بستن
تاریخچه جستجو
   سریال ویژه برنامه جام جهانی 21

   سریال ویژه برنامه جام جهانی 21

   66 % (852)
   مناسب برای بالای 15 سال
   قسمت‌های
   ویژه برنامه جام جهانی 21
   مرتب سازی
   • از اول به آخر
   • از آخر به اول
   • قسمت پانزدهم و آخر برنامه 21؛ ویژه برنامه آپارات برای جام جهانی 2018 روسیه. در این برنامه بهترین بازیکنان هر دوره از جام جهانی، به بهانه انتخاب مودریچ مرور و تیم منتخب جام جهانی روسیه معرفی می شود. مجید جلالی از سبک بازی تیم ملی دفاع می کند و می گوید اگر می خواهیم شکل دیگری بازی کنیم، باید از چه راهی وارد شویم.
    قسمت پانزدهم و آخر برنامه 21؛ ویژه برنامه آپارات برای جام جهانی 2018 روسیه. در این برنامه بهترین بازیکنان هر دوره از جام جهانی، به بهانه انتخاب مودریچ مرور و تیم منتخب جام جهانی روسیه معرفی می شود. مجید جلالی از سبک بازی تیم ملی دفاع می کند و می گوید اگر می خواهیم شکل دیگری بازی کنیم، باید از چه راهی وارد شویم.
    63.8% (72 رای)
   • قسمت چهاردهم برنامه 21؛ ویژه برنامه آپارات برای جام جهانی 2018 روسیه. در این برنامه رکورد اینتر و بایرن در فینال جام جهانی بررسی و مسیر دو تیم فینالیست تا فینال مسکو مرور می شود. خداداد عزیزی، از نگاهش به تیم ملی می گوید و سیروس دین محمدی، از نتایج ملی پوشان دفاع و از آمارشان انتقاد می کند.
    قسمت چهاردهم برنامه 21؛ ویژه برنامه آپارات برای جام جهانی 2018 روسیه. در این برنامه رکورد اینتر و بایرن در فینال جام جهانی بررسی و مسیر دو تیم فینالیست تا فینال مسکو مرور می شود. خداداد عزیزی، از نگاهش به تیم ملی می گوید و سیروس دین محمدی، از نتایج ملی پوشان دفاع و از آمارشان انتقاد می کند.
    67.2% (44 رای)
   • قسمت سیزدهم برنامه 21؛ ویژه برنامه آپارات برای جام جهانی 2018 روسیه. در این برنامه بزرگترین ترانسفرهای هر فصل اروپا مرور و سرنوشت آقای گلهای جام جهانی پس از این مسابقات بررسی می شود. محمدرضا خانزاده، درباره شایعه نسبت خانوادگی با اسپانسر کی روش توضیح می دهد و سعید مظفری زاده، داوری جام جهانی با حضور VAR را کارشناسی می کند.
    قسمت سیزدهم برنامه 21؛ ویژه برنامه آپارات برای جام جهانی 2018 روسیه. در این برنامه بزرگترین ترانسفرهای هر فصل اروپا مرور و سرنوشت آقای گلهای جام جهانی پس از این مسابقات بررسی می شود. محمدرضا خانزاده، درباره شایعه نسبت خانوادگی با اسپانسر کی روش توضیح می دهد و سعید مظفری زاده، داوری جام جهانی با حضور VAR را کارشناسی می کند.
    66.6% (43 رای)
   • قسمت دوازدهم برنامه 21؛ ویژه برنامه آپارات برای جام جهانی 2018 روسیه. در این برنامه همه بازیکنان غیربومی فرانسه و بلژیک معرفی و مسیر اولین قهرمانی فرانسه در جام جهانی مرور می شود. ابراهیم قاسمپور، از ماجرای قهر حجازی حرف می زند و از ارزش ساعت های رولکس اهدایی به تیم 1978 می گوید.
    قسمت دوازدهم برنامه 21؛ ویژه برنامه آپارات برای جام جهانی 2018 روسیه. در این برنامه همه بازیکنان غیربومی فرانسه و بلژیک معرفی و مسیر اولین قهرمانی فرانسه در جام جهانی مرور می شود. ابراهیم قاسمپور، از ماجرای قهر حجازی حرف می زند و از ارزش ساعت های رولکس اهدایی به تیم 1978 می گوید.
    70.2% (35 رای)
   • قسمت یازدهم برنامه 21؛ ویژه برنامه آپارات برای جام جهانی 2018 روسیه. در این برنامه مشکل برزیل پس از عقب افتادن از رقیب بررسی و زیباترین سیوهای گلرها در تاریخ جام جهانی مرور می شود. مرتضی پورعلی گنجی، از کابوس گل به خودی و رویاهایی که با کی روش دارد می گوید. بهترین آسیایی جام جهانی به انتخاب AFC، نمی خواهد فوتبال ایران دوباره به عقب برگردد.
    قسمت یازدهم برنامه 21؛ ویژه برنامه آپارات برای جام جهانی 2018 روسیه. در این برنامه مشکل برزیل پس از عقب افتادن از رقیب بررسی و زیباترین سیوهای گلرها در تاریخ جام جهانی مرور می شود. مرتضی پورعلی گنجی، از کابوس گل به خودی و رویاهایی که با کی روش دارد می گوید. بهترین آسیایی جام جهانی به انتخاب AFC، نمی خواهد فوتبال ایران دوباره به عقب برگردد.
    64.6% (52 رای)
   • قسمت دهم برنامه 21؛ ویژه برنامه آپارات برای جام جهانی 2018 روسیه. در این برنامه تیم منتخب ناکام ترین بازیکنان جام جهانی بررسی می شود و انگلیسی ها برای اولین بار، از ضربات پنالتی فرار می کنند. امید روانخواه درباره کارشناسی و شغل جدیدش صحبت می کند و پرافتخارترین کشتی گیر سابق ایران، پیراهن فوتبال می پوشد.
    قسمت دهم برنامه 21؛ ویژه برنامه آپارات برای جام جهانی 2018 روسیه. در این برنامه تیم منتخب ناکام ترین بازیکنان جام جهانی بررسی می شود و انگلیسی ها برای اولین بار، از ضربات پنالتی فرار می کنند. امید روانخواه درباره کارشناسی و شغل جدیدش صحبت می کند و پرافتخارترین کشتی گیر سابق ایران، پیراهن فوتبال می پوشد.
    67% (34 رای)
   • قسمت نهم برنامه 21؛ ویژه برنامه آپارات برای جام جهانی 2018 روسیه. در این برنامه مهمترین کامبک های تاریخ جام جهانی به بهانه بازی بلژیک و ژاپن مرور می شود و پاریسی ها به نمایش بازیکنان شان در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی افتخار می کنند. هومن افاضلی، از جلسه هیات مدیره در خانه او و سبک تک بعدی تیم ملی صحبت می کند.
    قسمت نهم برنامه 21؛ ویژه برنامه آپارات برای جام جهانی 2018 روسیه. در این برنامه مهمترین کامبک های تاریخ جام جهانی به بهانه بازی بلژیک و ژاپن مرور می شود و پاریسی ها به نمایش بازیکنان شان در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی افتخار می کنند. هومن افاضلی، از جلسه هیات مدیره در خانه او و سبک تک بعدی تیم ملی صحبت می کند.
    67% (34 رای)
   • قسمت هشتم برنامه 21؛ ویژه برنامه آپارات برای جام جهانی 2018 روسیه. در این برنامه مهمترین گل های گوچی برای تیم ملی به مناسبت خداحافظی او بررسی شده و حساس ترین گل های دقایق پایانی تاریخ جام جهانی مرور می شود. مهدی مهدوی کیا از آکادمی کیا می گوید و پاشازاده، از نگاهش به یوگسلاوهای سیاه کار حرف می زند.
    قسمت هشتم برنامه 21؛ ویژه برنامه آپارات برای جام جهانی 2018 روسیه. در این برنامه مهمترین گل های گوچی برای تیم ملی به مناسبت خداحافظی او بررسی شده و حساس ترین گل های دقایق پایانی تاریخ جام جهانی مرور می شود. مهدی مهدوی کیا از آکادمی کیا می گوید و پاشازاده، از نگاهش به یوگسلاوهای سیاه کار حرف می زند.
    56% (35 رای)
   • قسمت هفتم برنامه 21؛ ویژه برنامه آپارات برای جام جهانی 2018 روسیه. در این برنامه گل های رند جام جهانی و پنالتی های علیه ایران بررسی شده و مسیر پیشرفت ایران در سال های اخیر مرور می شود. اکبر محمدی کاشف آزمون و جهانبخش، از انتقاداتش به کی روش و نظر متفاوت با افکار عمومی می گوید.
    قسمت هفتم برنامه 21؛ ویژه برنامه آپارات برای جام جهانی 2018 روسیه. در این برنامه گل های رند جام جهانی و پنالتی های علیه ایران بررسی شده و مسیر پیشرفت ایران در سال های اخیر مرور می شود. اکبر محمدی کاشف آزمون و جهانبخش، از انتقاداتش به کی روش و نظر متفاوت با افکار عمومی می گوید.
    71.8% (46 رای)
   • قسمت ششم برنامه 21؛ ویژه برنامه آپارات برای جام جهانی 2018 روسیه. در این برنامه تیم های آسیایی صعود کرده و بازی کره و پرتغال، به امید تکرار این معجزه توسط ایران بررسی شده و مجموعه ای مهمترین بازگشت های آلمان به مناسبت بازگشت دوباره آن ها به جام جهانی مرور می شود. علی پروین و ابراهیم میرزاپور هم از اتفاقات جام جهانی 1994 و 2006 پرده برمی دارند.
    قسمت ششم برنامه 21؛ ویژه برنامه آپارات برای جام جهانی 2018 روسیه. در این برنامه تیم های آسیایی صعود کرده و بازی کره و پرتغال، به امید تکرار این معجزه توسط ایران بررسی شده و مجموعه ای مهمترین بازگشت های آلمان به مناسبت بازگشت دوباره آن ها به جام جهانی مرور می شود. علی پروین و ابراهیم میرزاپور هم از اتفاقات جام جهانی 1994 و 2006 پرده برمی دارند.
    73.8% (49 رای)
   • قسمت پنجم برنامه 21؛ ویژه برنامه آپارات برای جام جهانی 2018 روسیه. در این برنامه بازی ایران و اسپانیا، با بازی ایران و آرژانتین مقایسه شده و مهمترین گل هایی که VAR آن ها را مردود کرده مرور می شود. هاشم بیک زاده در گفتگویی اختصاصی با آپارات، از رابطه اش با علی کریمی و اتفاقاتی که برایش افتاد می گوید.
    قسمت پنجم برنامه 21؛ ویژه برنامه آپارات برای جام جهانی 2018 روسیه. در این برنامه بازی ایران و اسپانیا، با بازی ایران و آرژانتین مقایسه شده و مهمترین گل هایی که VAR آن ها را مردود کرده مرور می شود. هاشم بیک زاده در گفتگویی اختصاصی با آپارات، از رابطه اش با علی کریمی و اتفاقاتی که برایش افتاد می گوید.
    64.4% (45 رای)
   • قسمت چهارم برنامه 21؛ ویژه برنامه آپارات برای جام جهانی 2018 روسیه. در این برنامه نتایج ایران مقابل تیم های بزرگ دنیا بررسی می شود و احمد نوراللهی در گفتگویی اختصاصی با آپارات، از طلسم پنجره نقل و انتقالات برای خودش می گوید.
    قسمت چهارم برنامه 21؛ ویژه برنامه آپارات برای جام جهانی 2018 روسیه. در این برنامه نتایج ایران مقابل تیم های بزرگ دنیا بررسی می شود و احمد نوراللهی در گفتگویی اختصاصی با آپارات، از طلسم پنجره نقل و انتقالات برای خودش می گوید.
    61.2% (52 رای)
   • قسمت سوم برنامه 21؛ ویژه برنامه آپارات برای جام جهانی 2018 روسیه. در این برنامه اولین برد ایران در جام جهانی روسیه و گل به خودی های مشهور این مسابقات مرور می شود و حسین ماهینی در گفتگویی اختصاصی با آپارات، از سختی بازی کردن در پست های متنوع می گوید.
    قسمت سوم برنامه 21؛ ویژه برنامه آپارات برای جام جهانی 2018 روسیه. در این برنامه اولین برد ایران در جام جهانی روسیه و گل به خودی های مشهور این مسابقات مرور می شود و حسین ماهینی در گفتگویی اختصاصی با آپارات، از سختی بازی کردن در پست های متنوع می گوید.
    60.8% (48 رای)
   • قسمت دوم برنامه 21؛ ویژه برنامه آپارات برای جام جهانی 2018 روسیه. در این برنامه حسرت ها و صحنه های خاطره انگیز ایران در جام جهانی مرور می شود و امیرحسین صادقی در گفتگویی اختصاصی با آپارات، از پیشنهادش به مسئولان استقلال برای بازگشت و ماجرای حذف رحمتی از تیم ملی می گوید.
    قسمت دوم برنامه 21؛ ویژه برنامه آپارات برای جام جهانی 2018 روسیه. در این برنامه حسرت ها و صحنه های خاطره انگیز ایران در جام جهانی مرور می شود و امیرحسین صادقی در گفتگویی اختصاصی با آپارات، از پیشنهادش به مسئولان استقلال برای بازگشت و ماجرای حذف رحمتی از تیم ملی می گوید.
    72.6% (68 رای)
   • قسمت اول برنامه 21؛ ویژه برنامه آپارات برای جام جهانی 2018 روسیه. نیما نکیسا در گفتگویی اختصاصی با آپارات، از پشت پرده های تیم ملی ایران در جام جهانی 98 می گوید و باور دارد که در گل خوردن از یوگسلاوی در آن رقابت ها، تقصیری نداشته است.
    قسمت اول برنامه 21؛ ویژه برنامه آپارات برای جام جهانی 2018 روسیه. نیما نکیسا در گفتگویی اختصاصی با آپارات، از پشت پرده های تیم ملی ایران در جام جهانی 98 می گوید و باور دارد که در گل خوردن از یوگسلاوی در آن رقابت ها، تقصیری نداشته است.
    69.4% (96 رای)
   loader

   سایر عوامل سریال ویژه برنامه جام جهانی 21

   دیدگاه‌های سریال ویژه برنامه جام جهانی 21

   دیدگاه ها
   • فصل ها
   • قسمت ها
   • بازگشت
   • h
    ۱۱ تیر ۱۳۹۷
    _spoil :no__

    احمد رضا عابد زاده عقاب اسیا

  • لوگوفیلیمو
   فیلیموتور

   فیلیموتور​، یه گشت‌وگذار جذاب!

   چند ثانیه از هر فیلم و سریال رو برش زدیم. ​​بگرد و علاقه‌ت رو پیدا کن.

   برای شروع تور، رو به بالا بکشید.
   فیلیموتور

   همه تورهای مربوط به این سریال را تماشا کردید.

   باز هم تور داریم؟