بیشتر
کارگردان :
تهیه کننده :
در حال بارگذاری
برای تماشای این فیلم و بیش از هزار فیلم دیگر فیلیمو، اشتراک تهیه کنید.
 • اینترنت رایگان و نامحدود ویژه تماشا و دانلود درون برنامه‌ای فیلم‌ها برای مشترکین همراه‌اول، مبین‌نت، های‌وب، پارس‌آنلاین، آسیاتک، پیشگامان، فن‌آوا، ساتیا، رای‌نت، ماکس‌نت، شبدیز، صبانت و صفرویک و همچنین اینترنت نیم بها برای مشترکین دیگر شرکت های ارائه دهنده اینترنت ( مانند رایتل ، شاتل ، مخابرات و ...).
خرید اشتراک

آرزوی استخدام

کارگردان: علی خسروی

این مستند ساخته علی خسروی به دلایل علاقه جوانان و مردم به کارهای کارمندی و دولتی می پردازد و چرایی این قضیه و همچنین مشکلات یافتن مشاغل دولتی و همچنین مزایا و معایب این نوع شغل ها می پردازد...

برای نشان کردن فیلم ها و استفاده از پیشنهادات ویژه فیلیمو وارد شوید و یا ثبت نام کنید
این فیلم را به لیست فیلم های نشان شده اضافه کنید.
خرید اشتراک
3,97 از 29 رای
100,000,000 پای صد میلیون تومان پول وسطه!

با خرید یا تمدید اشتراک، در قرعه‌کشی‌ هفتگی یک‌دستگاه PlayStation4 و 100 میلیون پایانی شرکت کنید.

خرید اشتراک و شرکت در قرعه‌کشی اطلاعات بیشتر

فیلم های مشابه

دیدگاه‌های فیلم آرزوی استخدام

 • u u_4389922 26 اردیبهشت 1397 امتیاز کاربر به فیلم: 5
  یه حقیقتی هست اون هم اینکه توی یک جامعه همه نمیتونن کار آفرین باشن یه کارخونه اگه یه مدیر عامل داشته باشه باید 800 تا هم کارگر داشته حالا ببینیم اگه اون کارگر ها نباشن ببینم چطوری اون کارخونه میتونه کار کنه بعد تو این مستند میخواهد اینو بگه که اونایی که کارگرن یه آدم بی مصرفی هستن که فقط به درد کار کردن با ساعات کاری زیاد میخورن در ضمن این مستند مال ساخت91 هست که الان به مراتب وضعیت جامعه خیلی بد تر شده شاید الان بری ببینی خود اون کارگاه بسته شده و حرف آخر تو این وضعیت بد اقتصادی و بیکاری جامعه به یه چیز فکر کنین که به جز اون هیچی بدرد نمیخوره توکلتون بخدا باشه خدایا به امید تو نه به امید مخلوق تو یا حق...
 • u u_2692957 2 فروردین 1397
  جای توضیح و بسط بیشتری داشت
 • u motmaeen 4 اسفند 1396 امتیاز کاربر به فیلم: 2
  حتی توو تعریف صورت مسئله هم کم آورد...اخرش طرف با لیسانس مدیریت رفت برا کفاشی که گویا اونجا هم نخاستنش....مستندی به شدت ضعیف و دم دستی بود.
 • s محمدرضا.A 16 بهمن 1396
  قشنگ بود
 • m mrwriter 7 دی 1396
  این مستند توی سال ساختش 1391 خوب بوده، اما الان کاملا اوضاع فرق کرده، ضمنا نصیحت کردن در فیلم مستند مخاطل رو پس میزنه که متاسفانه 80 درصد فیلم نصیحت یکجانبه بود.
 • u u_2969880 23 آبان 1396
  ابتدا فیلم از جنس درد جامعه و در میانه مستند گردشی برای اتمام تکرار تکراری ها و باز جواب ندادن به سوال همیشگی اما باز نگاه خیلی خوبی به مشکل اجتماعی داشت .