بستن
تاریخچه جستجو

   اتاق بازی - قسمت 26

   77 % (67)
   کارگردان:
   29 دقیقه - تاک شو - talkshow - محصول ایران - 1396 - کیفیت HD

   • قسمت 26 %76.8
    %76.8 (67)

    تو اتاق بازی ۲۶، یه گزارش جامع از سومین لیگ بازی های رایانه ای ایران داریم. تو بخش مستقل بازی، عنوان Bastion رو بهتر می شناسیم و در کنار اون، PES 2018 رو هم با یکی از قهرمان های قدیمی این رشته تو ایران و جهان تجربه می کنیم. تو بخش آنباکسینگ هم سراغ نسخه ی ویژه Hitman می ریم. نهایتا و طبق معمول هر هفته، تازه های دنیای بازی رو با هم مرور می کنیم.

    دانلود سریال فصل 1 قسمت 26
   • قسمت 27 %76.2
    %76.2 (47)

    اتاق بازی ۲۷ به عشق فیفا و شبیه ساز کم نقص اون از ورزش فوتبال ساخته شده. تو این قسمت با نفر دوم فیفای ایران نسخه ۱۸ رو تجربه می کنیم و با کارشناس های اتاق بازی همراه میشیم تا تاریخچه این سری رو بهتر بشناسیم. اخبار روز صنعت بازی رو مرور می کنیم، جدیدترین تریلر Red Dead Redemption 2 رو می بینیم و البته بهترین کارت گرافیک حال حاضر MSI رو بررسی می کنیم

    دانلود سریال فصل 1 قسمت 27
   • قسمت 28 %72.8
    %72.8 (42)

    تو اتاق بازی ۲۸، Dishonered: Death of the Outsider رو با هم بازی می کنیم. تو بخش آنباکسینگ هم سراغ Dishonored 2 میریم. یه آیتم ویژه برای Tokyo Game Show امسال داریم. تو سلاطین همراه سراغ Monument Valley 2 میریم و سری جدید پاورهای گرین رو هم بررسی می کنیم. تو مستقل بازی هم Cuphead رو با هم بهتر میشناسیم

    دانلود سریال فصل 1 قسمت 28
   • قسمت 29 %66.6
    %66.6 (46)

    اتاق بازی ۲۹ رو به بررسی Middle Earth: Shadow of War اختصاص دادیم. تو بخش نکته و ترفند، رازهای بهتر شدن تو NBA 2K18 رو مرور کردیم. اخبار روز صنعت بازی رو با هم خوندیم و البته تو یه آیتم ویژه، سراغ تالکین، سرزمین میانه و داستان های Hobbit و Lord of the Rings رفتیم. آنباکسینگ این قسمت هم به Horizon: Zero Dawn اختصاص داشت

    دانلود سریال فصل 1 قسمت 29
   • قسمت 30 %68.4
    %68.4 (43)

    تو این قسمت از اتاق بازی، به سراغ صنعت صدا و موسیقی میریم و تاثیر این دو بر دنیای بازی ها رو بررسی می کنیم. برای تولید اتاق بازی ۳۰، بهترین کارشناس های حوزه موسیقی و صدا دور هم جمع شدن و در کنار اون ها، کارشناسان اتاق بازی هم از دید گیمینگ به این مبحث نگاه می کنن. علاوه بر اجرای زنده گیتار الکتریک، سینث سایزر و گیتار کلاسیک، می تونید یه آیتم جالب از Guitar Hero رو هم در این قسمت مشاهده کنید.

    دانلود سریال فصل 1 قسمت 30
   • قسمت 31 %62.8
    %62.8 (35)

    اتاق بازی ۳1 با بررسی The Evil Within 2 همراه شده. تو آیتم سلاطین همراه یه بازی موبایلی متفاوت رو بررسی و تو بخش اخبار، مهم ترین رویدادهای یک هفته اخیر صنعت بازی رو مرور میکنیم. تو ۱۲۰ ثانیه، به تاریخچه ژانر وحشت-بقا می پردازیم و با آیتم هالووینی مهم ترین رویدادهای مرتبط با این مناسبت رو بهتون معرفی میکنیم. تو بخش مستقل بازی هم Superhot انتظارتون رو میکشه

    دانلود سریال فصل 1 قسمت 31
   • قسمت 32 %65.6
    %65.6 (36)

    اتاق بازی ۳۲ با تجربه یکی از بهترین های امسال، یعنی Wolfenstein 2 همراه است. مهم ترین خبرهای بلیزکان امسال را مرور می کنیم و به بهانه عرضه ولفنشتاین، بهترین شوترهای روایت محور رو با هم می شناسیم. تو بخش ذره بین، نکات مخفی South Park رو می بینیم و البته تو یه آیتم ویژه Paris Game Week، جزئیات جام جهانی ورزش های الکترونیکی، گیم کانکشن و البته کنفرانس سونی رو بررسی خواهیم کرد

    دانلود سریال فصل 1 قسمت 32
   • قسمت 33 %66
    %66 (43)

    اتاق بازی ۳۳ با تجربه جدیدترین سری از عنوان محبوب assassin's creed همراه شده و همچنین مروری داریم بر مراسم Game Awards امسال، تو بخش اخبار هم می تونید با حاشیه های PSX 2017 همراه بشید، بررسی مادر برد msi z270 tomahawk و در آخر مهران بهمون یاد میده که چطور توی FIFA 18 تبدیل به یه بازیکن حرفه ای بشیم.

    دانلود سریال فصل 1 قسمت 33
   • قسمت 34 %74.2
    %74.2 (34)

    در اتاق بازی این هفته آخرین نسخه Call of duty رو بررسی کردیم و در آیتم 120 ثانیه نگاهی انداختیم به نکات جالب این مجموعه محبوب. همچنین باندل خاص PS4 و COD: WWII رو جعبه گشایی میکنیم و مثل هر هفته آخرین اخبار دنیای بازی رو هم می تونید از اتاق بازی پیگیری کنید. در ضمن معرفی بازی مستقل هفته رو هم از دست ندید.

    دانلود سریال فصل 1 قسمت 34
   • قسمت 35 %64.4
    %64.4 (37)

    در اتاق بازی این هفته، آخرین نسخه از Need for Speed رو بررسی کردیم و در آیتم Top 5 نگاهی انداختیم به پنج عنوان برتر این مجموعه. همچنین کنسول باحال نینتندو رو جعبه گشایی کردیم. بررسی دو سرور با گارانتی Green رو هم می تونید در این برنامه تماشا کنید. مثل همیشه آخرین اخبار دنیای بازی رو هم می تونید پیگیری کنید. در ضمن معرفی بازی مستقل هفته رو هم از دست ندید.

    دانلود سریال فصل 1 قسمت 35
   • قسمت 36 %68
    %68 (30)

    ه مناسبت شروع سال نو میلادی اتاق بازی این هفته رو اختصاص دادیم به یك سال از صنعت بازی و "ترین" های سال ٢٠١٧ رو از دید اتاق بازی مرور كردیم، مثل همیشه در قسمت پی سی گیمینگ رفتیم سراغ یه سخت افزار قدرتمند یعنی مادربرد msi z370 godlike gaming، در آخر هم به بررسی بهترین بازی سال یعنی The Legend Of Zelda : Breath Of The Wild پرداختیم.

    دانلود سریال فصل 1 قسمت 36
   • قسمت 37 %61.2
    %61.2 (33)

    در اتاق بازی این هفته بازی پرحاشیه Star Wars battlefront 2 رو بررسی کردیم و در بخش ۱۲۰ ثانیه نگاهی به این مجموعه پر طرفدار انداختیم. بررسی یکی از جدیدترین کیس های GREEN و همچنین عنوان NFS No Limits رو هم می تونید در این برنامه تماشا کنید. مثل همیشه تازه های دنیای گیم و معرفی بازی مستقل هم در اتاق بازی این هفته قرار داده شده.

    دانلود سریال فصل 1 قسمت 37
   • قسمت 38 %60
    %60 (40)

    در اتاق بازی این هفته یکی از بهترین شبیه سازهای رانندگی چند سال اخیر، یعنی Forza motorsport 7 رو بررسی کردیم و در بخش Top 5 نگاهی به پنج بازی برتر این سبک انداختیم. بررسی power و مثل همیشه تازه های دنیای گیم و معرفی بازی مستقل هم در اتاق بازی این هفته قرار گرفته که امیدواریم از این بخش ها هم لذت ببرید.

    دانلود سریال فصل 1 قسمت 38
   • قسمت 39 %53.6
    %53.6 (37)

    در اتاق بازی این هفته نگاهی داریم به دوران فعالیت حرفه ای اندرو هوس در سونی، همچنین بین گیمرها یه مبارزه خیابونی راه انداختیم . بررسی یه اسپیکر جالب رو هم داریم و مثل همیشه تازه های دنیای گیم ، معرفی بازی موبایلی و معرفی بازی مستقل هم در اتاق بازی این هفته قرار گرفته که امیدواریم از این بخش ها هم لذت ببرید.

    دانلود سریال فصل 1 قسمت 39
   • قسمت 40 %64
    %64 (40)

    در ویژه برنامه ۴۰ اتاق بازی، سراغ فناوری واقعیت مجازی رفتیم و با یک مهمون ویژه، عینک های پرطرفدار گیمینگ بازار رو به صورت کامل بررسی کردم.در ۱۲۰ ثانیه هم بیشتر با تاریخچه فناوری واقعیت مجازی آشنا میشیم و در نهایت میتونید مثل همیشه اخبار گیم هفته گذشته رو در اتاق بازی دنبال کنید.

    دانلود سریال فصل 1 قسمت 40
   • قسمت 41 %60
    %60 (40)

    در این قسمت از اتاق بازی تاریخچه شرکت capcom رو بررسی میکنیم و سراغ جدیدترین بازی این شرکت ینی Monster Hunter World میریم. یه آنباکس خفن هم براتون داریم و مثل همیشه جدیدترین اخبار دنیای بازی رو هم میتونید از برنامه دنبال کنید. یه بخش ویژه هم برای فیفا بازا داریم معرفی بازی مستقل هفته رو هم از دست ندید.

    دانلود سریال فصل 1 قسمت 41
   • قسمت 42 %69.8
    %69.8 (37)

    در این قسمت از اتاق بازی سراغ بررسی بازی Shadow of clossous رفتیم و به همین مناسبت در بخش تاپ فایو نگاهی بهترین ریمستر های صنعت گیم انداختم. معرفی Part in one شرکت گرین هم بخشی از برنامه این هفته است. یه آنباکس خفن هم براتون داریم و مثل همیشه جدیدترین اخبار دنیای بازی رو هم میتونید از برنامه دنبال کنید

    دانلود سریال فصل 1 قسمت 42
   • قسمت 43 %69.6
    %69.6 (42)

    این آخرین قسمت از فصل اول اتاق بازی هست و در اون به بررسی عنوان بازسازی شده LA NOIRE پرداختیم، با تهیه كننده و كارگردان اتاق بازی در مورد اتفاقات یكسال گذشته صحبت كردیم، تازه های دنیای بازی در هفته گذشته رو مرور كردیم و پای صحبت های دكتر میرنقی مدیر بازاریابی شركت گرین نشستیم.

    دانلود سریال فصل 1 قسمت 43

   دیدگاه‌های اتاق بازی - قسمت 26

   • m
    محمد مهدی ۱۸ شهریور ۱۳۹۷
    _spoil :no__

    سلام فیلیمو لطفا قسمت های قبلیش رو هم بزارید من همشو دیدم خیلی هم دوست داشتم

   بیش از 1800
   فیلم، سریال و انیمیشن از سینمای ایران و جهان
   برای استفاده از همه امکانات فیلیمو ابتدا باید وارد شوید.