بستن
تاریخچه جستجو
   سریال اسکار - فصل 3 قسمت 1
   فیلیموتور
   اسکار / قسمت اول

   سریال اسکار - فصل 3 قسمت 1

   مناسبِ بالای 15 سال
   دوشنبه‌ها، ساعت 8 صبح
   کارگردان: مهران مدیری
   52 دقیقه - محصول ایران - 1402 - کیفیت HD
   دانلود
   قسمت‌های
   اسکار
   مرتب سازی
   • از اول به آخر
   • از آخر به اول
   • فرصت پایانی مهمان‌های فصل سوم برای دریافت امتیاز از مهران مدیری فرا رسیده است. در آخرین قسمت این فصل، برنده نهایی اسکار با توجه به جدول امتیازها مشخص خواهد شد. اسکار، یک رئالیتی شوی چالش محور و محصولی از شرکت ویستا مدیا است.
    فرصت پایانی مهمان‌های فصل سوم برای دریافت امتیاز از مهران مدیری فرا رسیده است. در آخرین قسمت این فصل، برنده نهایی اسکار با توجه به جدول امتیازها مشخص خواهد شد. اسکار، یک رئالیتی شوی چالش محور و محصولی از شرکت ویستا مدیا است.
   • مهمان‌های گروه سوم «اسکار»، در تلاش برای کسب امتیاز بیشتر از مهران مدیری هستند. رسیدن به مجسمه اسکار، تنها با انجام چالش‌هایی که نیما شعبان‌نژاد به مهمان‌ها می‌دهد، امکان‌پذیر است. اسکار، یک رئالیتی شوی چالش محور و محصولی از شرکت ویستا مدیا است.
    مهمان‌های گروه سوم «اسکار»، در تلاش برای کسب امتیاز بیشتر از مهران مدیری هستند. رسیدن به مجسمه اسکار، تنها با انجام چالش‌هایی که نیما شعبان‌نژاد به مهمان‌ها می‌دهد، امکان‌پذیر است. اسکار، یک رئالیتی شوی چالش محور و محصولی از شرکت ویستا مدیا است.
   • در قسمت دوم از فصل سوم «اسکار»، ویدیوی تدوین‌شده با جلوه‌های ویژه، با بازی امیرعلی نبویان شروع‌کننده ماجراست. در این ویدیو، امیرعلی نبویان، همراه با کیت وینسلت سکانسی را ایفای نقش کرده‌اند. اسکار، یک رئالیتی شوی چالش محور و محصولی از شرکت ویستا مدیا است.
    در قسمت دوم از فصل سوم «اسکار»، ویدیوی تدوین‌شده با جلوه‌های ویژه، با بازی امیرعلی نبویان شروع‌کننده ماجراست. در این ویدیو، امیرعلی نبویان، همراه با کیت وینسلت سکانسی را ایفای نقش کرده‌اند. اسکار، یک رئالیتی شوی چالش محور و محصولی از شرکت ویستا مدیا است.
   • فصل سوم «اسکار» با حضور مهمان‌هایی تازه شروع می‌شود. امیر کاظمی، امیرعلی نبویان، نیکی مظفری و فرناز رهنما سومین گروه مهمان‌های رئالیتی شو هستند. اسکار، یک رئالیتی شوی چالش محور و محصولی از شرکت ویستا مدیا است.
    فصل سوم «اسکار» با حضور مهمان‌هایی تازه شروع می‌شود. امیر کاظمی، امیرعلی نبویان، نیکی مظفری و فرناز رهنما سومین گروه مهمان‌های رئالیتی شو هستند. اسکار، یک رئالیتی شوی چالش محور و محصولی از شرکت ویستا مدیا است.
   loader

   سایر عوامل سریال اسکار - فصل 3 قسمت 1

   دیدگاه‌های سریال اسکار - فصل 3 قسمت 1

   • فیلیمو ۲۸ فروردین ۱۴۰۳
    _spoil :no__

    ما دیدگاهت را به تیم ساخت و انتخاب فیلم و سریال ها، مستقیما منتقل می کنیم.

  • لوگوفیلیمو
   فیلیموتور فیلیموتور​، یه گشت‌وگذار جذاب!

   چند ثانیه از هر فیلم و سریال رو برش زدیم. ​​بگرد و علاقه‌ت رو پیدا کن.

   برای شروع تور، رو به بالا بکشید.
   فیلیموتور

   همه تورهای مربوط به این سریال را تماشا کردید.

   باز هم تور داریم؟