بستن
تاریخچه جستجو
   سریال سینما

   سینما

   The Movies
   96 % (17)
   7.8/10
   مناسب برای بالای 17 سال
   مستند - پژوهشی - محصول آمریکا - 2019 - زیرنویس دارد

    • قسمت 1: دهه 80
     رایگان
     %91.2
     %91.2 (9)

     در دهه 80 میلادی، سینمای جهان و به خصوص آمریکا با پدیده های نوظهور با استعدادی همچون «تام کروز»، «مریل استریپ» و «ادی مورفی» غافلگیر شد. همچنین، در این زمان بود که عناصری مانند «بیگانگان»، «مسافران زمان» و «ارواح» دارای حضور پر رنگ تری در فیلم ها شدند.

     دانلود فصل 1 قسمت 1
    • قسمت 2: دهه 90 %88.6
     %88.6 (7)

     درست زمانی که ستارگانی همچون جولیا رابرتز، دنزل واشینگتن و ویل اسمیت در آمریکا شروع به کار و درخشیدن می کنند، اساتیدی همچون مارتین اسکورسیزی، استیون اسپیلبرگ، اسپایک لی و برادران کوئن برخی از آثار مشهور و محبوبشان را به روی پرده می برند.

     دانلود فصل 1 قسمت 2
    • قسمت 3: قرن 21 %100
     %100 (3)

     با ورود به یک قرن جدید، کتاب های محبوب و کامیک ها به منبعی برای خلق آثار پر فروش و ماندگار در سینما تبدیل می شوند. این فیلم ها و انیمیشن ها علاوه بر محبوبیتشان در میان عامه مردم، موفقیت به کسب جوایز بزرگی همچون اسکار شدند. در این دوره، ستارگان جدید هالیوود به همراه نسل جدید فیلمسازان نابغه، توانستند رنگ و بویی جدید به آثار ساخته شده بدهد و امضای به خصوص خود را در پای آثارشان ثبت کنند.

     دانلود فصل 1 قسمت 3
    • قسمت 4: دهه هفتاد %86.6
     %86.6 (6)

     با ورود اساتید فیلمسازی همچون اسپیلبرگ، کاپولا، اسکورسیزی و لوکاس به عرصه فیلمسازی هالیوود، مخاطبین شاهد ساخت یک هالیوود جدید می شوند. در همین حین، نسل جدید ستاره های سینما همچون رابرت دنیرو، جک نیکلسون و پم گریر پا به صحنه می گذارند و با درخشش خود، زینت بخش آن می شوند.

     دانلود فصل 1 قسمت 4
    • قسمت 5: دهه شصت %73.4
     %73.4 (3)

     دهه شصت، دهه تغییر نمایش های روی صحنه و خارج از صحنه است. نمایش های موزیکال و حماسه های کلاسیک با حضور شخصیت های برجسته ای چون جولی اندروز، آدری هپبورن و الیزابت تیلور امکان ظهور شاهکارهایی پرمعنا از فیلمسازانی مانند کوبریک، هیچکاک و نیکولز و ستاره هایی چون ردفورد، نیومن و پوآتیه را فراهم می کند.

     دانلود فصل 1 قسمت 5

   سایر عوامل فیلم سینما

   دیدگاه‌های سینما