بستن
تاریخچه جستجو

   سریال تور بزرگ

   The Grand Tour
   94 % (19011)
   9.1 /10
   محصول آمریکا - 2016 - کیفیت HD
   قسمت‌ها
   فصل اول
   مرتب سازی
   • از اول به آخر
   • از آخر به اول
   • 91.6% (1861 نفر) 1861 نفر
    تور بزرگ سریالی هیجان انگیز است که به سفارش آمازون (Amazon) و با تلاش مجموعه سازندگان سریال موفق تخت گاز تولید و در سال 2016 منتشر شده است. وظیفه اجرای سریال تور بزرگ را جرمی کلارکسون، ریچارد هموند و جیمز می به عهده داشته اند و اندی ویلمن کار تهیه این سریال را انجام داده است. سریال تور بزرگ سفری ماجراجویانه است به اقصی نقاط جهان تا در این مسیر خودروهای جدید و هیجان انگیز تولیدکنندگان برتر این صنعت معرفی و نمایش داده شوند. در قسمت اول سریال تور بزرگ، جرمی کلارکسون و همکارانش جیمز می و ریچارد هموند با هدف مقایسه سه خودروی هیبریدی مک لارن P1، پورشه 918 و فراری لافراری، هر کدام یکی از این سه خودرو را انتخاب کرده و در پیست الگاروی پرتغال رقابتی نفس گیر را آغاز می کنند تا برنده این رقابت از میان سه ابرخودروی هیبریدی مشخص شود.
   • 93.4% (769 نفر) 769 نفر
    تور بزرگ سریالی هیجان انگیز است که به سفارش آمازون (Amazon) و با تلاش مجموعه سازندگان سریال موفق تخت گاز تولید و در سال 2016 منتشر شده است. وظیفه اجرای سریال تور بزرگ را جرمی کلارکسون، ریچارد هموند و جیمز می به عهده داشته اند و اندی ویلمن کار تهیه این سریال را انجام داده است. سریال تور بزرگ سفری ماجراجویانه است به اقصی نقاط جهان تا در این مسیر خودروهای جدید و هیجان انگیز تولیدکنندگان برتر این صنعت معرفی و نمایش داده شوند. در دومین قسمت از سریال تور بزرگ جرمی کلارکسون و دوستانش به آفریقای جنوبی سفر می کنند. آن ها در این قسمت علاوه بر بررسی خودروی 1.8 میلیون پوندی استون مارتین ولکان به پایگاه آموزش نیروهای نظامی در اردن سفر می کنند تا در یک عملیات فرضی هواپیماربایی به جنگ آدم رباها رفته و از خودروی آئودیS8 برای نجات و انتقال شخصیت سیاسی ای که در هواپیما اسیر شده استفاده کنند.
   • 94.8% (544 نفر) 544 نفر
    تور بزرگ سریالی هیجان انگیز است که به سفارش آمازون (Amazon) و با تلاش مجموعه سازندگان سریال موفق تخت گاز تولید و در سال 2016 منتشر شده است. وظیفه اجرای سریال تور بزرگ را جرمی کلارکسون، ریچارد هموند و جیمز می به عهده داشته اند و اندی ویلمن کار تهیه این سریال را انجام داده است. سریال تور بزرگ سفری ماجراجویانه است به اقصی نقاط جهان تا در این مسیر خودروهای جدید و هیجان انگیز تولیدکنندگان برتر این صنعت معرفی و نمایش داده شوند. در سومین قسمت از سریال تور بزرگ، جرمی کلارکسون، جیمز می و ریچار هموند سفر خود را از انگلستان آغاز کرده و از آنجا به ایتالیا می روند تا ماشین های رولز رویس دان، استون مارتینDB11 و دوج چلنجر SRT Hellcat را مورد آزمایش قرار دهند. آن ها در ادامه سفر خود به ایتالیا از موزه لامبورگینی نیز دیدن می کنند و ماجراهای بسیاری را از سر می گذرانند.
   • 93.2% (493 نفر) 493 نفر
    تور بزرگ سریالی هیجان انگیز است که به سفارش آمازون (Amazon) و با تلاش مجموعه سازندگان سریال موفق تخت گاز تولید و در سال 2016 منتشر شده است. وظیفه اجرای سریال تور بزرگ را جرمی کلارکسون، ریچارد هموند و جیمز می به عهده داشته اند و اندی ویلمن کار تهیه این سریال را انجام داده است. سریال تور بزرگ سفری ماجراجویانه است به اقصی نقاط جهان تا در این مسیر خودروهای جدید و هیجان انگیز تولیدکنندگان برتر این صنعت معرفی و نمایش داده شوند. جرمی کلارکسون در قسمت چهارم سریال تور بزرگ به ناحیه دیگری از کشور انگلستان سفر کرده. او در این قسمت از سریال تور بزرگ خودروهای پورشه 911 GT3- و بی ام و M4 را معرفی کرده و مورد آزمایش قرار می دهد. در ادامه شاهد مسابقه هیجان انگیز دو خودروی پورشه و بی ام و خواهید بود؛ رقابتی که تا ثانیه های پایانی برنده آن مشخص نمی شود. تیم سه نفره مجریان تور بزرگ در ادامه برای طراحی خودرویی سازگار با طبیعت، لندروری را با بدنه ‎ای از جنس گِل، استخوان و ... طراحی می کنند.
   • 92.6% (419 نفر) 419 نفر
    تور بزرگ سریالی هیجان انگیز است که به سفارش آمازون (Amazon) و با تلاش مجموعه سازندگان سریال موفق تخت گاز تولید و در سال 2016 منتشر شده است. وظیفه اجرای سریال تور بزرگ را جرمی کلارکسون، ریچارد هموند و جیمز می به عهده داشته اند و اندی ویلمن کار تهیه این سریال را انجام داده است. سریال تور بزرگ سفری ماجراجویانه است به اقصی نقاط جهان تا در این مسیر خودروهای جدید و هیجان انگیز تولیدکنندگان برتر این صنعت معرفی و نمایش داده شوند. قسمت پنجم سریال تور بزرگ با سفر جرمی کلارکسون و همکارانش از روتردام هلند به مهد مسابقات ماشین های اسپرت در شمال آفریقا یعنی مراکش آغاز می شود. در این سفر مسابقه ای بین سه خودروی اسپرت مزدا MX5، زنوس E10S و آلفارومئو SPIDER 4C ترتیب داده می شود تا در مقام مقایسه بهترین آن ها مشخص و معرفی شود.
   • 94.4% (358 نفر) 358 نفر
    تور بزرگ سریالی هیجان انگیز است که به سفارش آمازون (Amazon) و با تلاش مجموعه سازندگان سریال موفق تخت گاز تولید و در سال 2016 منتشر شده است. وظیفه اجرای سریال تور بزرگ را جرمی کلارکسون، ریچارد هموند و جیمز می به عهده داشته اند و اندی ویلمن کار تهیه این سریال را انجام داده است. سریال تور بزرگ سفری ماجراجویانه است به اقصی نقاط جهان تا در این مسیر خودروهای جدید و هیجان انگیز تولیدکنندگان برتر این صنعت معرفی و نمایش داده شوند. در قسمت ششم سریال تور بزرگ جرمی کلارکسون و دوستانش به فنلاند سفر می کنند. جرمی کلارکسون و ریچارد هموند بعد از برشمردن مشخصات فنی دو خودروی فورد موستانگ و فورد فوکوس و رجزخوانی درباره قدرت و سرعت این خودروها، با یکدیگر وارد مسابقه شده تا برنده نهایی رقابت میان این دو خودرو را تعیین کنند. در این قسمت همچنین اطلاعات جذابی درباره تاریخ پیدایش مسابقات اتومبیلرانی و درگیری شرکت های خودروسازی فورد و فراری در دهه 60 میلادی مطرح می شود.
   • 93% (354 نفر) 354 نفر
    تور بزرگ سریالی هیجان انگیز است که به سفارش آمازون (Amazon) و با تلاش مجموعه سازندگان سریال موفق تخت گاز تولید و در سال 2016 منتشر شده است. وظیفه اجرای سریال تور بزرگ را جرمی کلارکسون، ریچارد هموند و جیمز می به عهده داشته اند و اندی ویلمن کار تهیه این سریال را انجام داده است. سریال تور بزرگ سفری ماجراجویانه است به اقصی نقاط جهان تا در این مسیر خودروهای جدید و هیجان انگیز تولیدکنندگان برتر این صنعت معرفی و نمایش داده شوند. جرمی کلارکسون و همکارانش برای تهیه و ضبط قسمت هفتم سریال تور بزرگ عازم کشور آفریقایی نامیبیا می شوند. چالشی که در این قسمت سه مجری تور بزرگ با آن روبرو هستند از این قرار است: تبدیل خودروی قدیمی فولکس واگن بیتل به بیچ باگی یا همان خودروهای تفریحی که برای استفاده در شن زار، بیابان و صحراها طراحی شده اند. پس از انجام این مرحله چالش اصلی آغاز می شود: مسابقه 1600 کیلومتری بیچ باگی ها از جنوبی ترین نقطه صحرای نامیبیا تا شمالی ترین قسمت آن.
   • 93.6% (345 نفر) 345 نفر
    تور بزرگ سریالی هیجان انگیز است که به سفارش آمازون (Amazon) و با تلاش مجموعه سازندگان سریال موفق تخت گاز تولید و در سال 2016 منتشر شده است. وظیفه اجرای سریال تور بزرگ را جرمی کلارکسون، ریچارد هموند و جیمز می به عهده داشته اند و اندی ویلمن کار تهیه این سریال را انجام داده است. سریال تور بزرگ سفری ماجراجویانه است به اقصی نقاط جهان تا در این مسیر خودروهای جدید و هیجان انگیز تولیدکنندگان برتر این صنعت معرفی و نمایش داده شوند. در قسمت هشتم سریال تور بزرگ جرمی کلارکسون، ریچارد هموند و جیمز می همچنان با بیچ باگی های خود در صحرای نامیبیا مشغول رقابت اند؛ رقابتی برای رسیدن به خط پایان در مرز نامیبیا و آنگولا. این قسمت از سریال تور بزرگ ادامه هفتمین قسمت این مجموعه است که با مشخص شدن برنده این رقابت اتومبیلرانی پایان خواهد یافت.
   • 92% (319 نفر) 319 نفر
    تور بزرگ سریالی هیجان انگیز است که به سفارش آمازون (Amazon) و با تلاش مجموعه سازندگان سریال موفق تخت گاز تولید و در سال 2016 منتشر شده است. وظیفه اجرای سریال تور بزرگ را جرمی کلارکسون، ریچارد هموند و جیمز می به عهده داشته اند و اندی ویلمن کار تهیه این سریال را انجام داده است. سریال تور بزرگ سفری ماجراجویانه است به اقصی نقاط جهان تا در این مسیر خودروهای جدید و هیجان انگیز تولیدکنندگان برتر این صنعت معرفی و نمایش داده شوند. نهمین قسمت سریال تور بزرگ در اشتوتگارت آلمان می گذرد. در این قسمت جرمی کلارکسون و همکارانش مشخصات فنی خودروی هوندا NSX را بررسی کرده و تست سرعت را برای این خودرو انجام می دهند. در ادامه جرمی کلارکسون خودروی شاسی بلند لندرور دیسکاوری را معرفی کرده و برای به دست آوردن خودرویی که ترکیبی از سرعت و چالاکی خودروهای اسپورت و قدرت و استقامت خودروهای شاسی بلند باشد دست به آزمایشی غریب و هیجان انگیز می زند: با سوار کردن بدنه خودرویی اسپورت بر موتور و شاسی یک خودروی لندرور دیسکاوری.
   • 90.8% (300 نفر) 300 نفر
    تور بزرگ سریالی هیجان انگیز است که به سفارش آمازون (Amazon) و با تلاش مجموعه سازندگان سریال موفق تخت گاز تولید و در سال 2016 منتشر شده است. وظیفه اجرای سریال تور بزرگ را جرمی کلارکسون، ریچارد هموند و جیمز می به عهده داشته اند و اندی ویلمن کار تهیه این سریال را انجام داده است. سریال تور بزرگ سفری ماجراجویانه است به اقصی نقاط جهان تا در این مسیر خودروهای جدید و هیجان انگیز تولیدکنندگان برتر این صنعت معرفی و نمایش داده شوند. در دهمین قسمت از سریال تور بزرگ جرمی کلارکسون و دیگر مجری های تور بزرگ عازم آمریکا شده اند. آن ها به ما خواهند گفت که چرا نباید بی ام و M3 بخریم؟ در این قسمت از سریال تور بزرگ همچنین اطلاعات دقیقی از مشخصات فنی خودروی آلفارومئو جولیا کوادرا و یک نمایش دیدنی از تست سرعت این خودرو برای ما تدارک دیده شده است.
   • 92.6% (315 نفر) 315 نفر
    تور بزرگ سریالی هیجان انگیز است که به سفارش آمازون (Amazon) و با تلاش مجموعه سازندگان سریال موفق تخت گاز تولید و در سال 2016 منتشر شده است. وظیفه اجرای سریال تور بزرگ را جرمی کلارکسون، ریچارد هموند و جیمز می به عهده داشته اند و اندی ویلمن کار تهیه این سریال را انجام داده است. سریال تور بزرگ سفری ماجراجویانه است به اقصی نقاط جهان تا در این مسیر خودروهای جدید و هیجان انگیز تولیدکنندگان برتر این صنعت معرفی و نمایش داده شوند. قسمت یازدهم سریال تور بزرگ با سفر مجریان برنامه به اسکاتلند آغاز می شود. در این قسمت از سریال تور بزرگ ابتدا ریچارد هموند مشخصات فنی خودروی فیات 124 Spider را بررسی می کند. در ادامه جرمی کلارکسون، جیمز می و ریچار هموند هر کدام یک خودروی مازراتی دست دوم خریداری کرده و در پیست مسابقه رقابت نفس گیری را میان سه مدل قدیمی از مازراتی برپا می کنند.
   • 93.6% (335 نفر) 335 نفر
    تور بزرگ سریالی هیجان انگیز است که به سفارش آمازون (Amazon) و با تلاش مجموعه سازندگان سریال موفق تخت گاز تولید و در سال 2016 منتشر شده است. وظیفه اجرای سریال تور بزرگ را جرمی کلارکسون، ریچارد هموند و جیمز می به عهده داشته اند و اندی ویلمن کار تهیه این سریال را انجام داده است. سریال تور بزرگ سفری ماجراجویانه است به اقصی نقاط جهان تا در این مسیر خودروهای جدید و هیجان انگیز تولیدکنندگان برتر این صنعت معرفی و نمایش داده شوند. قسمت دوازدهم سریال تور بزرگ مثل قسمت قبل این سریال، در اسکاتلند و با معرفی خودروی لکسوز GF s آغاز می شود. در ادامه جرمی کلارکسون، جیمز می و ریچار هموند عازم آلمان می شوند تا مسابقه ای بین خودروهای بنتلی بنتایگا، رنجرور و جگوار اف-پِیس ترتیب داده و سریعترین و قدرتمندترین خودرو را از میان این سه انتخاب کنند. از دیگر جذابیت های این قسمت از سریال تور بزرگ حضور تیم برتون کارگردان سرشناس هالیوود به عنوان مهمان برنامه است؛ البته این اتفاق ناتمام می ماند چرا که تیم برتون در مسیر رسیدن به برنامه، جایی در دریا غرق شده و به استودیو نمی رسد.

   دیدگاه‌های سریال تور بزرگ

   دیدگاه ها
   • فصل ها
   • قسمت ها
   • بازگشت
   • u
    ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
    دیدگاه مفید _spoil :no__

    لطفا اگه دوبلش میکنید یه گزینه بزارید که بشه بدون دوبله هم گوش داد

   • u
    ۱۵ بهمن ۱۳۹۹
    دیدگاه مفید _spoil :no__

    واقعا عالی و بعضی جاها خنده دار و همچی تمام

   • u
    ۲۸ تیر ۱۴۰۰
    دیدگاه مفید _spoil :no__

    بهتر از اینا نیست

   • u
    ۲۳ مهر ۱۴۰۰
    _spoil :no__

    دوبله کنید

   • u
    ۱۴ مهر ۱۴۰۰
    _spoil :yes__
    این دیدگاه داستان فیلم را لو می‌دهد

    حیف مهران مدیری تصادف کرد

   • u
    ۲۳ شهریور ۱۴۰۰
    _spoil :no__

    دوبلش چرته محضه

   • u
    ۲ شهریور ۱۴۰۰
    _spoil :no__

    دوبله

   • u
    ۲۵ مرداد ۱۴۰۰
    _spoil :no__

    دوبله کن فیلیمو

   • u
    ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
    _spoil :no__

    عالی من با این سریال عاشق ماشین شدم

   • u
    mohammad javad ۸ مرداد ۱۴۰۰
    _spoil :no__

    دوبله شه لطفا

   • u
    ۷ مرداد ۱۴۰۰
    _spoil :no__

    بابا خواهشا دوبله کنید

   • u
    ۶ مرداد ۱۴۰۰
    _spoil :no__

    دوبله فارسی بزارید

   • u
    ۲۸ تیر ۱۴۰۰
    _spoil :no__

    بهتر از اینا نیست

   • u
    ۲۷ تیر ۱۴۰۰
    _spoil :no__

    سلام حتما دوبله فارسی این مستند را بگذارید

   • u
    ۹ تیر ۱۴۰۰
    _spoil :no__

    خیلی خوبه

   • m
    ۲۰ خرداد ۱۴۰۰
    _spoil :no__

    برنامه پر انرژی هست

   • u
    ۱۶ خرداد ۱۴۰۰
    _spoil :no__

    لطفا دوبلھ کنید

   • u
    ۱۵ خرداد ۱۴۰۰
    _spoil :no__

    خواهشا دوبله کنید...

   • u
    ۱۳ خرداد ۱۴۰۰
    _spoil :no__

    ای کاش دوبله فارسی بود اینجویی خیلی بهتر بود

   • u
    ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
    _spoil :no__

    لطفا اگه دوبلش میکنید یه گزینه بزارید که بشه بدون دوبله هم گوش داد

   • u
    ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
    _spoil :no__

    عالیه فقط دوبلش کنید ممنون

   • u
    Yusof samadi ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
    _spoil :no__

    کاش دوبله بود ولی خیلی خیلی عالیییییی

   • u
    ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
    _spoil :no__

    ای کاش دوبله فارسی بود