بستن
تاریخچه جستجو

   فیلم آرزوی استخدام

   77 % (93)
   مناسب برای بالای 12 سال
   کارگردان: علی خسروی
   41 دقیقه - محصول ایران - 1391
   دانلود

   سایر عوامل فیلم آرزوی استخدام

   دیدگاه‌های فیلم آرزوی استخدام

   • u
    ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
    _spoil :no__

    یه حقیقتی هست اون هم اینکه توی یک جامعه همه نمیتونن کار آفرین باشن یه کارخونه اگه یه مدیر عامل داشته باشه باید 800 تا هم کارگر داشته حالا ببینیم اگه اون کارگر ها نباشن ببینم چطوری اون کارخونه میتونه کار کنه بعد تو این مستند میخواهد اینو بگه که اونایی که کارگرن یه آدم بی مصرفی هستن که فقط به درد کار کردن با ساعات کاری زیاد میخورن در ضمن این مستند مال ساخت91 هست که الان به مراتب وضعیت جامعه خیلی بد تر شده شاید الان بری ببینی خود اون کارگاه بسته شده و حرف آخر تو این وضعیت بد اقتصادی و بیکاری جامعه به یه چیز فکر کنین که به جز اون هیچی بدرد نمیخوره توکلتون بخدا باشه خدایا به امید تو نه به امید مخلوق تو یا حق...

   • u
    ۲ فروردین ۱۳۹۷
    _spoil :no__

    جای توضیح و بسط بیشتری داشت

   • u
    آقای فیلمبین ۴ اسفند ۱۳۹۶
    _spoil :no__

    حتی توو تعریف صورت مسئله هم کم آورد...اخرش طرف با لیسانس مدیریت رفت برا کفاشی که گویا اونجا هم نخاستنش....مستندی به شدت ضعیف و دم دستی بود.

   • s
    محمدرضا.A ۱۶ بهمن ۱۳۹۶
    _spoil :no__

    قشنگ بود

   • m
    ۷ دی ۱۳۹۶
    _spoil :no__

    این مستند توی سال ساختش 1391 خوب بوده، اما الان کاملا اوضاع فرق کرده، ضمنا نصیحت کردن در فیلم مستند مخاطل رو پس میزنه که متاسفانه 80 درصد فیلم نصیحت یکجانبه بود.

   • u
    سامان ۲۳ آبان ۱۳۹۶
    _spoil :no__

    ابتدا فیلم از جنس درد جامعه و در میانه مستند گردشی برای اتمام تکرار تکراری ها و باز جواب ندادن به سوال همیشگی اما باز نگاه خیلی خوبی به مشکل اجتماعی داشت .