامه آپارات برای جام جهانی 2018 روسیه. در این برنامه بزرگترین ترانسفرهای هر فصل اروپا مرور و سرنوشت آقای گلهای جام جهانی پس از این مسابقات بررسی می شود. محمدرضا خانزاده، درباره شایعه نسبت خانوادگی با اسپانسر کی روش توضیح می دهد و سعید مظفری زاده، داوری جام جهانی با حضور VAR را کارشناسی می کند.

    دانلود سریال فصل 1 قسمت 13
   • قسمت 14 %64.8
    %64.8 (41)

    قسمت چهاردهم برنامه 21؛ ویژه برنامه آپارات برای جام جهانی 2018 روسیه. در این برنامه رکورد اینتر و بایرن در فینال جام جهانی بررسی و مسیر دو تیم فینالیست تا فینال مسکو مرور می شود. خداداد عزیزی، از نگاهش به تیم ملی می گوید و سیروس دین محمدی، از نتایج ملی پوشان دفاع و از آمارشان انتقاد می کند.

    دانلود سریال فصل 1 قسمت 14
   • قسمت 15 %60.6
    %60.6 (66)

    قسمت پانزدهم و آخر برنامه 21؛ ویژه برنامه آپارات برای جام جهانی 2018 روسیه. در این برنامه بهترین بازیکنان هر دوره از جام جهانی، به بهانه انتخاب مودریچ مرور و تیم منتخب جام جهانی روسیه معرفی می شود. مجید جلالی از سبک بازی تیم ملی دفاع می کند و می گوید اگر می خواهیم شکل دیگری بازی کنیم، باید از چه راهی وارد شویم.

    دانلود سریال فصل 1 قسمت 15

   بهترین‌ فیلم و سریال‌های‌ فیلیمو

   بیش از 25,000 فیلم، در 14 دسته‌بندی

   سوالات متداول
   آیا می‌توانیم از سایت فیلیمو سریال "ویژه برنامه جام جهانی 21 - قسمت 2" را دانلود کنیم؟
   بله،با استفاده از اپلیکیشن‌ فیلیمو می‌توانید بر روی هردستگاهی بیش از 25هزار فیلم و سریال روز دنیا را از فیلیمو دانلود کنید و در زمان دلخواه به صورت آفلاین تماشا کنید.
   سریال "ویژه برنامه جام جهانی 21 - قسمت 2" را از سایت‌های دیگر دانلود کنم یا از فیلیمو ببینم؟ کدام ارزان‌تر است؟
   با خرید اشتراک فیلیمو می توانید به تقریبا 25 هزار فیلم و سریال ایرانی و خارجی و حتی به سریال‌های نمایش خانگی و انیمیشن‌های روز دنیا هم به صورت نامحدود دسترسی داشته باشید. در مقایسه با روش های دیگر، فیلیمو روش ارزانی برای تماشای فیلم است، مثلا برای دنبال کردن سریال مانکن در هر ماه باید ۴ سی‌دی بخرید؛ یعنی مجموعا ۴۰ هزار تومان برای یک فیلم هزینه ‌کنید، در صورتی که اشتراک یکماهه فیلیمو را به قیمت تقریبا 35 هزار تومان می‌خرید و به تمام قسمت‌های همان سریال به علاوه تمام 25 هزار فیلم و سریال خارجی و ایرانی که با دوبله و زیرنویس اختصاصی در سایت فیلیمو می‌باشد، دسترسی پیدا می‌کنید.
   آیا بدون خرید اشتراک هم می‌شود سریال "ویژه برنامه جام جهانی 21 - قسمت 2" را از فیلیمو تماشا کرد؟
   اگر از اینترنت ایرانسل و یا رایتل استفاده می‌کنید، دیگر نیازی به ثبت‌نام، ورود یا حتی خرید اشتراک فیلیمو ندارید و می توانید تمام فیلم‌های فیلیمو را همین حالا تماشا کنید. فقط در نظر داشته باشید که بدون خرید اشتراک، حجم مصرفی اینترنت به صورت کامل محاسبه می‌شود. البته اگر اشتراک فیلیمو را خریده باشید و با اینترنت ایرانسل یا رایتل فیلم تماشا کنید، حجم مصرفی شما برای تماشای تمام فیلم‌ها مثل همیشه نیم بها محاسبه خواهد شد.
   برای تماشای سریال "ویژه برنامه جام جهانی 21 - قسمت 2" از فیلیمو، چقدر اینترنت مصرف می‌شود؟
   هنگام تماشای تمام فیلم‌ها و سریال‌ها در فیلیمو حجم مصرفی شما از هر اپراتوری که باشید، به صورت “نیم بها” محاسبه می‌شود. برای مثال، اگر یک فیلم با حجم 500 مگابایت را تماشا کنید از بسته اینترنتی شما تنها 250 مگابایت (یعنی نصف حجم فیلم) کم می‌شود. در صورتی که اگر همان فیلم را از هر سایت دیگری دانلود کنید، کل حجم فیلم از اینترنت شما مصرف خواهد شد.
   از چه راه‌هایی میتوانیم سریال "ویژه برنامه جام جهانی 21 - قسمت 2" را با فیلیمو تماشا یا دانلود کنیم؟
   شما می توانید فیلیمو را روی گوشی‌ و تلویزیون‌های هوشمند، تبلت، لپتاپ و حتی با کنسول های بازی تماشا کنید، یعنی هر جایی که باشید می توانید فیلم تماشا کنید. یا filimo.com را باز کنید و یا اپلیکیشن فیلیمو را برای دستگاه‌های اندرویدی از روی کافه‌بازار، گوگل‌پلی و برای دستگاه‌های iOS، از Sibapp دانلود کنید. همچنین برای دانلود درون برنامه ای فیلم ها و تماشای آنها در زمانی که اینترنت در دسترس ندارید، به صفحه دانلود اپلیکیشن در سایت فیلیمو مراجعه کنید
   بیش از 1800
   فیلم، سریال و انیمیشن از سینمای ایران و جهان
   برای استفاده از همه امکانات فیلیمو ابتدا باید وارد شوید.