بستن
تاریخچه جستجو
   فیلتر
   فیلم و سریال: همه
   فقط HD

   شب در روی زمین - فصل 1 قسمت 6 Night on Earth S01E06

   96 % (17)
   7.8/10
   مناسب برای بالای 13 سال
   کارگردان: پیتر فیسن
   51 دقیقه - مستند - حیات وحش - محصول انگلیس - 2020 - دوبله شده - زیرنویس دارد - کیفیت HD

   • فصل 1 قسمت 1 %95.6
    %95.6 (36)

    در این سیاهی شب ما چشم بینایی داریم و می توانیم موجودات و رفتارهایشان را نظاره کنیم. از شیرهایی که منتظر شکار هستند گرفته تا خفاش هایی که دست به کار می شوند و ماجراجویی شان در شب را شروع می کنند.

    دانلود سریال فصل 1 قسمت 1
   • فصل 1 قسمت 2 %94.2
    %94.2 (28)

    مادران دارای توله برای زنده ماندن می جنگند. یک میمون به تنهایی در زمانی که سایر حیوانات برای معاشرت، شکار، صعود و خزیدن در حال جنبش هستند جان سالم به در می برد.

    دانلود سریال فصل 1 قسمت 2
   • فصل 1 قسمت 3 %96.6
    %96.6 (23)

    در این سیاهی شب ما چشم بینایی داریم و می توانیم موجودات و رفتارهایشان را نظاره کنیم. از شیرهایی که منتظر شکار هستند گرفته تا خفاش هایی که دست به کار می شوند و ماجراجویی شان در شب را شروع می کنند.

    دانلود سریال فصل 1 قسمت 3
   • فصل 1 قسمت 4 %88.6
    %88.6 (35)

    جزر و مد اقیانوسها با جاذبه ماه تغییر می کند و زندگی موجودات زیر آب، از بزرگترین آن ها مانند کوسه و نهنگ گرفته تا کوچکترین ها مانند میگو تغییر می کند.

    دانلود سریال فصل 1 قسمت 4
   • فصل 1 قسمت 5 %80
    %80 (4)

    پس از تاریکی، دنیای طبیعی در مکان های غیر طبیعی ظاهر می شود: فیل های مهاجر در شهر قدم می زنند و پرتوهای شهری در شهر پراکنده می شوند.

    دانلود سریال فصل 1 قسمت 5
   • فصل 1 قسمت 6 %95.2
    %95.2 (17)

    شب آشکار می شود و جادو را در هوا نشان می دهد، داستانی در اعماق شب و خطری در زمین که حیوانات سراسر سیاره با غروب خورشید با آن دست و پنجه نرم می کنند.

    دانلود سریال فصل 1 قسمت 6

   سایر عوامل فیلم شب در روی زمین - فصل 1 قسمت 6

   نقد‌های فیلم شب در روی زمین - فصل 1 قسمت 6

   • نگاهی به مجموعه مستند «شب روی زمین»؛ وقتی خورشید غروب می کند

    با توجه به پیشرفت تکنولوژی و تکنیک های در دسترس برای تولید فیلم، حیوانات پتانسیل آن را دارند که موضوع مستند های فراوانی باشند؛ اما با وجود همۀ این پیشرفت ها، هنوز علم بشر از دسترسی به اعماق دریاها و کاوش بسیاری از نقاط دور از دسترس عاجز است؛ همچنین بسیاری از حرکات و فعل و انفعالات این حیوانات فقط در زمان هایی اتفاق می افتد که چشم هیچ بیگانه ای در حال تماشا نباشد. مجموعه مستند «شب روی زمین» (با عنوان اصلی Night On Earth) محصول شرکت نتفلیکس است و با استفاده از فناوری و تکنیک های ویژۀ فیلم برداری موفق شده طی ۶ قسمت پرده از رازهای زندگی شبانۀ حیات وحش روی زمین برمی دارد؛ رازهایی که شاید برای اولین بار برملا می شوند. با فیلیمو شات همراه باشید.

   دیدگاه‌های شب در روی زمین - فصل 1 قسمت 6

   بیش از 1800
   فیلم، سریال و انیمیشن از سینمای ایران و جهان
   برای استفاده از همه امکانات فیلیمو ابتدا باید وارد شوید.