بستن
تاریخچه جستجو
   سریال شب های مافیا 4 - فصل 5 قسمت 1

   سریال شب های مافیا 4 - فصل 5 قسمت 1

   Mafia Nights 4 S05E01

   سه‌شنبه‌ها، ساعت 8 صبح
   کارگردان: سعید ابوطالب
   2ساعت و 35 دقیقه - محصول ایران - 1400 - زیرنویس دارد - کیفیت HD
   mafia-game
   لوگو مافیا

   بُردگیم بازی‌ مافیا فیلیمو

   اگر شب‌های مافیا فیلیمو و بازی مافیا را دوست دارید، می‌توانید با تهیه «بُردگیم بازی‌ مافیا فیلیمو» در کنار خانواده از این بازی لذت ببرید.

   ورود به فروشگاه
   قسمت‌های
   شب های مافیا 4
   مرتب سازی
   • از اول به آخر
   • از آخر به اول
   • مافیا نوعی مسابقه و سرگرمی دوستانه و خانوادگی است که در آن دو گروه مافیا و شهروند باید با آزمون و خطا یکدیگر را شناسایی کنند تا در نهایت بتوانند مافیا را از شهر بیرون کرده و شهروندان پیروز شوند. در برنامه «شب های مافیا» محمدرضا علیمردانی بازیگر و مجری کشورمان به عنوان لیدر یا برگزار کننده در بازی حضور دارد و در واقع فرمان بازی در دستان او قرار دارد. در این مسابقه بازیگران زیادی حضور دارند و روند مسابقه بدین شکل است که در هر فصل از 12 بازیگر برای حضور در این مسابقه دعوت به عمل می آید و در نهایت با 2 گروه 12 نفره مردان و یک گروه 12 نفره خانم های هنرمند این مسابقه آغاز می شود. اولین قسمت از فینال فینالیست های شب های مافیا 4 را خواهیم دید.
    مافیا نوعی مسابقه و سرگرمی دوستانه و خانوادگی است که در آن دو گروه مافیا و شهروند باید با آزمون و خطا یکدیگر را شناسایی کنند تا در نهایت بتوانند مافیا را از شهر بیرون کرده و شهروندان پیروز شوند. در برنامه «شب های مافیا» محمدرضا علیمردانی بازیگر و مجری کشورمان به عنوان لیدر یا برگزار کننده در بازی حضور دارد و در واقع فرمان بازی در دستان او قرار دارد. در این مسابقه بازیگران زیادی حضور دارند و روند مسابقه بدین شکل است که در هر فصل از 12 بازیگر برای حضور در این مسابقه دعوت به عمل می آید و در نهایت با 2 گروه 12 نفره مردان و یک گروه 12 نفره خانم های هنرمند این مسابقه آغاز می شود. اولین قسمت از فینال فینالیست های شب های مافیا 4 را خواهیم دید.
   • مافیا نوعی مسابقه و سرگرمی دوستانه و خانوادگی است که در آن دو گروه مافیا و شهروند باید با آزمون و خطا یکدیگر را شناسایی کنند تا در نهایت بتوانند مافیا را از شهر بیرون کرده و شهروندان پیروز شوند. در برنامه «شب های مافیا» محمدرضا علیمردانی بازیگر و مجری کشورمان به عنوان لیدر یا برگزار کننده در بازی حضور دارد و در واقع فرمان بازی در دستان او قرار دارد. در این مسابقه بازیگران زیادی حضور دارند و روند مسابقه بدین شکل است که در هر فصل از 12 بازیگر برای حضور در این مسابقه دعوت به عمل می آید و در نهایت با 2 گروه 12 نفره مردان و یک گروه 12 نفره خانم های هنرمند این مسابقه آغاز می شود. دومین قسمت از فینال فینالیست های شب های مافیا 4 را خواهیم دید.
    مافیا نوعی مسابقه و سرگرمی دوستانه و خانوادگی است که در آن دو گروه مافیا و شهروند باید با آزمون و خطا یکدیگر را شناسایی کنند تا در نهایت بتوانند مافیا را از شهر بیرون کرده و شهروندان پیروز شوند. در برنامه «شب های مافیا» محمدرضا علیمردانی بازیگر و مجری کشورمان به عنوان لیدر یا برگزار کننده در بازی حضور دارد و در واقع فرمان بازی در دستان او قرار دارد. در این مسابقه بازیگران زیادی حضور دارند و روند مسابقه بدین شکل است که در هر فصل از 12 بازیگر برای حضور در این مسابقه دعوت به عمل می آید و در نهایت با 2 گروه 12 نفره مردان و یک گروه 12 نفره خانم های هنرمند این مسابقه آغاز می شود. دومین قسمت از فینال فینالیست های شب های مافیا 4 را خواهیم دید.
   • مافیا نوعی مسابقه و سرگرمی دوستانه و خانوادگی است که در آن دو گروه مافیا و شهروند باید با آزمون و خطا یکدیگر را شناسایی کنند تا در نهایت بتوانند مافیا را از شهر بیرون کرده و شهروندان پیروز شوند. در برنامه «شب های مافیا» محمدرضا علیمردانی بازیگر و مجری کشورمان به عنوان لیدر یا برگزار کننده در بازی حضور دارد و در واقع فرمان بازی در دستان او قرار دارد. در این مسابقه بازیگران زیادی حضور دارند و روند مسابقه بدین شکل است که در هر فصل از 12 بازیگر برای حضور در این مسابقه دعوت به عمل می آید و در نهایت با 2 گروه 12 نفره مردان و یک گروه 12 نفره خانم های هنرمند این مسابقه آغاز می شود. سومین قسمت از فینال فینالیست های شب های مافیا 4 را خواهیم دید.
    مافیا نوعی مسابقه و سرگرمی دوستانه و خانوادگی است که در آن دو گروه مافیا و شهروند باید با آزمون و خطا یکدیگر را شناسایی کنند تا در نهایت بتوانند مافیا را از شهر بیرون کرده و شهروندان پیروز شوند. در برنامه «شب های مافیا» محمدرضا علیمردانی بازیگر و مجری کشورمان به عنوان لیدر یا برگزار کننده در بازی حضور دارد و در واقع فرمان بازی در دستان او قرار دارد. در این مسابقه بازیگران زیادی حضور دارند و روند مسابقه بدین شکل است که در هر فصل از 12 بازیگر برای حضور در این مسابقه دعوت به عمل می آید و در نهایت با 2 گروه 12 نفره مردان و یک گروه 12 نفره خانم های هنرمند این مسابقه آغاز می شود. سومین قسمت از فینال فینالیست های شب های مافیا 4 را خواهیم دید.

   سایر عوامل سریال شب های مافیا 4 - فصل 5 قسمت 1

   دیدگاه‌های سریال شب های مافیا 4 - فصل 5 قسمت 1

   • u
    Nasim1362 ۳۰ خرداد ۱۴۰۱
    دیدگاه مفید _spoil :no__

    خیلی ممنون که شبهای مافیا رو ادامه دادید تموم نشه لطفا🙏 اگه تموم شه انگار یه چیزی رو گم کردیم😭😭

   • u
    ۸ تیر ۱۴۰۱
    دیدگاه مفید _spoil :yes__
    این دیدگاه داستان فیلم را لو می‌دهد

    حامد اهنگی خود را فدای شهر کرد 👍⭐

   • u
    ۲۹ خرداد ۱۴۰۱
    دیدگاه مفید _spoil :no__

    ایمان صفا و حامد آهنگی و مجید واشقانی توی فینال فینالیست ها میترکونند

   • u
    ۲۱ مرداد ۱۴۰۱
    _spoil :yes__
    این دیدگاه داستان فیلم را لو می‌دهد

    ایمان صفا فهمیده بود کمند امیر سلیمانی مافیاست ولی برای انکه اگر در رای گیری بالا نیامد شب نزدنش طور دیگری رفتار کرد ولی بعنوان شهردار بیرونش کرد.

   • u
    ۱۵ مرداد ۱۴۰۱
    _spoil :no__

    بینظیربوداین مافیاست واقعاممنون از انتخاب پلیرها

   • ۱۱ مرداد ۱۴۰۱
    _spoil :no__

    ایمان صفا تاپ پلیر ترین بازیکن مافیا

   • m
    ۱۱ مرداد ۱۴۰۱
    _spoil :no__

    عالی بود عالی

   • u
    ۳۰ تیر ۱۴۰۱
    _spoil :yes__
    این دیدگاه داستان فیلم را لو می‌دهد

    آقای مهری ازکجا تشخیص میده چقد باهوشه

   • o
    امید حسینی ۲۹ تیر ۱۴۰۱
    _spoil :no__

    حامد آهنگی یدونه ای

   • u
    ۲۶ تیر ۱۴۰۱
    _spoil :no__

    اضافه کنم که به نظر من بهترین پلیر ها آقایون واشقانی آهنگی صفا اوجی و خداداد عزیزی و بین خانم ها بهترین خانم مومئن و حالا بعدش خانم کیانی و امیرسلیمانی

   • u
    Fariba ۲۶ تیر ۱۴۰۱
    _spoil :no__

    صفا،اوجی،اهنگی عالی هستن

   • u
    ۲۵ تیر ۱۴۰۱
    _spoil :no__

    ایمان صفا عالی بازی کرد😍😍

   • u
    ۲۵ تیر ۱۴۰۱
    _spoil :no__

    خانم جنیدی تو این بازز نشون داد ذهن باز و تحلیل گری داره و وقایع بازی و خیلی خوب تحلبل میکرد و نشون داد که انتخابش تو فینال اشتباه نبوده

   • u
    ۲۴ تیر ۱۴۰۱
    _spoil :no__

    ایمان صفا عالیه و واشقانی

   • u
    ۲۳ تیر ۱۴۰۱
    _spoil :no__

    بازیگرای این قسمت همه خوبن👌🏻

   • u
    ۲۲ تیر ۱۴۰۱
    _spoil :yes__
    این دیدگاه داستان فیلم را لو می‌دهد

    دمت گرم ایمان صفا عالی بودی

   • u
    ۲۱ تیر ۱۴۰۱
    _spoil :no__

    ایمان صفا بهترین بازی رو داشت واقعا عالی بود ⭐⭐⭐⭐⭐

   • u
    ۲۰ تیر ۱۴۰۱
    _spoil :no__

    عالی

   • u
    ۲۰ تیر ۱۴۰۱
    _spoil :yes__
    این دیدگاه داستان فیلم را لو می‌دهد

    دکتر شهروند ها دکتر مافیا رو سیو کرد

   • u
    ۲۰ تیر ۱۴۰۱
    _spoil :no__

    حامد آهنگی و ایمان صفا عاااااااااااالللللللللییییییییی بودند

   • u
    ۲۰ تیر ۱۴۰۱
    _spoil :no__

    حامد آهنگی ایمان صفا عالی بودند

   • f
    989131074931 ۱۹ تیر ۱۴۰۱
    _spoil :no__

    اقای مجید واشقانی عالی بودند در تمام قسمت ها، هوششون و نحوه استدلالشون عالیه

   • u
    ۱۹ تیر ۱۴۰۱
    _spoil :no__

    خداییش بهترین قسمت مافیا بود 👏🏻👏🏻👏🏻