بستن
تاریخچه جستجو

   پوزه چرمی

   65 % (124)
   یک ساعت - فیلم تئاتر - خانوادگی - محصول ایران - 1393 - کیفیت HD

   بازیگران فیلم پوزه چرمی

   سایر عوامل فیلم پوزه چرمی

   نقد‌های فیلم پوزه چرمی

   • نمایش نامه، زندگی یک زوج جوان آلمانی را در شبی که آبستن حوادث بی شماری است، به تصویر می کشد. شوهر، نویسنده ای است جوان و بسیار حساس و بی کار که در انتظار "کشف شدن" و موفقیت شغلی است.
    این نویسنده جوان می خواهد از روزمرگی خشن و بی روح فرار کند و سعی می کند با تقلید قیافه و رفتار قهرمان بی بدیلش در فیلم "پوزه چرمی"، آرام آرام به هدفش نزدیک شود.
    آخرین پس انداز همسرش را خرج خرید یک اره برقی می کند، پیش بندی خون آلود می پوشد، ویدیوی فیلم "کشتار با اره برقی تگزاس" را با صدای بلند پخش و اره برقی را روشن می کند، تا "بازی" پر هیجان و لذت بخشش را شروع کند. او در زندگی واقعی بسیار سرخورده است، اما در این لباس و در این بازی، احساس قدرت بسیار زیادی می کند و...
    نمایشی سیاه و مدرن
    "پوزه چرمی" یک نمایش سیاه و مدرن است. در این جا با دنیای خوش گذشته خداحافظی و امید به آینده به چالش کشیده می شود. در این نمایش، رنج و درد جامعه ای به تصویر کشیده می شود که تک تک انسان هایش در تنهایی جان کاه و روابطی بیمارگونه، دست و پا می زنند. تنهایی انسان ها و روابط سرد و تلخ در دنیای غرب، یکی از سرچشمه های قوی در به وجود آمدن تمام این خشونت ها است. آزمایش و جست و جو برای رسیدن به دنیایی غیر از دنیای موجود، از طریق راه های پر از خشونت، از همان ابتدا محکوم به شکست است.
    زبان نمایش نامه بسیار تلخ و روند ماجرا، بسیار پر تپش است، گاه انسان را به اشتباه می اندازد. نمایش مابین دنیای واقعی و دنیای دروغین، عشق و خشونت، غریزه، دروغ و واقعیت های تلخ بدون بزک، سیر می کند. نمایش یک دیوانگی کاملاً روزمره که پشت ماسک پنهان شده است.
    جست و جو در پی یافتن خویش، در پی دوستی و مطرح بودن در جامعه. تصویر دو انسان تنها، ناراضی و نا امید که با وجود تمام ناملایمات نمی خواهند لذت بردن از زندگی را فراموش کنند. آن دو در دالان های پیچ در پیچ و بی سر وته، چون شیطان به دور خود می چرخند.
    "پوزه چرمی" اولین بار در سال در 1994 در "تئاتر تالیای هامبورگ" اجرا شد. پس از آن، تا کنون بیش از 300 کارگردان در شهرهای مختلف جهان، از جمله بوینس آیرس، پکن، لندن، لس آنجلس، بورکینا فاسو و تقریباً در تمام کشورهای اروپایی، این نمایش نامه را به صحنه برده اند.

   دیدگاه‌های پوزه چرمی

   • u
    ۱۸ تیر ۱۳۹۹
    _spoil :no__

    خیلی خوب بود مخصوصا بازی داش ممد

   • u
    ۲۸ آبان ۱۳۹۸
    _spoil :no__

    عالی بود

   • u
    zzozzo ۳۱ مرداد ۱۳۹۸
    _spoil :no__

    عالی بود... چقدز حرفه ای..چه بازی هایی! معرکه بود

   • u
    farzad_fatemi_org ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
    _spoil :no__

    چ بازیه خوبی کرد بهار کاتوزی واقعا بینظیر بود

   • u
    فردوست ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
    _spoil :no__

    من که دوست داشتم. خیلی خوب بود.

   • u
    Masi ۳۱ تیر ۱۳۹۷
    _spoil :no__

    ارزش دیدن نداره

   • u
    Ali ۲۴ تیر ۱۳۹۷
    _spoil :no__

    اولا خیلی بی مزه بود خیلی خیلی بیخود بود دوما واقعا این ایرانیا چقدر اسکی بازن چون رفتن از روی یه فیلم خارجی که اسمشو نمیگم چون خیلی فیلم بدیه اسکی کردن واقعا خسته نباشید اسکی بازا حداقل وایسید خشک بشه کوهنوردی کنید

   بیش از 1800
   فیلم، سریال و انیمیشن از سینمای ایران و جهان
   برای استفاده از همه امکانات فیلیمو ابتدا باید وارد شوید.