بستن
تاریخچه جستجو

   رقص دایره - قسمت 1

   76 % (62)
   مناسب برای بالای 13 سال
   کارگردان: فرزاد فره وشی
   یک ساعت و 29 دقیقه - مستند - بیوگرافی - محصول ایران - 1395
   دانلود

    • قسمت 1
     رایگان
     %75.4
     %75.4 (62)

     رقــص دایــره اختصاص به زندگی حرفــه ای و اقدامـات حشمت سنجــری دارد. بررســی شرایط اجتماعی و تاثیر آن در گروه های موسیقی ، چگونگی ایجاد هنرستــان موسیقی ، معرفی افرادی جریــــان ساز در تشکیل ارکستر ، معرفی استـادان هنرستان.موسیقــی در بازه ی زمانی سال های 1320 تا 1330، چگونگی ایجـاد ارکسـتر توسط حشمت سنجری و مشکلاتی که وجود آنها این اقدام مهم را دشوار می نمود رقص دایره تلاش دارد تا تصویری روشن و حقیقی از وقایع و اقدامات جریان ســـاز در حوزه ی موسیقی و به طـور خاص ارکسـتر سمفونیــک تهـران برای مخاطبان ارایه دهد.

     دانلود فصل 1 قسمت 1
    • قسمت 2 %75.2
     %75.2 (59)

     رقــص دایــره اختصاص به زندگی حرفــه ای و اقدامـات حشمت سنجــری دارد.بررســی شرایط اجتماعی و تاثیر آن در گروه های موسیقی ، چگونگی ایجاد هنرستــان موسیقی ، معرفی افرادی جریــــان ساز در تشکیل ارکستر ، معرفی استـادان هنرستان.موسیقــی در بازه ی زمانی سال های 1320 تا 1330، چگونگی ایجـاد ارکسـتر توسط حشمت سنجری و مشکلاتی که وجود آنها این اقدام مهم را دشوار می نمود رقص دایره تلاش دارد تا تصویری روشن و حقیقی از وقایع و اقدامات جریان ســـاز در حوزه ی موسیقی و به طـور خاص ارکسـتر سمفونیــک تهـران برای مخاطبان ارایه دهد.

     دانلود فصل 1 قسمت 2

   سایر عوامل فیلم رقص دایره - قسمت 1

   دیدگاه‌های رقص دایره - قسمت 1

   • r
    ۲۷ تیر ۱۳۹۹
    _spoil :no__

    بسیار عالی

   • u
    payamazar ۱۴ اسفند ۱۳۹۷
    _spoil :no__

    مرسی از لطفتون بینظیر

   • u
    عبدالرضا بخشا ۲ دی ۱۳۹۷
    _spoil :no__

    خداروشکر... حداقل یکبارهم که شده به ارکسترسمفونیک تهران وتاریخچه تشکیل آن اونهم با سخنان ودستنوشته های افراد واشخاص معتبر بهاداده شد ازهمگی افرادی که درتهیه این فیلم تلاش کردند،،،، تشکرفراوان دارم و بزرگانی که دیگر درمیان مانیستند اماثمره تلاش مستمر آنان امروزه اصلی ترین عنصر فرهنگ کشورمان را تشکیل داده (یعنی ارکسترسمفونیک تهران) روحشان شاد ویادشان گرامی باد عبدالرضا بخشا مدرس دانشگاه هنرهای دراماتیک دانشگاه تهران و