بستن
تاریخچه جستجو
   سریال عصر ما

   عصر ما

   Asre Ma
   76 % (149)
   تاک شو - هاردتاک - محصول ایران - 1397

    • قسمت 1 پرونده حضور زنان در ورزشگاه ها
     رایگان
     %73.4
     %73.4 (452)

     عصر ما برنامه ای چالشی است که در هر قسمت با پرسیدن سوالاتی که در سایر رسانه ها پرسیده نمیشود با کارشناسان نشستی انجام می دهند و به بررسی مسائل میپردازند. در قسمت اول این برنامه به جضور زنان در ورزشگاه ها پرداخته می شود و با حضور کارشناسان و صاحبین نظر این امر مثل نرگس آبیار، لاله افتخاری، حمید رسایی، حجت الاسلام محسن غرویان و فائزه هاشمی اتفاق افتاده است.

    • قسمت 2 شهیندخت مولاوردی %73
     %73 (812)

     عصر ما برنامه ای چالشی است که در هر قسمت با پرسیدن سوالاتی که در سایر رسانه ها پرسیده نمیشود با کارشناسان نشستی انجام می دهند و به بررسی مسائل میپردازند. در این برنامه ترانه علیدوستی با شهیندخت مولاوردی به گفت و گو نشسته است. و سوالاتی را میپرسد که رسانه ها در پرسیدن آن ها محتاطانه رفتار میکنند.

     دانلود فصل 1 قسمت 2
    • قسمت 3 گفتگو با سید عمادالدین خاتمی %59.4
     %59.4 (174)

     سومین قسمت از برنامه اینترنتی عصر ما با گفت وگوی بهزاد طالبی و سیدعماد الدین خاتمی، فرزند رییس دولت اصلاحات درباره مسائل سیاسی روز منتشر می شود .

     دانلود فصل 1 قسمت 3
    • قسمت 4 گفتگو با سعید حجاریان %69
     %69 (92)

     سومین قسمت از برنامه اینترنتی عصر ما با گفت وگوی بهزاد طالبی و سعید حجاریان درباره مسائل سیاسی

     دانلود فصل 1 قسمت 4

   دیدگاه‌های عصر ما

   • u
    Farnaz ۲۷ فروردین ۱۳۹۹
    _spoil :no__

    فوق العاده

   • u
    Ali Shoulaye ۱۵ فروردین ۱۳۹۹
    _spoil :no__

    خوب

   • u
    Alireza ۱۴ تیر ۱۳۹۷
    _spoil :no__

    احترام به عقاید خیلی مهمه ولی متاسفانه اگه این مناظره است.کاش برای مناظره سواد شخص مد نظر باشه نه لباس تنگ!هر کس یک کاری داره ،تو کار تخصصی بدون تخصص وارد شدن مثل دلقک بازیه. همه با ادم میخندن

   • u
    ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
    _spoil :no__

    این الان اسمش چی بود؟مناظره بود یا گفتگو؟همیشه مجری توی اینجور برنامه ها باید در حد شخصیتی که مقابله شه سواد داشته باشه.با یک مشت اطلاعات زرد که نمیشه مجری گری کرد.حتی مهران مدیری در دورهمی از سوالاتی استفاده میکرد که خودش در این زمینه اشراف کامل داشت.مهران مدیری دردش درده همه مردم بود.ولی این خانوم علیدوستی و بقیه شون یه مشت دیکتاتورند دوست دارن با امکاناتی که دارند عامه مردم رو با خودشون هم صدا کنند.چرا فکر می کنند اینها اکثریتند.؟شما اسباب نظم نوین جهانی هستید.کاش یکم امثال اقای فرهادی از این فیلم ساختن در مورد دین دست بر میداشتند و با هنر فوق العاده شون بدعت های دین رو میگفتند نه اینکه زیر اب دین رو بزنند.چون در دوره ی ما که کسی اطلاعات دینی نداره این کار خیلی راحته.پناه بر خدا از شر شیطان

   • s
    ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
    _spoil :no__

    پس گفتگو ترانه علیدوستی رو نمیزارید؟؟؟؟؟