VPN
اگر به فیلترشکن(VPN) وصل هستید برای دسترسی به تمامی فیلم‌ها و استفاده از حجم اینترنت های رایگان فیلیمو، فیلترشکن خود را خاموش کنید.
خارج از ایران هستم
باشه
بیشتر
کارگردان :
تهیه کننده :
در حال بارگذاری
وب اپلیکیشن فیلیمو را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید.
باشه !
از نوار پایین مراحل را شروع کنید!
 • خرید اشتراک

پرسش های متداول

اشتراک

  نحوه ثبت‌نام در وب‌سایت فیلیمو چگونه است؟
 • روش تهیه اشتراک در وب‌سایت فیلیمو چگونه است؟

  جهت تهیه اشتراک در فیلیمو و دسترسی به تمامی محتواهای موجود در سایت می‌بایست پس از ثبت‌نام به قسمت «خرید اشتراک» مراجعه کنید و با انتخاب نوع اشتراکی که موردنظر شماست عملیات پرداخت را به یکی از روش‌های زیر انجام دهید:
  پرداخت از درگاه بانکی: در این شیوه پس از طی مراحل اولیه، برای پرداخت حق اشتراک به صفحه درگاه بانکی منتقل خواهید شد تا با وارد کردن اطلاعات کارت بانکی خود و از طریق شبکه شتاب نسبت به پرداخت حق اشتراک و تکمیل فرآیند اشتراک اقدام نمایید.
  اشتراک با شارژ ایرانسلی: برای این منظور کافی است که از طریق اینترنت ایرانسل خود وارد وب‌سایت فیلیمو شوید تا پاپ‌آپی برای شما نمایش داده شود. حال کافی است که در این پاپ‌آپ گزینه «فعالسازی» را انتخاب نمایید. پس از انتخاب گزینه فعالسازی پیامکی به تلفن همراه شما ارسال خواهد شد که دریافت آن به معنی تکمیل فرایند اشتراک برای شماست. در این شیوه از اشتراک روزانه مبلغ 300 تومان از اعتبار سیم‌کارت شما کسر می‌گردد. لازم به یادآوری است که لینک لغو اشتراک نیز در متن این پیامک برای شما ارسال شده است تا در صورت تمایل نسبت به لغو اشتراک خود اقدام نمایید.
  اشتراک با اعتبار همراه اولی: دقیقا به همان شیوه‌ای که می‌توانید از طریق شارژ ایرانسلی خود اقدام به تهیه اشتراک در وب‌سایت فیلیمو نمایید، به وسیله سیم‌کارت همراه اول خود و با انجام همان مراحلی که در قسمت «اشتراک با شارژ ایرانسلی» به طور مفصل توضیح داده شد نیز می‌توانید اشتراک موردنظر خود در سایت فیلیمو را تهیه کنید.
  پرداخت از طریق کافه‌بازار: از دیگر روش‌های تهیه اشتراک فیلیمو باید اشاره کرد به پرداخت از طریق فروشگاه نرم‌افزار کافه‌بازار. در این روش کاربران باید ابتدا نسبت به نصب اپلیکیشن فیلیمو از کافه بازار اقدام کرده و پس از نصب برنامه و ثبت اطلاعات کاربری خود در قسمت "اشتراک/کیف پول" اپلیکیشن فیلیمو، باقی مراحل تهیه اشتراک را به روش پرداخت درون‌برنامه‌ای انجام دهند.
  پرداخت به کمک بُن فیلیمو: استفاده از بن‌های خرید فیلیمو، روش دیگری است برای تهیه اشتراک وب‌سایت ما. در این روش کاربران می‌توانند با تهیه بن‌های خرید فیلیمو از فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا، اعتبار لازم را جهت نهایی کردن اشتراک خود فراهم آورند. در این شیوه کاربران پس از تهیه بن خرید از سایت دیجی‌کالا به سایت فیلیمو مراجعه کرده و پس از انتخاب نوع اشتراک موردنظر خود (یک‌ماهه-سه‌ماهه)، روش پرداخت از طریق بن خرید را انتخاب کرده و با وارد کردن کد حک شده بر بن خرید خود، فرآیند ثبت‌نام را تکمیل می‌کنند. لازم به ذکر است که مبلغ بن‌خرید مربوطه باید حداقل هم قیمت با هزینه اشتراک باشد.

 • چرا باید اشتراک بخریم؟

  فیلیمو همواره تلاش دارد تا با رعایت حقوق قانونی تولیدکنندگان محتوا، در فرآیندی کاملا صحیح و با رعایت حق کپی‌رایت محتواهای موجود در وب‌سایت را در اختیار کاربران قرار دهد. در نتیجه کاربران محترم وب‌سایت با پرداخت مبلغ اشتراک، ضمن حمایت از تولیدکنندگان و صاحبان اثر و تماشای محتواها به شیوه‌ای کاملا قانونی، به فرآیند تولید محتواهای با کیفیت‌تر در آینده کمک خواهند کرد.

 • مبلغ اشتراک را پرداخت کرده‌ام، با این حال اشتراک من هنوز فعال نشده است، راه چاره چیست؟

  در صورت بروز چنین مشکلی مبلغ پرداخت شده نهایتا تا 72 ساعت پس از واریز به حساب کاربریتان بازخواهد گشت. درغیر این صورت تصویری(اسکرین شات) از رسید پرداخت یا شماره ارجاع پرداخت و نام کاربری خود به ایمیل support@filimo.com ارسال نمایید تا همکاران ما مشکل را پیگیری کرده و شما را از نتیجه مطلع نمایند.

 • کاربران مقیم خارج از کشور به چه ترتیب می‌توانند اشتراک فیلیمو را تهیه کنند؟

  امکان تهیه اشتراک یک یا سه ماهه فیلیمو برای کاربران خارج از کشور از طریق PayPal وجود دارد.

 • در زمان کمپین‌های تبلیغاتی که خرید اشتراک و تمدید آن با تخفیف در فیلیمو عرضه می‌شود، می‌توانم بیش از یک بار اقدام به تمدید حساب کاربری خود کنم؟

  این امکان همواره برای کاربرانی که اقدام به خرید اشتراک ماهانه می‌کنند وجود دارد. به همین ترتیب در طول جشنواره‌ها و کمپین‌های تبلیغاتی فیلیمو نیز کاربران می‌توانند برای استفاده بیشتر از این تخفیف‌ها، چندین و چند بار اقدام به تمدید حساب کاربری خود نمایند تا به طور خودکار و به تعداد ماهی که اشتراک خود را تمدید کرده‌اند به حساب کاربری ایشان افزوده گردد.

 • روش استفاده از تخفیف عکس پرینت برای کاربران فیلیمو چگونه است؟

  برای استفاده از کد تخفیف در سایت عکس‌پرینت عضو شده و یا اپلیکیشن را دانلود کنید. عکس‌های خود را آپلود کرده و انتخاب کنید روی چه محصولی چاپ شود در سبد خرید خود کد تخفیف را وارد کنید. این کد تخفیف شامل ۵۰٪ روی همه محصولات عکس پرینت تا سقف 5۰.۰۰۰ تومان برای کاربرانی که اشتراک یک ساله فیلیمو خریداری کرده اند و تا سقف ۳۰.۰۰۰ تومان برای کاربرانی است که اشتراک 6 ماهه فیلیمو خریداری کرده اند.