بیشتر
کارگردان :
تهیه کننده :
در حال بارگذاری

استیو جابز Steve Jobs

کارگردان: دنی بویل Danny Boyle

این فیلم داستان زندگی موسس آینده نگر شرکت اپل، یعنی استیو جایز را روایت می کند.

برای نشان کردن فیلم ها و استفاده از پیشنهادات ویژه فیلیمو وارد شوید و یا ثبت نام کنید
این فیلم را به لیست فیلم های نشان شده اضافه کنید.
عدم دسترسی یک ساعت و 8 دقیقه از فیلم را دیده‌اید!
4,36 از 807 رای

پیش نمایش، تصاویر و برش هایی از فیلم

فیلم های مشابه

بازیگران استیو جابز

سایر عوامل فیلم استیو جابز

تهیه‌کننده

Guymon Casady

تهیه‌کننده

Christian Colson

تهیه‌کننده

Mark Gordon

تهیه‌کننده

Scott Rudin

تهیه‌کننده

Danny Boyle

فیلم‌نامه‌نویس

Aaron Sorkin

مدیر فیلمبرداری

Alwin Küchler

آهنگساز

Daniel Pemberton

نقدهای فیلم استیو جابز

 • منتقد: بخش هایی از نقد فیلم استیو جابز

  «استیو جابز» شاید در ظاهر یک درام زندگینامه ای باشد، اما به سرگرم کنندگی و هیجان انگیزی یک اکشنِ پرانفجار است. زومجی در این شماره از «گیشه»، نگاهی به این فیلم انداخته است.

  حالا نام آرون سورکین تبدیل به یک برند شده است. او فقط یک نویسنده ی متفکر معمولی که متن را به نگارش درمی آورد نیست. بلکه تک تک کلمات به کار رفته در جملاتش چنان باظرافت، پرجزییات و غوطه ورکننده هستند که می توان حس و اتمسفر و نحوه ی کارگردانی و میزانسن را از روی کاغذ هم لمس کرد. به خاطر همین است که این روزها وقتی حرف از «استیو جابز» می شود، اگرچه کارگردان شناخته شده ای مثل دنی بویل پشت دوربین فیلم ایستاده، اما این نام سورکین است که چپ و راست تکرار می شود و این او است که بیشتر از هرکسی مورد تحسین قرار می گیرد. تمام اینها به این دلیل است که در رابطه با آثاری که از روی نوشته های سورکین ساخته می شوند، تقریبا همه می دانند که چیزی که دارند روی پرده یا در قاب تلویزیون می بینند، فضای دیوانه وار، نیمه سورئال و رها از بندِ زمان و مکانِ ذهنِ سورکین است و کارگردان چاره ای جز قدم گذاشتن به درون آن ندارد. این کلمات سورکین هستند که در ظاهرِ سربازانی خستگی ناپذیر همه چیز را کنترل می کنند. همین باعث شده تا هروقت خبری از او می شود، گوش به زنگ باشیم. مگر چندتا نویسنده با چنین فرمول عجیب و درگیرکننده ای وجود دارند؟

  آخرین باری که سورکین همراه با دیوید فینچر نسخه ی ویژه ی خودش از افراد مشهور و پیشگامِ عصر کامپیوتر را ساخت، «شبکه ی اجتماعی» به یکی از بی نظیرترین فیلم های قرن بیست و یکم تبدیل شد. اگرچه او با «مانی بال» و مخصوصا سریال «اتاق خبر» به نوشتن درباره ی نابغه هایی با ایده آل های سخت اما دست یافتنی ادامه داد، اما منتظر بودیم تا ببینیم همکاری او با دنی بویل برای نمایش نسخه ی ویژه ی خودش از یک غولِ خودخواهِ جامعه ستیزِ کامپیوتری دیگر که اختراعاتش نحوه ی تعاملات بشر مُدرن را تغییر داده، چگونه خواهد بود. جواب این سوال را هنگام تماشای فیلم و زمانی که به طرز عمیقی در رقص تصاویر، کلمات و بازی ها فرو رفته اید، پیدا خواهید کرد؛ مهم نیست چقدر با جادوی سورکین آشنا هستید، او باز در «استیو جابز» قلب تان را به تپش می اندازد، پیچیدگی را جلوی رویتان تشریح می کند و انرژی را با سرعت نور در رگ هایتان به حرکت می اندازد.

  بیشتر

دیدگاه‌های فیلم استیو جابز

 • m محمود مسیح تهرانی ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ امتیاز کاربر به فیلم: ۵
  استیو جابز یک آدم مزخرف بوده
  خدا بیامرزدش
 • 0 شهاب88 ۹ دی ۱۳۹۵
  این فیلم قبلا رایگامن بود اگه امکانش هست مبلغ خرید برای تک تک فیلم ها رو هم مد نظر قرار بدید تا مجبور به خرید اشتراک یکماه فقط برای تماشا کردن یک فیلم نباشیم / سپاس
 • h hasan7613 ۲۹ آذر ۱۳۹۵
  خیلی خوب بود
 • n nnasiri ۲۷ آذر ۱۳۹۵
  عالی.
 • m mahdiavakorosh ۱۹ آذر ۱۳۹۵
  عالی