بیشتر
کارگردان :
تهیه کننده :
در حال بارگذاری
برای تماشای این فیلم و بیش از هزار فیلم دیگر فیلیمو، اشتراک تهیه کنید.
 • اینترنت رایگان و نامحدود ویژه تماشا و دانلود درون برنامه‌ای فیلم‌ها برای مشترکین ایرانسل، مبین‌نت، های‌وب، پارس‌آنلاین، آسیاتک، پیشگامان و فن‌آوا.
خرید اشتراک

من هنوز ترینتی هستم Trinity Is STILL My Name

کارگردان: Enzo Barboni

دو برادر سعی می کنند به وصیت پدرشان عمل کنند : با هم باشید و خلافکاران ماهری شوید. بامبینو (Bambino) در حال آموزش برادرش است تا از او یک یاغی و قانون شکن خوب بسازد. ولی هر دو کارشان به کمک به خانواده ای می انجامد که .....

برای نشان کردن فیلم ها و استفاده از پیشنهادات ویژه فیلیمو وارد شوید و یا ثبت نام کنید
این فیلم را به لیست فیلم های نشان شده اضافه کنید.
خرید اشتراک
4,52 از 220 رای

فیلم رو تو فیلیمو ببین، جام جهانی رو تو روسیه

20% تا 45% تخفیف، از 9 آبان تا 24 آذر

هنوز در قرعه‌کشی شرکت نکردید، فرصت را از دست ندهید:ورود به قرعه کشی

پیش نمایش، تصاویر و برش هایی از فیلم

فیلم های مشابه

بازیگران من هنوز ترینتی هستم

سایر عوامل فیلم من هنوز ترینتی هستم

فیلم نامه نویس

Enzo Barboni

نقدهای فیلم من هنوز ترینتی هستم

 • منتقد: نقد فیلم «من هنوز ترینیتی هستم»

  مردی به نام «ترینیتی» (هیل) - که ظاهری کثیف و ژولیده دارد، ولی تیرانداز ماهری است - می فهمد که کلانتر شهر کوچکی در جنوب غربی آمریکا، همان برادر یاغی خودش، «بامبینو» (اسپنسر) است. «بامبینو» برایش تعریف می کند که کلانتر جدید شهر را سرراهش کشته و جایش را گرفته است؛ و حالا هم نقشه می کشد که با رسیدن گروهش، گله اسب گله دار بدجنسی به نام «هریمن» (گرینجر) را بد زدد. «بامبینو» می داند که «ترینیتی» نقشه اش را خراب می کند، و برای همین از او می خواهد که برود. اما «ترینیتی» در کولونی مورمون ها با دو دختر به نام های «سارا» (هان) و «جودیت» (پدمونته) آشنا می شود و به آنان در مقابله با مزدوران «هریمن» کمک می کند؛ و چیزی نمی گذرد که «بامبینو»ی خوش قلب هم در کنار «ترینیتی» از مورمون ها که «هریمن» قصد کرده زمین حاصلخیزشان را تصاحب کند، دفاع می کند. آنان می فهمند که «هریمن» با وعده بیست رأس اسب، راهزنان مکزیکی را هم به کمک فراخوانده و برای همین، با لباس مبدل مکزیکی ها تمام گله اسب های «هریمن» را می دزدند و به احترام عقیده مورمون ها - که خونریزی را حرام می دانند - بدون خونریزی افراد «هریمن» را خلع سلاح می کنند. با رسیدن کلانتر تازه، «بامبینو» قصد بردن اسب ها را دارد، ولی می فهمد که «ترینیتی» آن ها را به نام مورمون ها داغ کرده است. «بامبینو» و گروهش می روندد و «ترینیتی»، پس از مدتی تفریح با تصور داشتن دو همسرِ مورمون، دنبال شان می رود و به کلانتر هم می گوید که آنان از کدام طرف رفته اند.

  یک معجونِ ملایم و سترن که بععضی اوقات به بالاتر از حدّ خود نظر می اندازد (پژواک های دوری از هوارد هاکس در شخصیت پردازی ها و موقعیت ها وجود دارد)، بعضی اوقات خوش بینانه قصد هجو کردن دارد (گردهمائی های کلاسیک / هجوآمیز وسترن، مهارت های عجیب قهرمان با یک اسلحه، شخصیت منفی گرینجر) و بعضی اوقات به کمدی بزن بکوب قناعت می کند؛ اما اکثر اوقات در تقلید نعل به نعل و کورکورانه از «مرد بدون نام» کلینت ایست وود موفق است (و البته تقلید از موسیقی انیوموریکونه هم کمک می کند). «ترینیتی» قهرمانی دوست داشتنی است و جبرانِ لحن نامطمئن فیلم و بی سلیقگی های کارگردانی را می کند. یک سال بعد دنباله ای بر فیلم به نام «هنوز نام من ترینیتی است» با همین کارگردان و بازیگران اصلی ساخته می شود.

  بیشتر

دیدگاه‌های فیلم من هنوز ترینتی هستم

 • g گیم پلاس 14 مرداد 1396
  نقدش اصلا مثل داستان فیلمی که ما از فیلیمو دیدیم نبود
  سانسور اینبار در نقش دوبله ظاهر شده بود
  ولی دمشون گرم دوبله خوبی بود
 • u u_2100522 1 اردیبهشت 1396
  عالی بود فیلمای دیگشون رو هم بفرستین مرسی بوس
 • t tavakoli123 24 دی 1395
  خوب بید
 • h hamed21177 7 آذر 1395
  فیلم خوبی بود. لطفا فیلم های بیشتری از این دو بازیگر موجود کنید. با تشکر